Európska liga LIVE dnes v TV, mobile, PC, alebo tablete. TV program dnešných zápasov!

Kde môžete sledovať Európsku ligu 2021/22 naživo v TV, alebo livestream v mobile, tablete, alebo PC. Európska liga live dnes, prehľad dostupných možnosti sledovania zápasov druhej najlepšej klubovej futbalovej súťaže na svete.

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▶︎

TV Program Európska liga v TV – 3.kolo

Aktuálny program Európska liga v TV (EL), kde nájdete aké stretnutia budú vysielane v televízii na jednotlivých kanáloch. V tabuľke nájdete aj zápasy Európskej Konferenčnej ligy (EKL).

PROGRAM EL A EKL V TV (21.10.)
16:30Sport 1HJK – Maccabi Tel AvivEKL
18:45Sport 1Maccabi Haifa – Slavia PrahaEKL
21:00Sport 1Jablonec – RandersEL
21:00ČT SportSparta Praha – LyonEL
21:00Sport 2West Ham – GenkEL
21:00RTVS 2Slovan – Lincol Red ImpsEKL

Európska liga live dnes

Tipnite si na Európsku ligu

Tipnite si na zápasy Európskej ligy so zaujímavým bonusom. Využiť môžete aj live stávky cez mobilné aplikácie stávkových kancelárii na Slovensku.

STAVTE SI NA EURÓPSKU LIGU S BONUSOM
TIPSPORT20 € bez vkladuSTAV SI ›
FORTUNA30 € bez rizikaSTAV SI ›
NIKÉ20 € zadarmoSTAV SI ›

Ako sledovať Európsku ligu live v TV

Sledovať Európsku ligu live v TV na Slovensku môžete hneď na niekoľkých televíznych programoch. V sezóne 2021/22 budú stretnutia Europa league vysielať Sport 1, Sport 2, RTVS a ČT Sport.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Európsku ligu LIVE ›

Európska liga naživo v TV na RTVS

Slovenská televízia má vysielacie práva až do konca futbalovej sezóny 2023/24. Na programe RTVS, Dvojka budete môcť vidieť Európsku ligu, alebo Európsku Konferenčnú ligu v priamom prenose.

Sport 1 a Sport 2 Európska liga priamy prenos

Ešte viac zápasov Európskej ligy ponúknu športové programy Sport 1 a Sport 2, ktoré sú dostupné na Slovensku skoro u všetkých TV operátorov.

Každý štvrtok uvidíte na programoch zápasy Európskej ligy a Európskej konferenčné ligy. Počas sezóny bude exkluzívne vysielané približne 60 zápasov, teda skoro až šesť stretnutí z jedného kola.

Európska liga živý prenos ČT Sport

Európska liga živý prenos je dostupný aj na ČT Sport a tak raz do týždňa môžete sledovať futbalové zápas EL, alebo Konferenčnej ligy na tomto kanáli.

ČT Sport bude vysielať stretnutia jediného českého zástupcu v lige – Spartu Praha a online prenos môžete sledovať na 7sport.cz.

Európska liga online komentár

Pokiaľ si nemôžete pozrieť zápasy Európskej ligy live v TV, môžete využiť online vysielanie na našom webe 7sport.sk. Vďaka online textovému komentáru máte prehľad o všetkom, čo sa na ihrisku deje.

Textový online prenos Európskej ligy UEFA (zdroj: 7sport.sk)

Európska liga live stream v mobile

Sledovať futbalové zápasy Európskej ligy v mobile je ďalšou, čo raz viac používanou možnosťou. V mobilnom zariadení je možné sledovať livestream Európskej ligy cez webové vysielanie RTVS, alebo ČT Sport.

Ak máte vo svojom smart zariadení stiahnutú mobilnú aplikáciu vášho TV operátora, tak sledovať zápasy môžete aj touto formou, kdekoľvek sa nachádzate.

RTVS Európska liga livestream

RTVS ponúka live stream svojich programov na webovej stránke www.rtvs.sk. Stačí navštíviť web a spustiť vysielanie, ktoré je dostupné len na území Slovenska.

ČT Sport živě Európska liga

Tak ako na Slovensku, tak aj v Čechách môžete na svojom PC, tablete, alebo mobile sledovať zápasy Európskej ligy naživo cez oficiálny web českej televízie.

Livestream je dostupný len ak sa nachádzate na území ČR.

Európska liga online cez mobilné aplikácie

Väčšina televíznych operátorov na Slovensku má aj svoje mobilné aplikácie, cez ktoré môžete sledovať zápasy Európskej lige v mobile zadarmo, alebo PC.

Športové programy Sport 1, Sport 2, ČT Sport, alebo RTVS nájdete na aplikáciách Horizon GO UPC, Magio GO, DIGI GO, Skylink.

Na záver treba podotknúť a čo je najdôležitejšie, že môžete sledovať vysielane zápasy na jednej aplikácii.

Live audio prenos – Európska liga online na mobile

Futbalové zápasy online môžete sledovať aj na stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka svojim registrovaným hráčom Live audio komentár zápasov Európskej ligy.

Okrem zápasových štatistik si môžete na zápas aj vsadiť, alebo sledovať zaujímavý Live Tracker, ktorý graficky zobrazuje priebeh zápasu.

Spustiť audio prenos ▶︎

Túto možnosť môžete využiť na svojich mobiloch, ale aj PC a tabletoch.

Európska liga cez live tracker zdarma

Ak nemáte možnosť sledovať zápas v TV, je tu možnosť využiť Tipsport audio live tracker. Tu nájdete graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho o zápase ako napríklad držanie lopty, počet striel či rohových kopov a to všetko so zvukovými efektami pri všetkom dôležitom.

Spustiť live tracker ▶︎

Európska liga – live audio tracker
Európska liga – live audio tracker na Tipsport.sk(Zdroj: Tipsport.sk)

Tracker funguje aj v mobile.

Zdroj: tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest