Liga národov Slovensko vs Česko. Sledujte federálne derby naživo!

Zdieľaní

Liga národov nám ponúkne tento víkend federálny duel, v ktorom nastúpi Slovensko vs Česko v 1 skupine B-divízie. Stretnutie sa odohrá 13. októbra o 15.00 h v Trnave.

TIP: Liga národov UEFA – Slovesnko program, zápasy, formát a aktuality

Liga národov Slovensko vs Česko

Slovenská futbalová reprezentácia, nastúpi na svoj druhý zápas, proti Česku (13. októbra o 15.00 h v Trnave) v 1. skupine B-divízie európskej Ligy národov. Slovensko rovnako ako český tím, v septembri na úvod Ligy národov prehralo s Ukrajinou, ktorá so šiestimi bodmi vedie trojčlennú tabuľku a nakročila k postupu do elitnej Ligy A. Posledné tím skupiny zostúpi do Ligy C.

Českých futbalistov čaká v sobotu premiérový zápas pod novým trénerom Jaroslavom Šilhavým, ktorý po dvoch septembrových porážkach nahradil Karla Jarolíma. Slováci vyhrali len tri z desiatich vzájomných duelov, teraz sú ale favoritom. Na rebríčku FIFA im patrí 26. miesto, zatiaľ čo českí futbalisti sú až na 47. pozícii.

Ako dopadne federálne derby?

Pravdepodobné zostavy

Slovensko: Dúbravka – Šatka, Škrtel, Škriniar, Hubočan – Kucka, Hamšík – Mak, Duda, Weiss – Nemec.

Česko: Vaclík – Kadeřábek, Čelůstka, Brabec, Gebre Selassie – Souček, Pavelka – Barák, Dočkal, Jankto – Krmenčík.

Kde môžete sledovať zápas Slovensko vs Česko?

Zápas môžete sledovať na pc, mobile, alebo tablete na RTVS 1, alebo ČT sport.

Kde sa odohrá federálne derby?

Prvé z dvoch vzájomných stretnutí sa odohrá na Štadióne Antona Malatinského – City Arene v Trnave. Bohužiaľ, Slovenský futbalový zväz prostredníctvom oficiálneho webu vo štvrtok oznámil, že vstupenky na tento prestížny zápas, už nie sú k dispozícii. Štadión má kapacitu 19.200 miest.

Štadión Antona Malatinského, City Aréna Trnava
Štadión Antona Malatinského, City Aréna Trnava

Zdroj: tipsport

Zdieľaní

Pin It on Pinterest