MŠK Žilina – FC Kodaň live, Mládežnícka Liga majstrov: Online prenos, termín, vstupenky

MŠK Žilina – FC Kodaň live je zápas, ktorý prináša Mládežnícka Liga majstrov v rámci svojej osemfinálovej fázy. Termín stretnutia je stanovený na 27. februára. Pozrite si všetko podstatné –  kto vysiela online prenos, kde zakúpiť vstupenky a porovnanie oboch tímov. 

ŽILINA U19 – KODAŇ U19 LIVE ▷

MŠK Žilina – FC Kodaň live

Duel mládežníckej Ligy majstrov MŠK Žilina – FC Kodaň live sa odohrá 27. februára od 16:30h. Ide o súťaž dorasteneckých tímov do 19 rokov, ktorá je pre mladých futbalistov podobnou prestížou, ako pre dospelých Liga majstrov live.

Mladých Žilinčanov, ktorí v minulom kole vyradili hviezdnu Borussiu Dortmund, poženie aj teraz vpred plný štadión pod Dubňom. Čítajte v našom článku kompletný prehľad najdôležitejších informácii.

TV Tipsport online stream zadarmo

Žilina – Kodaň Mládežnícka Liga majstrov

Kde sledovať zápas MŠK Žilina – FC Kodaň

O mládežnícku Ligu majstrov je momentálne na Slovensku veľký záujem, a preto chce mnoho fanúšikov vedieť, kde sledovať zápas MŠK Žilina – FC Kodaň (27. februára od 16:30h).

Dobrou správou je, že zápas mladíkov do 19 rokov MŠK Žilina live si viete pozrieť cez obľúbenú streamovaciu platformu VOYO, ktorá vysielala aj predošlý duel proti Dortmundu.

MŠK Žilina – FC Kodaň Liga majstrov online

Duel MŠK Žilina – FC Kodaň online z mládežníckej Ligy majstrov nájdete na VOYO live. Sledovanie cez túto službu je absolútne jednoduché a pohodlné.

Stačí sa sem len zaregistrovať na webe voyo.markiza.sk a môžete si užívať futbal nielen cez PC, ale aj cez vaše smart zariadenia – mobil, tablet a TV, vďaka dostupnej aplikácii.

Služba VOYO je spoplatnená sumou 5,99 eur mesačne, no pre športových fanúšikov sa dozaista oplatí.

Pozerať tu môžu totiž aj všetky zápasy najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Niké liga live a mnoho ďalších športových prenosov, vďaka dostupnosti kanálov Dajto či Nova Sport 1 a 2.

Športové prenosy dnes na Voyo online

Žilina U19 vs. Kodaň U19 vstupenky

Ak by ste náhodou zháňali vstupenky na zápas mládežníckej Ligy majstrov medzi Žilina U19 vs. Kodaň U19, tak pre vás nemáme dobrú správu.

Lístky na tento duel sú už beznádejne vypredané, no na webe ticketportal.sk si vždy môžete overiť aspoň to, či sa neuvoľnili nevyzdvihnuté rezervácie.

Ak by ste predsa len chceli zažiť atmosféru veľkého futbalového zápasu, tak môžete skúsiť predajcu lístkov SportsEvents365, ktorý ponúka vstupenky na mnohé prestížne futbalové ligy a súťaže, vrátane Ligy Majstrov 2023/24.

MŠK Žilina vs. FC Kodaň H2H

V prípade, ak sa úplne neorientujte v mládežníckej Lige majstrov, tak tu máme pre vás porovnanie oboch tímov MŠK Žilina vs. FC Kodaň.

Žilina štartovala v tzv. nemajstrovskej vetve, kde sa od začiatku hrali vyraďovacie súboje. V prvom dvojzápase porazili mladí Šošoni cyperský Pafos celkovým skóre 6:0.

Potom prišlo prišlo na rad československé derby so Spartou Praha, kedy po dvoch remízach (2:2 a 4:4) postúpili Žilinčania na penalty.

V predkole play-off následne porazili Borussiu Dortmund 2:1 a teraz ich v osemfinále čaká práve Kodaň.

VIDEO: MŠK Žilina 2:1 Borussia Dortmund

Žilina vs. Kodaň mládežnícka Liga majstrov H2H

Dorastenci z Kodane boli od začiatku mládežníckej Ligy majstrov v tzv. majstrovskej vetve, a tak nastúpili v skupinovej fáze proti Galatasarayu, Bayernu Mníchov a Manchestru United.

Z prvých troch zápasov si odniesli plný počet 9 bodov, keď porazili všetkých súperov. V odvetách sa potom trochu pribrzdili, podľahli vonku Bayernu a doma remizovali s United, no v záverečnom súboji doma rozstrieľali Galatasaray 6:0.

Kvalifikovali sa priamo do osemfinále, kde narazia práve na žilinských mladíkov.

Mládežnícka Liga majstrov dnes

Všetky podstatné informácie a aktuality, ktoré prináša Mládežnícka Liga majstrov dnes, môžete sledovať aj na oficiálnych stránkach UEFA Youth League.

Zdroj: uefa.com, mskzilina.sk, voyo.markiza.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest