Slovan – Limassol live. Slovenský majster nepostúpil do Európskej ligy!

Slovenský majster Slovan Bratislava neuspel v play-off o skupinovú fázu Európskej ligy v dvojzápase Slovan – Limassol live. Prvý duel na Tehelnom poli vyhral 2:1, z odvety na Cypre si odváža debakel 2:6.

Slovan – Limassol live

Zápas Slovan – Limassol live odveta bola na programe vo štvrtok 31. augusta od 19:00h. Bratislavský Slovan live odohral stretnutie na štadióne Alphamega Stadium (Kolossi) na Cypre.

Z Cypru si Belasí odvážajú potupnú prehru nehodnú Slovana 2:6 a nedostali sa do Európskej ligy. Nemusia smútiť, lebo aj napriek prehre si zahrajú klubovú európsku súťaž skupinu Konferenčnej ligy.

Cyperský súper Slovana – Aris Limassol vypadol rovnako ako Belasí v 3. predkole Ligy majstrov s poľským Rakowom. Teraz sa oba kluby stretnú vo vzájomnom súboji o skupinovú fázu EL a vy to môžete sledovať naživo.

Aris Limassol – ŠK Slovan Bratislava 6:2 (3:1)

Góly: 21., 45.+7 a 51. Gomis, 24. Szöke, 66. Mayambela, 72. Brown – 37. Strelec, 88. Barseghjan. Rozhodovali: Lambrechts – de Weirdt, Monteny (všetci Bel.), ŽK: Szöke – Kankava, Wimmer, Tolič

Aris: Vana – Boakye (62. Brown), Brorsson, Yago, Caju – Struski, Szöke (78. Uroševič) – Mayambela, Gomis (79. Babicka), Montnor (46. Bengtsson) – Stepiňski (62. Moucketou-Moussounda)
Slovan: Borjan – Blackman, Bajrič, Wimmer, Lovat (70. Vojtko) – Kucka, Kankava, Tolič (58. Barseghjan) – Marcelli (58. Abubakari),

Slovan Limassol live

Slovan Limassol v TV

Zápas Slovan Limassol v TV vysiela verejnoprávny kanál RTVS Dvojka. Slovenská televízia má práva na zápasy všetkých slovenských zástupcov v európskych pohároch.

V rovnaký deň ako Slovan, bojuje o postup do skupinovej fázy Konferenčnej ligy aj Spartak Trnava live v odvetnom zápase proti Dnipru a aj tento súboj odvysiela verejnoprávna TV na RTVS Šport live.

RTVS prináša okrem samotného prenosu aj zápasové štúdio s odbornými analýzami diania na ihrisku a rozhovormi s členmi tímov.

Slovan Limassol live stream

Zápas Slovana stream ponúka na svojom webe a v mobilnej aplikácii aj stávková spoločnosť Tipsport prostredníctvom populárnej Tipsport TV. Stačí sa tu len zaregistrovať.

SLOVAN VS. LIMASSOL LIVE ▷

Ako sledovať Slovan live v Limassol

  1. Kliknite tu a registrujte v Tipsporte
  2. Po úspešnej registrácii sledujte live streamy po dobu 7 dní zadarmo.
  3. Potom stačí prestávkovať mesačne min. 1,20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie zápasov!

Zároveň dostanete bonus 20€ zdarma na prvé stávky po registrácii. Tipsport ponúka všetky zápasy slovenských zástupcov v predkolách európskych pohárov.

 

Slovan Bratislava – Aris Limassol live stream v mobile

Zápas Slovan Bratislava – Aris Limassol live stream v mobile môžete pozerať rôznymi spôsobmi. Cez web či mobilnú aplikáciu Tipsportu, ktorý vysiela zápas prostredníctvom svojej TV Tipsport.

Cez webovú stránku rtvs.sk alebo v mobilnej aplikácii verejnoprávnej televízie, ktorá ponúka súboj naživo. Dôležité je vedieť, že takto môžete prenos pozerať iba z územia SR, pretože internetové vysielanie RTVS je lokalizačne obmedzené.

Sledovať tento zápas môžete aj cez vysielanie služby VOYO live, ktorá vysiela zaujímavé športové prenosy na mobiloch, tabletoch a PC.

Ďalšou možnosťou je predplatiť si mobilnú televíziu od Digi Slovakia – Digi GO, cez ktorej aplikáciu viete sledovať veľké množstvo kanálov (34 TV staníc z toho 13 športových), vrátane RTVS Šport, cez mobil či tablet za poplatok 9€/mesiac.

Kde pozerať Slovan Bratislava v. Aris Limassol

Rýchly prehľad informácii o tom, kde pozerať Slovan Bratislava v. Aris Limassol v play-off o skupinovú fázu Európskej ligy, nájdete v tabuľke nižšie.

SLOVAN VS. LIMASSOL NAŽIVO
TV RTVS Šport
Live stream TV Tipsport, rtvs.sk, VOYO
Mobil TV Tipsport, VOYO, rtvs.sk, Digi GO

Zdroj: tipsport.sk, rtvs.sk, digislovakia.sk, ticketmedia.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest