Slovensko – Nórsko na MS v hokeji do 20 rokov 2024 – Slovenskí hokejisti zvíťazili 8:4!

Slovensko – Nórsko na MS v hokeji do 20 rokov 2024 bol ďalším zápasom našich hokejistov na juniorskom šampionáte MS U20. Tento duel naši hokejisti zvládli a pripísali si tretiu výhru na turnaji.

Slovensko – Nórsko MS v hokeji do 20 rokov 2024

Zápas Slovensko – Nórsko bol náš tretí na MS v hokeji do 20 rokov 2024 v skupine B. Prvé dva sme zvládli, keď sme porazili Česko 6:2 a Švajčiarsko 3:0, vďaka čomu kraľujeme tabuľke skupiny B.

Víťazstvom si zaistili šancu postúpiť z prvého miesta v skupine. O víťazovi v skupine, pravdepodobne rozhodne súboj s USA v nedeľu.

Sledujte našich hokejistov na MS v hokeji do 20 rokov live aj v ďalších zápasoch.

Góly a asistencie: 4. Brandsegg-Nygård, 49. Solberg (Johnsen, Wold), 55. Vesterheim (Brandsegg-Nygård, Steen), 55. Brandsegg-Nygård (Vesterheim, Koch) – 14. Honzek (Petrovský, Mišiak), 15. Pekarčík (Dvorský, Čiernik), 24. Dvorský (Repčík, Mešár), 27. Petrovský (Štrbák, Mešár), 28. Petrovský (Sýkora, Štrbák), 33. Repčík (Dvorský, Štrbák), 35. Radivojevič (Mišiak, Petrovský), 54. Dvorský (Mešár)

VIDEO: Nórsko 4:8 Slovensko

 

Slovensko – Nórsko MS U20 2024

Hokej U20 Slovensko – Nórsko

Hokej U20 Slovensko – Nórsko bol ďalším duelom našich na MS juniorov. Nórsko je papierovo najslabším tímom skupiny B.

Mladí hokejisti zo severu strelili našim hokejistom naviac gólov, zo zatiaľ odohratých zápasov a o štvrtú priečku sa pobijú so Švajčiarskom.

Slovensko – Nórsko MS U20 zostavy

  • Nórsko: Aarsund (Lundberg) – Koch, Larsen (A), Solberg, Lafton, Lie, Wasenden, Papuga – Steen, Vesterheim (A), Brandsegg-Nygård – Magnussen, Løkkeberg (C), Wold – Bakkevig, Johnsen, Olsen – Dalen, Haugen, Granath – Bah. Tréner: Christer Nylund
  • Slovensko: Gajan (Urban) – Nátny, Štrbák, Žabka, Kmec, Pišoja, Radivojevič, Moško – Sýkora (C), Petrovský, Mešár (A) – Mišiak, Dvorský, Čiernik – Honzek (A), Repčík, Pekarčík – Kukumberg, Dej, Suchý

Kde sledovať hokej Slovensko – Nórsko U20 live

Ak sa pýtate, kde sledovať hokej Slovensko – Nórsko U20 live, možností je viacero. Hokej live si môžete pozrieť jednoducho na svojej TV, online na internete zo svojho PC, mobilu či tabletu alebo cez live stream zadarmo.

MS U20 hokej Slovensko vs. Nórsko live stream zadarmo

MS U20 hokej Slovensko vs. Nórsko vám odporúčame sledovať cez live stream zadarmo, ušetríte tak za platený TV či online prenos. Live stream nájdete v stávkovej kancelárii Fortuna, ktorá odvysiela zápasy z MS U20 na svojej Fortuna TV.

Návod, ako sledovať SVK – NOR live stream

  1. Registrujte sa vo Fortune a prihláste
  2. Navštívte sekciu „FORTUNA TV“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať
  4. Kliknite na play button „▶“

Okrem live streamu zadarmo môžete získať aj štedrý registračný bonus, ktorý je určený pre všetkých novo registrovaných hráčov!

MS v hokeji do 20 rokov live na Fortuna TV

Slovensko – Nórsko TV prenos MS U20 v hokeji

Zápas Slovensko – Nórsko na MS U20 v  hokeji vysiela u nás v TV skupina JOJ a to na svojom športovom kanáli JOJ Šport. Tu môžete sledovať zápasy našich hokejistov, ale i ďalšie športové prenosy, ako napríklad zjazdové lyžovanie s Petrou Vlhovou.

Joj Šport si môžete naladiť cez fantastickú ponuku operátora Skylink, ktorý túto televíziu prináša vo svojom najlacnejšom balíčku MINI, aktuálne v skvelej akciovej ponuke 5,20 eur/mesiac, vďaka čomu budete mať k dispozícii 38 tv kanálov či už cez satelit alebo internet.

SLEDUJTE JOJ ŠPORT LIVE ▷

Hokejový šampionát juniorov vysiela aj stanica ČT Sport s českým komentárom, pričom sa primárne zameria na vystúpenie českých hokejistov.

Slovensko – Nórsko hokej MS U20 online prenos

Duel Slovensko – Nórsko hokej v rámci MS U20 si môžete pozrieť aj online kdekoľvek sa nachádzate, stačí vám pripojenie na internet. Televízia JOJ ponúka okrem TV staníc aj platformu JOJ Play, kde nájdete všetky zápasy našich na šampionáte a môžete si ich pozrieť aj zo záznamu

Táto služba je spoplatnená sumou 5,99 eur na mesiac a okrem hokejových prenosov z majstrovstiev si tu pozriete aj množstvo seriálov či zábavných programov.

TIP ❱ Prehľad hokejových prenosov na JOJ Šport ›

Vstupenky na Slovensko – Nórsko MS U20

Zápas MS U20 Slovensko – Nórsko si môžete užiť aj priamo v hľadisku. Ak tak chcete urobiť, lístky zakúpite na webovej stránke iihf.com. Portál sportsevents365, ktorý sa zameriava na predaj vstupeniek pre TOP športové podujatia na svete, žiaľ nemá v ponuke lístky na MS U20 v hokeji.

Program Slovenska na MS U20 v hokeji 2024

Slovensko sa okrem zápasu s Nórskom stretne v skupine B ešte aj s hokejistami USA. Máme reálnu šancu skončiť v tabuľke na 1. mieste, vďaka čomu by sme vo štvrťfinále play-off nastúpili proti najslabšiemu postupujúcemu zo skupiny A.

ZÁPASY SLOVENSKA NA MS U20 2024
Dátum Skupina Zápas Čas
26.12. B-skupina SLOVENSKO – Česko 6:2
27.12. B-skupina SLOVENSKO – Švajčiarsko 3:0
29.12. B-skupina Nórsko – SLOVENSKO 4:8
31.12. B-skupina USA – SLOVENSKO 12:00h

Zdroj: wikipedia.com, hockeyslovakia.sk, flashscore.sk. iihf.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest