Slovensko – Česko na MS v hokeji do 20 rokov 2024 – Slováci zvíťazili 6:2!

Slovensko – Česko na MS v hokeji do 20 rokov 2024 bol prvým zápasom na šampionáte MS U20, ktorý sa uskutočnil v utorok 26. decembra od 12:00 vo Frolundaborg aréne. Pozrite si nižšie všetky dôležité informácie o zápase, v ktorom sme zvíťazili jasne 6:2! 

Slovensko – Česko MS v hokeji do 20 rokov 2024

Zápas Slovensko – Česko je federálne derby na úvod MS v hokeji do 20 rokov 2024. Slovenskí mladí hokejisti si zmerali sily s rovesníkmi z Českej republiky v dôležitom zápase pre ďalší vývoj v skupine B.

Slováci síce po prvej tretine prehrávali 0:1, no potom výsledkový vývoj zápasu otočili a zvíťazili pohodlne 6:2. Góly za našich strelili – dvakrát Petrovský, Honzek Repčík, Žabka a Štrbák. Do tabuľky skupiny B sme si tak pripísali prvé tri body a už v stredu 27.12. nás od 12:00h čaká súboj proti Švajčiarsku.

Všetky zápasy na MS v hokeji do 20 rokov live je možné sledovať online na Fortuna TV alebo naživo na TV stanici JOJ Šport.

Video MS v hokeji U20 Slovensko – Česko

Slovensko – Česko MS U20 2024

Hokej U20 Slovensko – Česko

Hokej U20 Slovensko – Česko bol súboj ašpirantov na postup zo skupiny B. Zápas sa konal na druhý sviatok vianočný, teda 26. decembra, konkrétne o 12:00h vo Frölundaborg aréne, v Göteborgu.

Tieto 2 tímy naposledy proti sebe nastúpili 12. novembra 2023 na turnaji piatich krajín, ktorý sa konal v českom Chomutove. Išlo o prípravný turnaj pre juniorov, podobne ako je Kaufland cup pre seniorskú reprezentáciu. Vo vyrovnanom zápase vyhrali naši hokejisti 2:1 po samostatných nájazdoch.

Aj na MS v hokeji sme zvíťazili – tentokrát dokonca presvedčivejšie 6:2 a naštartovali sme sa do ďalšieho priebehu turnaja.

Slovensko – Česko MS U20 zostavy

Zostavy tímov Slovensko – Česko na MS U20 v hokeji nájdete na flashscore.sk.

Kde sledovať hokej Slovensko – Česko U20 live

Pokiaľ vás zaujíma, kde sledovať hokej Slovensko – Česko U20 live, existuje hneď niekoľko možností. Hokej live si môžete pozrieť naživo v TV na viacerých športových kanáloch, takisto online na internete alebo jednoducho cez live stream a to dokonca zadarmo.

MS U20 hokej Slovensko vs. Česko live stream zadarmo

Najjednoduchšia možnosť, ako sledovať MS U20 hokej Slovensko vs. Česko je cez live stream zadarmo. Ten ponúka stávková kancelária Fortuna prostredníctvom svojej Fortuna TV.

Návod, ako sledovať SVK – CZE live stream

  1. Registrujte sa vo Fortune a prihláste
  2. Navštívte sekciu „FORTUNA TV“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať
  4. Kliknite na play button „▶“

Na to, aby ste mohli sledovať live prenosy na Fortuna TV, je potrebné za posledných 7 dní uzatvoriť aspoň jednu stávku, prípadne mať na svojom hráčskom konte kladný zostatok. Nezabudnite taktiež využiť aj štedrý registračný bonus, ktorý je pripravený pre nových hráčov!

MS v hokeji do 20 rokov live na Fortuna TV

Slovensko – Česko TV prenos MS v hokeji U20 2024

Zápas Slovensko – Česko na MS v hokeji U20 2024 si môžete pozrieť aj cez TV prenos. Duel odvysiela športová TV stanica JOJ Šport. Táto súkromná televízia získala práva na vysielanie viacerých hokejových turnajov, vrátane najbližších MS v hokeji 2024.

Stretnutie odvysiela aj český športový TV kanál ČT Sport, ktorý majú v ponuke viacerí poskytovatelia televíznych služieb na Slovensku. Zápas si tu môžete pozrieť s českým komentárom.

TIP ❱ Sledujte hokej na JOJ Šport ›

Slovensko – Česko hokej MS U20 online prenos

Pokiaľ uprednostňujete online prenos, tak zápas Slovensko – Česko hokej na MS U20 si môžete pozrieť aj jednoducho na internete a to cez svoj PC, mobil či tablet.

Vysielacia platforma JOJ Play ponúkne online prenos tohto stretnutia. Upozorňujeme však, že ide o platenú službu, ktorá stojí 5,99 eur na mesiac.

Vstupenky na Slovensko – Česko MS U20

Vstupenky na zápas Slovensko – Česko v rámci MS U20 je možné zohnať na oficiálnom webe iihf.com. Ak máte záujem o lístky na NHL či iné hokejové zápasy, odporúčame navštíviť portál sportsevents365, kde nájdete oficiálne vstupenky za skvelé ceny.

Program Slovenska na MS U20 v hokeji 2024

Pozrite si kompletný program Slovenska na MS U20 v hokeji 2024. V skupine B sa okrem zápasu s Českom stretneme aj so Švajčiarskom, Nórskom a USA.

Zaujímavosťou je, že všetky skupinové zápasy odohráme na obed o 12:00h nášho času.

ZÁPASY SLOVENSKA NA MS U20 2024
Dátum Skupina Zápas Čas
26.12. B-skupina SLOVENSKO – Česko 6:2
27.12. B-skupina SLOVENSKO – Švajčiarsko 12:00h
29.12. B-skupina Nórsko – SLOVENSKO 12:00h
31.12. B-skupina USA – SLOVENSKO 12:00h

Zdroj: wikipedia.com, hockeyslovakia.sk, flashscore.sk. iihf.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest