Slovensko – USA na MS v hokeji do 20 rokov 2024: Slováci utŕžili nepríjemný debakel!

Zápas Slovensko – USA na MS v hokeji do 20 rokov 2024 bol posledným vystúpením našich hokejistov v skupine B. Skupinovú fázu sme týmto uzavreli na Silvestra 31. decembra. V priamom súboji o prvé miesto v tabuľke sme však fatálne zlyhali a od súpera inkasovali 10 gólov! 

Slovensko – USA MS v hokeji do 20 rokov 2024

Slovensko – USA bol duel, ktorým sme zavŕšili naše účinkovanie v skupine B na MS v hokeji do 20 rokov 2024. Rozhodlo sa v ňom o tom, že USA ovládlo tabuľku skupiny B, po víťazstve nad Slovákmi 10:2.

Tréneri dali do brány namiesto Adama Gajana, Samuela Urbana, čo sa neukázalo ako najlepšie rozhodnutie a náš brankár bol vystriedaný v 3. tretine po siedmom inkasovanom góle. Náhradník Rastislav Eliáš inkasoval potom ešte trikrát.

Naši boli síce dve tretiny lepším mužstvom, veď v 38. minúte znížili na 2:3 a jasne viedli aj na strely, no zvyšných 22 minút to bol veľmi zlý výkon, ktorý jasne odráža aj suverénne skóre amerických hokejistov.

SLOVENSKO 2:10 USA (1:2, 1:3, 0:5)

Góly a asistencie: 9. Moško (Repčík), 38. Mešár (Petrovský, Kmec) – 7. McGroarty (Moore, Chesley), 11. Buium, 21. Brindley (Hutson, Chesley), 39. Leonard (Smith, Buium), 39. McGroarty (Fortescue, Gauthier), 45. McGroarty (Gauthier), 46. Howard (D. Nelson), 50. Pohlkamp (Brindley), 51. Gauthier (Nazar, Hutson), 53. Howard (Nazar, Hutson)

Našich hokejistov na MS v hokeji do 20 rokov live ste mohli aj v tomto zápase sledovať cez viacero možností. V TV odvysielala zápas JOJ Šport a online môžete sledovať turnaj na JOJ Play, či zadarmo cez Fortuna TV.

VIDEO: Slovensko 2:10 USA

Slovensko – USA MS U20 2024

Hokej U20 Slovensko – USA

Hokej U20 Slovensko – USA ukázal, ako sú na tom naši hokejisti v porovnaní s TOP mužstvom, ktoré si na tento šampionát prinieslo niekoľko veľkých talentov. Zápas sa uskutočnil posledný deň v roku, v nedeľu 31. decembra o 12:00h vo Frolundaborg aréne a naši v ňom prehrali vysoko 2:10.

Slovensko – USA MS U20 zostavy

Zostavy tímov Slovensko – USA na MS v hokeji U20 nájdete na webe flashscore.sk aj so štatistickým priebehom stretnutia.

Kde sledovať hokej Slovensko – USA live

Hokej Slovensko – USA na MS U20 live si môžete pozrieť pomocou viacerých možností. Hokej live je možné sledovať naživo v TV, v mobilnej aplikácii cez livestream alebo jednoducho online na internete a to odkiaľkoľvek a dokonca i zo záznamu.

MS U20 hokej Slovensko vs. USA live stream zadarmo

MS U20 hokej Slovensko vs. USA odporúčame sledovať cez live stream zadarmo, ktorý má v ponuke stávková kancelária Fortuna na svojej online televízii Fortuna TV.

Návod, ako sledovať SVK – USA live stream

  1. Registrujte sa vo Fortune a prihláste
  2. Navštívte sekciu „FORTUNA TV“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať
  4. Kliknite na play button „▶“

Okrem možnosti sledovať zápas naživo získate aj štedrý registračný bonus pre nových hráčov!

MS v hokeji do 20 rokov live na Fortuna TV

Slovensko – USA TV prenos MS v hokeji U20 2024

Zápas Slovensko – USA na MS v hokeji U20 2024 v TV je možné sledovať na kanáli JOJ Šport. Skupina JOJ má u nás práva na vysielanie juniorských majstrovstiev v hokeji.

Tento kanál si viete naladiť napríklad cez lákavú ponuku operátora Skylink, ktorý má Joj Šport zaradený vo svojom najlacnejšom balíčku MINI, v súčasnosti iba za skvelých 5,20 eur/mesačne. Dostanete tak 38 tv kanálov, vrátane Joj Šport, ktorý ponúka najviac slovenského športu.

NALAĎTE SI JOJ ŠPORT ▷

TV prenos zo zápasu Slovensko – USA môžete sledovať aj na programe ČT Sport a to s českým komentárom.

Slovensko – USA hokej MS U20 online prenos

Zápas Slovensko – USA hokej na MS U20 si môžete pozrieť aj cez online prenos a to vďaka službe JOJ Play. Na tejto platforme nájdete okrem live prenosov aj predošlé zápasy, ktoré si tak môžete pozrieť zo záznamu. Služba spoplatnená sumou 5,99 eur na mesiac.

TIP ❱ Sledujte hokej na JOJ Šport ›

Vstupenky na Slovensko – USA MS U20

Vstupenky na zápas MS U20 Slovensko – USA môžete zakúpiť na webe iihf.com. Ak máte záujem o lístky aj na iné TOP hokejové zápasy, ako napríklad NHL, tak odporúčame zakúpiť vstupenky cez portál sportsevents365.

Program Slovenska na MS U20 v hokeji 2024

Slovensko sa okrem USA stretlo v základnej skupine B na MS U20 v hokeji 2024 aj s Českom, Švajčiarskom a Nórskom. Všetky tieto zápasy sme vyhrali rozdielom triedy a máme tak zatiaľ plný počet 9 bodov.

ZÁPASY SLOVENSKA NA MS U20 2024
Dátum Skupina Zápas Čas
26.12. B-skupina SLOVENSKO – Česko 6:2
27.12. B-skupina SLOVENSKO – Švajčiarsko 3:0
29.12. B-skupina Nórsko – SLOVENSKO 4:8
31.12. B-skupina USA – SLOVENSKO 12:00h

Zdroj: wikipedia.com, hockeyslovakia.sk, flashscore.sk. iihf.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest