Slovensko – Švajčiarsko na MS v hokeji do 20 rokov 2024 – Slováci zlomili súpera v závere, vyhrali 3:0!

Slovensko – Švajčiarsko na MS v hokeji do 20 rokov 2024 bol druhým zápasom našich hokejistov na turnaji MS U20. Švajčiari nevyužili streleckú prevahu, pretože v bráne stál výborný Gajan a tak naši hokejisti vyhrali 3:0.

Slovensko – Švajčiarsko MS v hokeji do 20 rokov 2024

Duel Slovensko – Švajčiarsko bol v poradí náš druhý zápas na MS v hokeji do 20 rokov 2024 a aj tento naši juniori zvládli a pripisujú si ďalšie tri body.

Po včerajšom zápase s Českom vyzerali naši hokejisti trošku unavene, čo chceli Švajčiari využiť v ich prvom zápase na šampionáte a boli počas zápasu strelecky aktívnejší.

Slovákov prestrieľali 20 ku 36, ale nepodarilo sa im skórovať, keď našich podržal vynikajúco chytajúci Gajan. Slováci zlomili svojho súpera až v závere stretnutie v jeho hre bez brankára, keď dva krát skórovali.

Sledujte našich hokejistov na MS v hokeji do 20 rokov live aj v ďalších zápasoch, najbližšie sa stretnú v piatok proti Nórsku.

Góly a asistencie: 9. Honzek (Repčík), 59. Repčík (Mešár, Štrbák), 60. Petrovský

VIDEO: Slovensko 3:0 Švajčiarsko MS U20

Slovensko – Švajčiarsko MS U20 2024

Hokej U20 Slovensko – Švajčiarsko

Hokej U20 Slovensko – Švajčiarsko bol pre nás kľúčový zápas v skupine B, pokiaľ sme chceli pomýšľať na čo najlepšie umiestnenie v skupine B a reálne je aj prvé miesto.

Zápas sa uskutočnil po vianočných sviatkoch, v stredu 27. decembra o 12:00h vo Frolundaborg aréne, kde sa v minulosti konal i Švajčiarsky pohár.

Slovensko – Švajčiarsko MS U20 zostavy

Zostavy tímov Slovensko – Švajčiarsko na MS U20 v hokeji sú takéto:

Slovensko: Gajan (Urban) – Nátny, Štrbák, Žabka, Kmec, Pisoja, Radivojevič, Mosko – Sýkora, Petrovský, Mešar, Mišiak, Dvorský, Čiernik, Honzek, Repčík, Pekarčík, Žlnka Dej, Suchý.
Švajčiarsko: Beglieri (Gruter) – Terraneo, Dionicio, Muggli, Fullemann, Ustnikov, Bunzli, Christie – Muller, Taibel, Schild, Rod, Reinhard, Weber, Braillard, Meier E., Reber, Meier S., Gredig, Jenni.

Kde sledovať hokej Slovensko – Švajčiarsko U20 live

Pozrite si nižšie zoznam všetkých dostupných možností, kde sledovať hokej Slovensko – Švajčiarsko U20 live. Hokej live uvidíte v priamom TV prenose, online na internete ale i cez live stream vo svojom mobile.

MS U20 hokej Slovensko vs. Švajčiarsko live stream zadarmo

Najdostupnejšia možnosť, ako si pozrieť MS U20 hokej Slovensko vs. Švajčiarsko je cez live stream zadarmo. Ten má v ponuke stávková kancelária Fortuna na svojej online televízii s názvom Fortuna TV.

Návod, ako sledovať SVK – SUI live stream

  1. Registrujte sa vo Fortune a prihláste
  2. Navštívte sekciu „FORTUNA TV“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať
  4. Kliknite na play button „▶“

Popri sledovaní zápasu si nenechajte ujsť štedrý registračný bonus, ktorý môže získať každý novoregistrovaný hráč!

MS v hokeji do 20 rokov live na Fortuna TV

Slovensko – Švajčiarsko TV prenos MS v hokeji U20 2024

Zápas Slovensko – Švajčiarsko na MS v hokeji U20 2024 v TV vysiela viacero športových kanálov.

Na Slovensku vlastní práva na vysielanie juniorských majstrovstiev v hokeji skupina JOJ, ktorá ponúkne jednotlivé zápasy na športovej stanici JOJ Šport.

TIP ❱ Hokejové prenosy na JOJ Šport ›

Slovensko – Švajčiarsko hokej MS U20 online prenos

Zápas Slovensko – Švajčiarsko hokej na MS U20 je možné sledovať aj online cez internet. Urobiť tak môžete cez službu JOJ Play na ich webe.  Táto služba je spoplatnená a zaplatíte si za ňu 5,99 eur na mesiac.

Okrem hokejových zápasov tu však môžete sledovať ďalšie športové súťaže, ako napríklad lyžovanie s Petrou Vlhovou alebo slovenský pohár vo futbale.

Vstupenky na Slovensko – Švajčiarsko MS U20

Vstupenky na hokejové stretnutie MS U20 Slovensko – Švajčiarsko si môžete zakúpiť na stránke iihf.com. Bohužiaľ, najväčší portál na predaj vstupeniek sportsevents365, neponúka lístky na hokejový šampionát MS v hokeji U20.

Program Slovenska na MS U20 v hokeji 2024

Nižšie v tabuľke nájdete kompletný program Slovenska na MS U20 v hokeji 2024. Naši hokejisti sa predstavia v skupine B, kde si postupne zmerali sily s Českom, Švajčiarskom, ďalej s Nórskom a USA. Do play-off postupujú prvé 4 tímy v tabuľke.

ZÁPASY SLOVENSKA NA MS U20 2024
Dátum Skupina Zápas Čas
26.12. B-skupina SLOVENSKO – Česko 6:2
27.12. B-skupina SLOVENSKO – Švajčiarsko 3:0
29.12. B-skupina Nórsko – SLOVENSKO 12:00h
31.12. B-skupina USA – SLOVENSKO 12:00h

Zdroj: wikipedia.com, hockeyslovakia.sk, flashscore.sk. iihf.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest