JOJ Šport hokej – MS v hokeji, Tipos Extraliga: Sledujte hokejové zápasy na JOJ Šport live!

JOJ Šport hokej – kompletný prehľad informácií o vysielaní dôležitých hokejových zápolení v našich končinách. Tie má od sezóny 2023/24 pod palcom športový kanál JOJ-ky. Sledujte MS v hokeji všetkých kategórií či domáce hokejové súťaže na JOJ Šport live! 

SLEDUJTE HOKEJ NA JOJ ŠPORT ▷

JOJ Šport hokej 

Nová éra vysielania hokejových stretnutí na Slovensku začala od sezóny 2023/24, kedy JOJ Šport hokej ponúka zápasy v rámci všetkých kategórii mužskej reprezentácie a k tomu aj Tipos Extraligu live či SHL.

Pozrite si v našom článku podstatné informácie o kompletnom hokejovom vysielaní na stanici Joj Sport live.

JOJ Sport live hokej

MS v hokeji 2024 JOJ Šport

Ako ste už určite viackrát zachytili, tak MS v hokeji 2024 live odvysiela JOJ Šport. Ide o veľkú zmenu, keďže diváci boli dlhé roky zvyknutí na to, že svetový šampionát vysielala na svojich kanáloch verejnoprávna RTVS.

Skupina JOJ vlastní práva na MS v hokeji až do roku 2028. Tie pritom nezahŕňajú iba májový šampionát dospelých, ale aj juniorské majstrovstvá do 20 rokov, konajúce sa na prelome rokov, a aprílové MS do 18 rokov.

Ak tento kanál nemáte k dispozícii, tak vždy môžete využiť aj live stream zdarma od stávkovej kancelárie Tipsport. Tá cez svoju TV Tipsport vysiela všetky zápasy turnaja zdarma a pre nových hráčov má aj lákavý bonus 30€ na prvé stávky!

TV Tipsport live stream online player

Program MS v hokeji v TV Joj

Program MS v hokeji v TV Joj si môžete pozrieť nižšie. Skupina JOJ, delí vysielanie šampionátu medzi všetky tri svoje hlavné programy, vďaka čomu vám ani jeden súboj turnaja neujde.

MS HOKEJ PROGRAM NA JOJ
Dátum Zápas Prenos
10.5. Švajčiarsko – Nórsko JOJ Plus
10.5. SLOVENSKO – Nemecko JOJ
10.5. Česko – Fínsko JOJ Plus
10.5. Švédsko – USA JOJ Šport
11.5. Veľká Británia – Kanada JOJ Plus
11.5. Francúzsko – Kazachstan JOJ Šport
11.5. Rakúsko – Dánsko JOJ Plus
11.5. Poľsko – Lotyšsko JOJ Šport
11.5. Nórsko – Česko JOJ Plus
11.5. USA – Nemecko JOJ Šport
12.5. Fínsko – Veľká Británia JOJ Plus
12.5. SLOVENSKO – Kazachstan JOJ
12.5. Dánsko – Kanada JOJ Plus
12.5. Lotyšsko – Francúzsko JOJ Šport
12.5. Rakúsko – Švajčiarsko JOJ Plus
12.5. Švédsko – Poľsko JOJ Šport
13.5. Nórsko – Fínsko JOJ Plus
13.5. USA – SLOVENSKO JOJ
13.5. Švajčiarsko – Česko JOJ Plus
13.5. Nemecko – Švédsko JOJ Šport
14.5. Dánsko – Nórsko JOJ Plus
14.5. Kazachstan – Lotyšsko JOJ Šport
14.5. Kanada – Rakúsko JOJ Plus
14.5. Poľsko – Francúzsko JOJ Šport
15.5. Česko – Dánsko JOJ Plus
15.5. Nemecko – Lotyšsko JOJ Šport
15.5. Švajčiarsko – Veľká Británia JOJ Plus
15.5. SLOVENSKO – Poľsko JOJ
16.5. Fínsko – Rakúsko JOJ Plus
16.5. Kazachstan – Švédsko JOJ Šport
16.5. Kanada – Nórsko JOJ Plus
16.5. USA – Francúzsko JOJ Šport
17.5. Veľká Británia – Dánsko JOJ Plus
17.5. Nemecko – Kazachstan JOJ Šport
17.5. Česko – Rakúsko JOJ Plus
17.5. Poľsko – USA JOJ Šport
18.5. Dánsko – Švajčiarsko JOJ Plus
18.5. Lotyšsko – Švédsko JOJ Šport
18.5. Kanada – Fínsko JOJ Plus
18.5. Nemecko – Poľsko JOJ Šport
18.5. Česko – Veľká Británia JOJ Plus
18.5. Francúzsko – SLOVENSKO JOJ
19.5. Nórsko – Rakúsko JOJ Plus
19.5. USA – Kazachstan JOJ Šport
19.5. Švajčiarsko – Kanada JOJ Plus
19.5. SLOVENSKO – Lotyšsko JOJ
20.5. Veľká Británia – Nórsko JOJ Plus
20.5. Švédsko – Francúzsko JOJ Šport
20.5. Fínsko – Dánsko JOJ Plus
20.5. Kazachstan – Poľsko JOJ Šport
21.5. Rakúsko – Veľká Británia JOJ Plus
21.5. Francúzsko – Nemecko JOJ Šport
21.5. Kanada – Česko JOJ Plus
21.5. Lotyšsko – USA JOJ Šport
21.5. Fínsko – Švajčiarsko JOJ Plus
21.5. Švédsko – SLOVENSKO JOJ

Priamy prenos hokej dnes Slovensko

Priamy prenos hokej dnes Slovensko – slovenské zápasy zo svetového šampionátu bude vysielať základný kanál JOJ. Všetky ostatné stretnutia turnaja nájdete na Joj Šport a Joj Plus.

Okrem zápasov MS v hokeji  športový kanál JOJ-ky prináša aj prípravné turnaje a zápasy našej hokejovej repre počas celej sezóny.

Nechýbajú tu tak tradičný Nemecký pohár či domáci Kaufland Cup.

Tipos Extraliga na JOJ Šport

Aj naša najvyššia hokejová súťaž Tipos Extraliga sa od sezóny 2023/24 dostala na obrazovky JOJ Športu. Tento kanál je hlavným vysielateľom top hokejovej ligy na Slovensku.

Skupina JOJ predala sublicenciu aj kanálom Sport 1 a Sport 2, vďaka čomu tu v istom objeme prenosov uvidíte taktiež zápasy z našej najvyššej hokejovej súťaže.

Všetky zápasy extraligy bez ohľadu na to, či pôjdu v TV alebo nie, nájdete na streamovacej platforme Joj Play, ktorá ponúka tri možnosti predplatného;

  1. Mesačné predplatné = 5,99€
  2. Ročné predplatné = 59,99€
  3. Pay-per-view na konkrétny zápas = 2,49€

Hokej extraliga priamy prenos

Priamy prenos z hokejovej extraligy JOJ Šport vysiela z každého hracieho dňa. Dokopy by malo ísť o minimálne 2 a maximálne až 4 priame prenosy z Extraligy týždenne na tomto TV programe.

Tipos extraliga live je klasicky sprevádzaná odborným komentárom v slovenskom jazyku, analýzami jednotlivých herných situácií a taktiež zápasovými štúdiami či pohľadmi do kabín samotných tímov.

SHL a Slovenský pohár v hokeji na JOJ Sport

JOJ Sport je už niekoľko sezón vysielateľom Tipos Slovenskej hokejovej ligy, ktorá je druhou najvyššou mužskou hokejovou súťažou v našich končinách.

Práve odtiaľ sa môže jej víťaz priamo kvalifikovať do najvyššej súťaže, ako sa to naposledy podarilo Humennému.

Okrem toho je hlavným partnerom Slovenského pohára v hokeji. Tu sa môžu prihlasovať tímy z prvých troch hlavných mužských hokejových súťaží u nás. Športový kanál JOJ-ky z tohto pohára taktiež ponúka live prenosy.

JOJ Šport hokej U20 live

Ako sme už v krátkosti spomínali vyššie, tak Joj Šport získal práva na vysielanie všetkých repre kategórií, a tak platí, že aj hokej U20 live nájdete na tomto tv programe.

Mladí slovenskí hokejisti majú svoj vrchol sezóny počas vianočných sviatkov, kedy sa hrajú Majstrovstvá sveta do 20 rokov. Prípravné zápasy aj turnaje pred nimi nájdete práve na JOJ Športe.

Hokej MS 20 live na Joj Šport

Hokej MS 20 live na Joj Šport chýbať nebude, a keď ste rovnako ako pri seniorskom šampionáte boli zvyknutí na vysielanie RTVS Šport z tohto turnaja, tak musíte zmeniť kurz a prepnúť kanál.

Obľúbený šampionát juniorov si totiž svoje miesto zastane práve na JOJ-ke. Navyše, najbližší turnaj sa hrá vo švédskom Göteborgu, a tak sú aj časy vysielania priaznivejšie, ako keď sa tieto majstrovstvá konajú v zámorí.

MS 18 hokej 2024 live cez JOJ Šport

Joj Šport pokračuje vo vysielaní MS 18 hokej 2024 live potom, čo tu fanúšikovia juniorských slovenských hokejistov mohli sledovať posledné dva turnaje.

Slováci budú na MS v hokeji do 18 rokov obhajovať prekvapivé 4. miesto z roku 2023, kedy nám bronzová medaila len tesne ušla pomedzi prsty po prehre s Kanadou v predĺžení.

Hlinka Gretzky Cup 2023 live

Ani neoficiálne MS v hokeji do 18 rokov, ktoré fanúšikovia poznajú pod názvom Hlinka Gretzky Cup, nechýbajú vo vysielaní Joj Šport live.

Je to top turnaj tejto kategórie, keďže tu môžu hrať všetci najlepší hráči do 18 rokov, lebo sa koná ešte pred začiatkom samotnej sezóny a mladíci nemajú klubové povinnosti.

Toto podujatie vysiela športový kanál JOJ-ky už od svojho vzniku a inak tomu nie je ani v r. 2023, kedy sa hrá v Trenčíne a Břeclavi od 31. júla do 6. augusta.

MS hokej ženy live na Joj Šport

Joj Šport sa venuje aj hokejovému vysielaniu ženskej reprezentácie pričom prinesie MS žien v hokeji 2023 1A divízie, ktorých sa zúčastňuje aj Slovensko. Naše reprezentantky tu bojujú o postup do elitnej kategórie svetového šampionátu.

Sledujte Joj Sport live

Joj Sport live je dobré mať vo svojej ponuke televízneho operátora, pretože táto stanica postupne získava práva na prestížne priame prenosy.

Fanúšikovia lyžovania dobre vedia, že práve tu môžu sledovať, ako jazdí slovenská hviezda Petra Vlhová live a k tomu, ako sme už spomínali v tomto článku vyššie, tu nájdete aj celé more priamych prenosov z hokeja.

Skvelú ponuku pre TV divákov má Skylink. Ponúka nielen satelitnú TV, ale aj internetovú možnosť sledovania v mobilnej aplikácii. Máte tu k dispozícii 88 tv programov, vrátane 11 športových v HD kvalite a to doslova vo vašom vrecku.

VYSKÚŠAJTE SKYLINK ▷

JOJ Sport online

Joj Sport online je možné sledovať cez poskytovateľa Skylink a jeho aplikáciu spoločne s množstvom ďalších tv staníc.

Samotný Joj Šport si s ostatnými programami skupiny JOJ môžete predplatiť vďaka streamovacej platforme Joj Play. Predplatné tohto webového vysielania JOJ-ky stojí 5,99€/mesiac.

JOJ Šport naživo

Stanicu JOJ Šport naživo si naladíte aj prostredníctvo operátora UPC, ktorý má športový stanicu vo svojej programovej ponuke.

Program nájdete v balíčku Smart za 12,90€, kde nájdete 87 staníc.

Ako naladiť TV JOJ šport live

V tabuľke nižšie nájdete prehľad základných operátorov, u ktorých viete naladiť TV Joj šport live. Aj dnes si totiž množstvo ľudí chce užiť televízne vysielanie v top kvalite s čo najväčším výberom kanálov z celého sveta.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLOV NA SLOVENSKU
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
Skylink TV, satelit, internet Android, iOS 6,90 € 
UPC TV, internet Android, iOS 12,90 € 
freeSat TV, satelit, internet Android, iOS 9,90 € 
Slovak Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 14,40€
Orange TV TV, satelit, internet Android, iOS 13 € 
Digi Slovakia TV, satelit, internet Android, iOS 9€

Joj Šport program

Aktuálny program stanice Joj Šport nájdete na oficiálnom webe tohto kanála. Všetky podstatné informácie o prípadných zmenách vo vysielaní či videí z rôznych podujatí ďalej môžete sledovať aj na sociálnych sieťach.

Zdroj: joj.sk, wikipedia.com, hockeyslovakia.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest