Rally Dakar live – sledujte preteky naživo v TV, online a live stream v mobile

Rally Dakar je jedna z najnáročnejších a najslávnejších rallye na svete, a preto je veľmi populárna a sledovaná. Zistite, ako pozerať Rally Dakar live v TV, alebo naživo vďaka live streamu na PC, či pohodlne kdekoľvek online cez mobil.

Rally Dakar live

Pre fanúšikov motošportu je k dispozícii hneď niekoľko možností, ako sledovať Rally Dakar live. Na výber máte priame prenosy v TV, alebo online, či live stream na mobile, tablete a taktiež PC.

Preteky Rally Dakar 2024 preveria aj tento rok odolnosť, vytrvalosť pretekárov, aj techniky, pričom sú považované za jednu z najťažších rely na svete v extrémnych púštnych podmienkach. Tento rok trvajú od 5. do 19. januára aj za účasti slovenských jazdcov.

Dakar rally live

Dakar 2024 v TV

Rely Dakar 2024 v TV odvysiela športová stanica Eurosport live, ktorá je dostupná u viacerých poskytovateľov televízie. Popredná športová stanica ponúka prenosy z každej etapy pretekov.

Vysielacie práva v Česku získala aj TV Nova, ktorá prinesie Dakar na Nova Action.

TV program Rally Dakar live

Kedy, a o ktorej sa vysiela Rally Dakar live, nájdete v športovom TV programe, ktorý máme pre vás pripravený. S ním nezmeškáte žiadnu etapu rely a aktuality z prostredia tohto podujatia.

TV PROGRAM ▷

Ako naladím Eurosport

Tým, že televízna stanica Eurosport patrí medzi popredné športové stanice, nájdete ju skoro u všetkých poskytovateľov televízie na Slovensku.

Tento kanál ponúka kvalitné prenosy z populárnych odvetví ako futbal, tenis, cyklistika či zimné športy vrátane Svetového pohára v lyžovaní.

Cena sa líši v závislosti od ponuky daného balíčka, u najznámejších TV poskytovateľov. Nezabudnite si u nich taktiež skontrolovať dostupnosť stanice Nova Action, na ktorej taktiež nájdete preteky Dakar 2024.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLOV EUROSPORT
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
UPC TV, internet Android, iOS 12,90 € 
Skylink TV, satelit, internet Android, iOS 11,50 € 
DIGI Slovakia TV, satelit, internet Android, iOS 5,30 €
Slovak Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 10,90 €

Rally Dakar 2024 online

Vysielanie cez PC alebo tablet je veľmi populárnou možnosťou a Rally Dakar 2024 online nie je výnimkou.

Pozrite si najlepších poskytovateľov TV služieb, ktorí majú vo svojom portfóliu programy, vysielajúce slávnu rely online.

Dakar 2024 live na Skylink

Ak hľadáte spôsob ako sledovať Dakar 2024 live, tak vysielanie cez službu Skylink je tou správnu voľbou, o čom svedčí aj fakt, že tu je možné vidieť napríklad Formula 1 live.

TV operátor má k dispozícii svoje live stream vysielanie cez PC, alebo môžete sledovať vysielanie Eurosportu vďaka mobilnej aplikácii.

CHCEM SKYLINK LIVE ▷

Rely Dakar online na UPC

Rely Dakar online je možné vidieť aj cez televízneho operátora UPC, ktorý má vo svojom portfóliu živé vysielanie Eurosportu, ktorý odvysiela etapy z najslávnejších rely pretekov.

Aj tento poskytovateľ televízie má zaujímavú aplikáciu, vďaka ktorej môžete sledovať dostupné TV programy v mobile.

SKÚSIM UPC LIVE ▷

Dakar rally naživo na DIGI GO

Eurosport, ktorý vysiela Dakar rally naživo má v ponuke aj spoločnosť DIGI GO. Táto služba je pre zákazníkov, ktorí po prihlásení môžu využívať vysielanie v tablete, alebo na PC.

Mobilná televízia je dostupná vďaka aplikácii pre smart zariadenia s operačnými systémami i iOS a Android.

TIP ❱ Pozrite si kalendár MotoGP ›

Dakar online na YouTube

Dakar online je možné sledovať aj na YouTube, ktorý je dostupný pre divákov z celého sveta. Tí tak neprídu o najlepšiu, najnáročnejšiu motoristickú rally na svete.

Fanúšikovia motošportu, tak majú možnosť sledovať náročné terénne úseky, nebezpečné pasáže i momenty plné emócií na PC, tablete, alebo mobile.

Dakar live na mobile

Priame prenosy z mobilných zariadení sú inovatívnym spôsobom, ako prilákať nových fanúšikov Dakaru live a zviditeľniť ju popri tradičných vysielacích médií.

Pre divákov je najlepšou výhodou sledovania cez mobil, že môžu vidieť svetové preteky odkiaľkoľvek.

TIP ❱ Ako sledovať motošport live ›

Dakar mobilná aplikácia

Dakar mobilná aplikácia plnohodnotne nahradí TV vysielanie, pretože s ňou vstúpite do sveta najslávnejšej rely na svete. Tu môžete sledovať živé komentáre, priebežné poradie, live video a ďalšie.

Aplikácia ponúka 9-minútové denné správy, top troch kategórií, Dakarské portréty, Dakar Explore, poradie a najnovšie správy v reálnom čase.

Dakar mobilná aplikácia

Dakar live stream 2024

Sledovať Dakar live stream 2024 je možné sledovať aj vďaka live timingu, ktorý nájdete na oficiálnej stránke dakar.com.

Live timing umožňuje fanúšikom Dakaru v reálnom čase vidieť pozíciu jednotlivých posádok. Informácie o čase a mieste každého vozidla sú aktualizované po prejdení kontrolných bodov.

Toto ocenia fanúšikovia rely motošportu, pretože vedia z prvej ruky, aký je priebeh súťaže.

Dakar live cez stávkové kancelárie

Rely Dakar live nemajú v ponuke ani tie najlepšie stávkové kancelárie na Slovensku, čo je veľká škoda pre tento motošport.

Najlepšie z nich ponúkajú svojim klientom rôzne bonusy a odmeny za registráciu, či prvú stávku.

TIPUJTE S BONUSOM ZDARMA
TIPSPORT 20 € zadarmo STAV SI ›
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
SYNOTTIP 40 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Zdroj: dakar.com, eurosport.com, skylink.sk, upc.sk, magiogo.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest