Stávky na prezidentské voľby 2024 – stávkové príležitosti, kde tipovať, bonusy

Stávky na prezidentské voľby 2024 zaujímajú nielen vášnivých tipérov, ale určite aj širšiu verejnosť. Okoreniť si takúto spoločenskú udalosť šancou na finančnú výhru je lákavé. V našom článku nájdete prehľad toho, čo sa dá tipovať, kde si viete staviť, a aké bonusy ponúkajú stávkové kancelárie. 

STAVTE SI NA VOĽBY S BONUSOM
FORTUNA 50 € bez rizika STAV SI ›
TIPSPORT 20 € zadarmo STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Stávky na prezidentské voľby

Prvé kolo prezidentských volieb sa konalo 23. marca, druhé kolo bolo 6.apríla. Tipnúť sa dalo nielen na celkového víťaza, ale aj počet získaných percent či volebnú účasť. V našom článku nájdete kompletný prehľad ohľadom stávok na voľby – v ktorej stávkovej kancelárii si aký druh stávky môžete tipnúť.

Aktuálne si môžete tipnúť na možnosti týkajúce sa prezidentských volieb USA a volieb do Európskeho parlamentu.

Fortuna bonus prezidentské voľby

Stávky na voľby prezidenta

Druhy stávok na prezidentské voľby

Na prezidentské voľby 2024 ste si mohli vybrať naozaj rôzne druhy stávok. Pravdou však je, že rozšírenú ponuku stávkových príležitostí na voľby ponúkali na Slovensku len dve spoločnosti – Tipsport a Fortuna.

Práve tu ste našli na akékoľvek voľby vždy najviac tipérskych príležitostí. V prehľadnej tabuľke nižšie si môžete pozrieť, čo všetko sa dalo tipnúť na prezidentské voľby, a kde si to mohli staviť.

Stávky na prezidentské voľby Slovensko
Víťaz Fortuna, Tipsport, Niké, Doxxbet
Volebná účasť Fortuna, Tipsport, Niké, Doxxbet
Korčok Ivan vyhrá 2. kolo volieb vo všetkých 8 krajoch SR Tipsport, Doxxbet
Pellegrini Peter vyhrá 2. kolo volieb vo všetkých 8 krajoch SR Tipsport, Doxxbet
Bratislavský kraj bude mať v 2. kole najvyššiu volebnú účasť zo všetkých krajov SR Tipsport
Košický kraj bude mať v 2. kole najnižšiu volebnú účasť zo všetkých krajov SR Tipsport
Počet percent +/- Fortuna
Kto získa viac hlasov / bude lepší v percentách Tipsport

Kde tipovať prezidentské voľby 2024

Tipovať na slovenské prezidentské voľby 2024 ste mohli v klasických stávkových kanceláriách ako Tipsport, Fortuna, Niké či Doxxbet. Každá z nich ponúka kurzy na celkového víťaza volieb.

Tu záleží najmä na tom, aké stávky na voľby vás zaujímajú. Keď chcete využiť rozšírenú ponuku, tak najviac príležitostí priniesla Fortuna a po nej Tipsport.

Ak by ste si chceli tipnúť čisto iba na víťaza, tak je dobré využiť stávkovú kanceláriu, v ktorej ešte nie ste registrovaný, a pozbierať všetky dostupné vstupné bonusy pre nových hráčov.

Dvojica Ivan Korčok a Peter Pellgerini postúpili do druhého kola. Druhé kolo nakoniec vyhral Pellegrini a stal sa prezidentom SR.

Tipy na prezidentské voľby – bonusy

Ak chcete realizovať tipy na prezidentské voľby, no obávate sa straty peňazí, môžete na to ísť tou cestou, že na stávky na voľby využijete finančné bonusy za registráciu od stávkových kancelárii.

Napríklad, ak nemáte ešte účet v Tipsporte, tak vám po úspešnej registrácii pripíše stávková kancelária bonus 20€ zdarma na prvé stávky. Okrem toho je tu pre nových tipérov pripravený aj vkladový bonus až do výšky 4000€.

Fortuna zas svojim novým hráčom dáva možnosť stávky v hodnote 50€ úplne bez rizika. Potom, čo si po registrácii vsadíte na prvý tiket, tak vám v prípade prehry Fortuna vráti vklad do výšky 50€. Prakticky teda peniaze vôbec neprehráte. K tomu Fortuna ponúka aj 30 voľných zatočení v jej kasíne úplne zdarma.

Rovnako ako Tipsport, tak 20€ zadarmo po registrácii dáva novým hráčom aj Niké a podobne ako Fortuna, má stávku bez rizika vo svojom portfóliu pre novo registrovaných tipérov pripravenú aj Doxxbet v hodnote 20€ bez rizika.

Niké ponúka taktiež vkladový bonus bez limitu a 50 voľných zatočení vo svojom online kasíne. Free spiny za registráciu vám poskytne aj Doxxbet a taktiež vkladový bonus až do výšky 10 000€.

STAVTE SI NA VOĽBY S BONUSOM
FORTUNA 50 € bez rizika STAV SI ›
TIPSPORT 20 € zadarmo STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk, doxxbet.sk, wikipedia.org

Zdieľaní

Pin It on Pinterest