MS v lyžovaní 2023 live – online prenosy, naživo v TV a live stream zadarmo!

Chcete sledovať najbližšie MS v lyžovaní 2023 live a neviete kde? Prinášame vám prehľad všetkých dostupných možností, ako sledovať MS v alpskom lyžovaní dnes live v TV, online, alebo cez live stream v mobile zadarmo.

SLEDUJTE MS V LYŽOVANÍ LIVE ⇒

MS v lyžovaní 2023 live

Nenechajte si ujsť preteky MS v lyžovaní 2023 a hlavne Petru Vlhovú, ktorá bude patriť medzi hlavných ašpirantov na zlatú medailu v technických disciplínach.

Šampionát sa koná vo francúzskych strediskách Courchevel a Meribel, od 6. do 19 februára 2023. Pozrite si všetky možnosti, ako sledovať šampionát live či zo záznamu.

MS v alpskom lyžovaní live na TV Tipsport

MS lyžovanie live

MS Alpské lyžovanie live stream na TV Tipsport

Najjednoduchšou možnosťou ako sledovať MS alpské lyžovanie live stream je na TV Tipsport, ktorý je možné spustiť na PC, tablete, alebo v mobile cez prehľadnú aplikáciu.

Stávková kancelária vysiela na svojej televízii aj preteky SP v alpskom lyžovaní live a od tohto ročníka môžete na Tipsporte sledovať aj biatlon live zdarma.

Spustiť TV Tipsport ⇒

Ako sledovať MS lyžovaní live na TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „ALP. LYŽOVANIE“
  3. Zvoľte preteky, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

MS v alpskom lyžovaní live na TV Tipsport

MS lyžovanie JOJ Šport

Preteky MS v zjazdovom lyžovaní live odvysiela v TV stanica JOJ Sport live. Športová televízia už viac ako rok vysiela priame prenosy z pretekov slovenských reprezentantov, ako napr. Petry Vlhovej, alebo bratov Žampovcov.

Športovú televíziu majú v ponuke viacerí televízni operátori na Slovensku (Skylink, Slovak Telecom a ďalší). Okrem svetového šampionátu môžete sledovať na JOJ Šport aj SP v alpskom lyžovaní.

TIP ❱ Program Petry Vlhovej v sezóne 22/23 ›

MS v alpskom lyžovaní naživo ČT Šport

Na stanici ČT Šport live môžete pozerať v priamom prenose MS v alpskom lyžovaní naživo. Česká televízia každoročne vysiela zimné športy na svojom športovom programe, ako skoky na lyžiach, biatlon, krasokorčuľovanie a svetový šampionát v lyžovaní nemôže chýbať.

ČT Sport nájdete v ponuke aj u slovenských poskytovateľov TV ako napr. Slovak Telekom. Šport na ČT prináša divákom nielen live prenosy, ale aj záznamy z jednotlivých pretekov.

TIP ❱ Sledujte zimné športy live ›

MS v zjazdovom lyžovaní 2023 live na Eurosport

Všetky preteky z MS v zjazdovom lyžovaní 2023 live môžete sledovať aj na športovom kanáli Eurosport live.

Športový kanál si na Slovensku môžete naladiť u viacerých poskytovateľov televízie ako Slovak Telekom, DIGI, Skylink UPC a ďalších. Všetky preteky sú vysielané s českým komentárom.

MS lyžovanie 2023 online

MS lyžovanie 2023 online je možné sledovať na internete a aj na svojich mobilných zariadeniach. Pozrite si možnosti ako a kde sledovať svetový šampionát online.

MS v zjazdovom lyžovaní zadarmo

Priamy prenos MS v zjazdovom lyžovaní online zadarmo odvysiela TV Tipsport. Live stream je možné spustiť na PC, tablete, alebo cez mobilný web, resp. mobilnú aplikáciu Tipsport.

Pre sledovanie internetovej televízie zadarmo sa stačí len zaregistrovať a máte službu na 7 dní zdarma.

Okrem sledovania dostanete bonus 20 EUR zdarma.

MS v lyžovaní na JOJ Play

Sledujte MS v lyžovaní online cez streamovaciu službu JOJ Play, ktorá má vo svojej ponuke živé vysielanie JOJ Šport. Športový kanál odvysiela všetky preteky svetového šampionátu naživo.

JOJ Play ponúka dva balíky. Prvým je FREE balíček, v ktorom nájdete obmedzený výber programom, avšak bez športového programu a je zadarmo.

Druhý PREMIUM balíček je plnohodnotnou službou, ktorá ponúka prístup ku všetkým programom (JOJ, Plus, Wau, JOJ 24, Šport, Jojko, Cinema, CS Film, CS Mystery, CS History).

Cena služby je 5,99 EUR mesačne a môžete ju sledovať na štyroch zariadeniach.

TIP ❱ Program bratov Žampovcov ›

MS v lyžovaní live stream naživo na ČT Sport

V Českej republike je možné sledovať MS v lyžovaní live stream na ČT Sport, cez webové stránky ceskatelevize.cz, ale ten je dostupný len na území Česka.

Program ČT Sport je dostupný aj u slovenských poskytovateľov televízie a niektorí ponúkajú live stream po prihlásení do účtu na svojich webových stránkach, alebo mobilných aplikáciách.

MS v lyžovaní online na Eurosport

MS v lyžovaní online je možné sledovať na PC, tablete, alebo na mobilných zariadeniach cez webové stránky www.eurosport.com, alebo cez aplikáciu Eurosportu.

V ponuke sú dva balíčky, mesačné predplatné a ročné. Mesačné predplatné stojí cca. 5,40€ a ročné vás vyjde na necelých 27€.

Sledovať Eurosport live teda môžete kdekoľvek a kedykoľvek na PC, tablete, alebo mobile, kde máte mobilné pripojenie.

Služba ponuka živý prenos v HD kvalite, videá zo záznamu, multikamerový pohlaď a dá sa sledovať na viacerých zariadeniach.

MS v alpskom lyžovaní záznam

Ak ste nevideli jednotlivé preteky MS v alpskom lyžovaní, môžete si pozrieť záznam cez službu JOJ Play, Eurosport, alebo cez aplikácie TV operátorov.

Je dosť pravdepodobné, že JOJ Sport a aj Eurosport odvysielajú preteky zo záznamu aj niekoľko hodín po priamom prenose.

MS v lyžovaní video zostrihy

Video zostrihy a výber toho najdôležitejšieho z pretekov nájdete na nasledujúcich kanáloch:

Petra Vlhová naživo!

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová bude patriť k favoritkám na víťazstvo MS v alpskom lyžovaní hlavne v technických disciplínach.

Nenechajte si ujsť program Petra Vlhová live dnes a držme palce rodáčke z Liptovského Mikuláša v jednotlivých pretekoch.

MS lyžovanie program, výsledky

Program, výsledky MS lyžovanie 2023 nájdete v našom programovom článku k svetovému šampionátu kliknutím na link. Kompletné výsledky nájdete aj na najlepšom výsledkovom webe flashscore.sk.

Na webe flashscore nájdete aj podrobné štatistiky jednotlivých športovcov, výsledky z niekoľkých sezón dozadu, najbližší program a to nie len z lyžiarskeho športu.

Stránku si otvoríte na PC, alebo mobilnom prehliadači, alebo v priehľadnej a prepracovanej aplikácii, ktorá je dostupná pre systémy Android, alebo iOS.

MS v lyžovaní 2023 dnes – facebook, instagram, twitter

Všetky dôležite novinky, lístky, videá z MS v lyžovaní nájdete na oficiálnej stránke a sociálnych sieťach svetového šampionátu.

Zdroj: fis.com youtube.com, joj.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest