UFC Fight Night 171 – program a ďalšie informácie (VIDEO)

Turnaj UFC Fight Night 171 sa mal pôvodne konať v Londýne. Kvôli šíreniu nákazy vírusom COVID – 19 sa však tento turnaj musel napokon presunúť. Prinášame vám program a všetky dostupné informácie ohľadom tohto turnaja. 

UFC Fight Night 171 Londýn

Turnaj UFC Fight Night 171 sa mal pôvodne uskutočniť 21. marca 2020 v Londýne s hlavným a očakávaným súboj Woodley vs Edwards. Tomuto turnaju však skomplikoval plány tak isto, ako pri minulom turnaji UFC Fight Night, vírus COVID – 19, a preto sa ho UFC rozhodlo úplne zrušiť a presunúť na neurčito.

Prezident organizácie Dana White sa však nevzdáva a snaží sa prísť s náhradným riešením. Tým, by malo byť presťahovanie turnaju do USA, kde by sa uskutočnil za zavretými dverami a samozrejme bez divákov.

SLEDUJTE ❱ Aktualizovaný prehľad športových akcií, ktoré koronavírus zasiahol

Čo je UFC Fight Night 171?

UFC Fight Night 171 je ďalším pokračovaním vedľajších turnajov, ktoré usporadúva najlepšia MMA organizácia na svete, UFC. Vo väčšine prípadoch sa na týchto turnajoch predstavujú nováčikovia organizácie, alebo domáci bojovníci.

TIP ❱ Všetko o MMA, UFC, Oktagon …

UFC sa totiž s týmito turnajmi snaží čo najviac cestovať po celom svete a predstavovať nových a nových bojovníkov. Celá fightcard na týchto turnajoch je však aj vhodne doplnená poprednými bojovníkmi UFC.

Skúsenosť s UFC Fight Night má aj viacero pre nás známych bojovníkov. Svoju premiéru si na týchto turnajoch odbil obľúbený Makhmud Muradov a taktiež David Dvořák, ktorý pri svojej premiére na UFC Fight Night 170 vyhral na body.

FIGHT CARD – UFC FN 171 – PROGRAM, VÝSLEDKY

Tým, že celý galavečer bude s veľkou pravdepodobnosťou presunutý do USA sa dramaticky zmení aj zápasová karta UFC Fight Night 171.

Na nej sa totiž nachádzalo množstvo Európanov, ktorí kvôli opatreniam ohľadne koronavírusu nebudú môcť vycestovať do Ameriky. Zrušených bolo zatiaľ dokopy 11 súbojov

Fightcard budeme pravidelne aktualizovať

HLAVNÁ KARTA 🥊

Tyron Woodley vs ?
Danny Roberts vs Nicolas Dalby
Jack Marshman vs Kevin Holland
Darren Stewart vs Marvin Vettori
Jack Shore vs Geraldo De Freitas Jr.
Marc Diakiese vs Jai Herbert

PRELIMS 🥊

Paul Craig vs Ryan Spann
Lerone Murphy vs Gabriel Benitez
Molly McCann vs Ashlee Evans – Smith
Mike Grundy vs Makwan Amirkhani
Tom Aspinall vs Jake Collier
Bartosz Fabinski vs Shavkat Rakhmonov

Dana White hľadá riešenie

Tým, že veľký počet zápasníkov sa do USA nedostane a nebude tak môcť nastúpiť na turnaji UFC Fight Night 171, prezident UFC Dana White, sa snaží hľadať alternatívne riešenia.

Organizácia rozoslala všetkým relevantným manažérom ponuku s tým, že ich bojovníci sa môžu zúčastniť na turnaji UFC Fight Night stačí sa len ozvať.

Len pár hodín na to sa začali prihlasovať aj prvý bojovníci, ktorí by o tento turnaj mali záujem. Konkrétne ide o Gilberta Burnsa či Jamesa Krauseho, ktorý vzal svoj minulý zápas taktiež len 18 hodín pred turnajom.

UFC Fight Night 171 Londýn: Woodley vs Edwards

Hlavným zápasom celého turnaja mal byť tvrdý súboj medzi Woodley vs. Edwards. Šlo o zápas, ktorého víťaz by sa pravdepodobne stal ďalším vyzývateľom Kamaru Usmana o titul vo welterweight divízii.

Leon Edwards sa však kvôli obmedzeniam proti koronavírusu nebude môcť dostať do USA, a preto sa pre Woodleyho hľadá nový súper.

Woodley vs Colby Covington ?

Jedným z možných adeptov by mohol byť populárny Colby Covington, s ktorým sa Woodley moc v láske nemá. Tento zápas by tak mohol mať skutočne špeciálnu príchuť.

Woodley sa však vyjadril aj ku ďalším známym bojovníkom ako Nate Diaz, Cowboy Cerrone či samotný Conor McGregor. Títo zápasníci už dlhší čas nebojovali, no momentálne o nich nie je vôbec počuť.

TIP ❱ Kto je Conor McGregor?

Woodley dokonca vyzval na súboj aj samotného šampióna welterovej váhy UFC Kamaru Usmana. To, s kým sa Tyron Woodley nakoniec stretne je však zatiaľ vo hviezdach.

Ako sledovať UFC Fight Night 171 naživo – TV, online?

V prípade, že sa tento galavečer skutočne uskutoční, tak to pravdepodobne bude za zatvorenými dverami a bez divákov. Fanúšikovia MMA si ho však pochopiteľne budú môcť vychutnať prostredníctvom televíznych obrazoviek či live.

Slovenský a Český fanúšikovia si budú môcť tento turnaj už tradične pozrieť na kanáli Nova Sport 2 aj s odborným komentárom.

Nova Sport okrem bojových športov pravidelne vysiela aj live prenosy z  NHL  a NBA.

UFC Fight Night 171 online

Turnaj sa bude určite dať pozrieť aj online. Napríklad prostredníctvom online videoportálu Voyo, kde si taktiež budete môcť zapnúť Nova Sport 2

UFC Fight Night 170 live!

Ďalšou možnosťou, ako si pozrieť tento galavečer live je zakúpenie PPV (Pay – per – view) na oficiálnych stránkach organizácie UFC. Ak sa teda rozhodnete si UFC Fight Pass zakúpiť, okrem samotného prenosu budete mať možnosť sledovať aj rozhovory s bojovníkmi, čo je vždy mimoriadne zaujímavý bonus.

Tento balík stojí 9,99 dolárov na mesiac.

Zdroje: ufc.com, fights.cz, sport.tn.nova.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest