UFC Fight Night: Overeem vs Harris – program a výsledky (VIDEO)

Organizácia UFC sa počas celosvetovej pandémie vracia k zápasom, ktoré chcú fanúšikovia MMA vidieť. Hlavný zápas sa mal konať ako UFC Fight Night 172, 11 . apríla 2020 v Oregone. Prečítajte si informácie o turnaji UFC Fight Night: Overeem vs Harris a výsledky zápasovej karty.

Prezident UFC Dana White, pre televíziu ESPN potvrdil turnaje s názvom UFC Fight Night. Zaujímavosťou je, že obidva eventy sa uskutočnili v rovnakom týždni 13. a 16. mája 2020.

UFC Fight Night: Overeem vs Harris

Kde sa konal turnaj UFC Fight Night?

Aj tento galavačer ako predošlé dva UFC turnaje, sa uskutočnil vo viacúčelovej hale VyStar Veterans Memorial Arena.  VyStar Pamätná hala veteránov (pôvodne Jacksonville Veterans Memorial Arena) sa nachádzajúca v Jacksonville na Floride.

POZRITE SI ❱  Program zápasov OKTAGON MMA!

VyStar Credit Union sa stal sponzorom arény a zmluva zahŕňa ročný príspevok do fondu veteránov spolu s udržiavaním arény. Maximálna kapacita haly je 15 000 ľudí, ale tento raz bude galavečer bez divákov z dôvodu už celosvetovej pandémie Covid-19.

Hlavný zápas: Overeem vs Harris

Hlavným zápasom večera bol súboj Alistera Overeema a Watla Harrisa. Obaja sa mali spočiatku stretnúť na zápasovej karte, 11. apríla 2020 v Portlande, Oregon, ale udalosť bola odložená kvôli koronavírusu.

Holandský bojovník miešaných bojových umení (MMA) Alistair Overeem zdolal Američana Walta Harrisa v netitulovom zápase ťažkej váhy, ktorý bol vypísaný na 5. kol.

V prvom kole mal navyše Harris, ktorý mohol Overeema ukončiť už v prvom kole, keď ho niekoľkými údermi poslal na zem a spôsobil mu tržnú ranu nad ľavým okom.

Zápas sa skončil v druhom kole, keď Overeem poslal súpera kopom na hlavu k zemi a tam ho údermi donútil k pasivite a rozhodca zápas ukončil TKO.

UFC Fight Night – FIGHT CARD – VÝSLEDKY

HLAVNÁ ZÁPASOVÁ KARTA 🥊
 • Walt Harris vs. Alistair Overeem
  /víťaz Overeem TKO v 2. kole/
 • Claudia Gadelha vs. Angela Hill (ženy)
  /víťazka Gadelha na body/
 • Edson Barboza vs. Dan Ige
  /víťaz Ige na body/
 • Eryk Anders vs. Krzysztof Jotko
  /víťaz Jotko na body/
 • Marlon Vera vs. Song Yadong
  /víťaz Song na body/
VEDĽAJŠIA ZÁPASOVÁ KARTA 🥊
 • Miguel Beaza vs. Matt Brown
  /víťaz Beaza  KO/TKO v 2. kole/
 • Anthony Hernandez vs. Kevin Holland
  /víťaz Holland KO/TKO v 1. kole/
 • Giga Chikadze vs. Mike Davis
 • /víťaz Chikadze na body/
 • Darren Elkins vs. Nate Landwehr
  /víťaz Landwehr na body/
 • Mara Romero Borella vs. Cortney Casey – ženy
 • /víťaz Casey na submissiu v 1. kole/
 • Don'Tale Mayes vs. Rodrigo Nascimento
  /víťaz Nascimento na submissiu v 2. kole/

UFC Fight Night 176: Overeem vs Harris live

Alistair Overeem je bývalý majster UFC, K1, Strikeforce v ťažkej váhe. Z posledných piatich zápasoch tri krát prehral, naposledy v decembri minulého roku s Jairzinhom Rozenstruikom.

TIP ❱ Oktagon MMA – podrobný prehľad ›

Narozdiel od Harrisa, ktorý vyhral každé zo svojich troch posledných zápasov. V posledných dvoch zápasoch dostal ocenenie za najlepší výkon večera a to nad víťazstvami nad Sergejom Spivakom a Alekseiom Oleinikom.

Harris mal pozastavenú činnosť na štyri mesiace z dôvodu pozitívneho testu, po vyhratom zápase UFC 232. Kvôli tomuto prehrešku sa jeho víťazstvo nad Andreiom Arlovskym nepočíta.

CHCETE VEDIEŤ ❱ Čo je MMA?

Kto je Walt Harris

Narodenie: 10. júna 1983
Národnosť: USA
Výška: 196 centimetrov
Váhová kategória: Ťažká váha
Dosah: 76 in (193 cm)
Štýl: Box
Štatistika: 21 zápasov, výhry: 13 (13 KO), prehry: 7

Kto je Alistair Overeem

Narodenie: 17. máj 1980
Národnosť: Holandsko
Výška: 193 centimetrov
Váhová kategória: Ťažká váha
Dosah: 80 in (203 cm)
Štýl: Kickboxing
Štatistika: 64 zápasov, výhry: 45 (23 KO), prehry: 18

Kde sledovať zápasy UFC live v TV, online?

Turnaj UFC Fight Night a aj číslované turnaje možete na Slovensku a v Čechách môcť sledovať, na kanáli Nova Sport 2 a Voyo, s komentárom šéfa Oktagonu  MMA Ondřeja Novotneho a jeho hosťa.

Alternatívou ako sledovať UFC online, je cez video portál VOYO, pomocou ktorého si môžete sledovať kanál Nova Sport 2 a vidieť všetky zápasy UFC Fight naživo. Na portály si môžete zápasy pozrieť aj zo záznamu.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo? 

UFC Fight Night online cez mobil

Zápasy a hlavné duely môžete na svojich chytrých zariadeniach sledovať, ak si zaplatíte PPV (Pay-Per-View) na oficiálnej stránke UFC.

Organizácia svojim fanúšikom ponúka UFC Fight Pass, kde okrem zápasov nájdete aj zaujímavé rozhovory so samotnými protagonistami a všetko zo zákulisia celého eventu. Tento balík stojí 9,99 dolárov na mesiac.

Alternatívou pre sledovanie turnajov UFC môžu byť aj streamovacie služby ako Youtube TV a Hulu, na ktorých vysiela stanica ESPN.

ONLINE PRENOS: Overeem vs Harris (live od 04:00 zdarma)

Zdroj: youtube, shergog

Zdieľaní

Pin It on Pinterest