Tipsport bonus bez nutnosti vkladu 20 EUR ZADARMO

UFC Fight Night – Reyes vs Prochazka: Program, Fight Card, livestream a inform├ície (VIDEO)

Zdie─żan├ş

Ji┼Ö├şho Proch├ízku ─Źak├í doteraz naj┼ąa┼ż┼í├ş s├║per v jeho kari├ęre v podobe Dominicka Reyesa. T├şto dvaja bojovn├şci sa stretn├║ na turnaji UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka (27.2.2021). Program, fight card, inform├ície a mo┼żnosti, ako sledova┼ą UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka LIVE.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka informácie

Turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka, bude ─Ćal┼í├şm so s├ęrie popul├írnych galave─Źerov UFC Fight Night, kde sa v┼żdy stretne kombin├ícia sk├║sen├Żch z├ípasn├şkov s nov├í─Źikmi organiz├ície.

Je v┼íak ist├ę, ┼że n├ís, tak ako v┼żdy, ─Źak├í pestr├Ż MMA program.

V roku 2021 m├í ─îesk├í republika a Slovensko v UFC pomerne siln├ę zast├║penie, kde okrem Ji┼Ö├şho Proch├ízku, m├┤┼żeme vidie┼ą z├ípasi┼ą aj Makhmuda Muradov, Davida Dvo┼Ö├íka ─Źi prv├ęho Slov├íka v hist├│rii UFC, ─Żudov├şta Kleina.

Kde a kedy sa bude kona┼ą turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka

Turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka prebehne 27. febru├íra v dom├ícom UFC Apex v Las Vegas, ktor├ę aj v roku 2020 hostilo takmer v┼íetky turnaje organiz├ície okrem t├Żch v Ab├║ Dhab├ş.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka program a v├Żsledky z├ípasov

Galave─Źer u┼ż klasicky za─Źne Prelims Kartou, kde sa ur─Źite do─Źk├íme skvel├Żch z├ípasov, no a n├ísledne bude pokra─Źova┼ą hlavnou kartou so z├ípasom ve─Źera v podobe Reyes vs Proch├ízka.

V─Ćaka tomuto z├ípasu sa Ji┼Ö├ş Proch├ízka stane prv├Żm ─îechom, ktor├Ż dostal hlavn├Ż z├ípas na karte v organiz├ícii UFC.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka ­čąŐ FIGHT CARD

MAIN FIGHT CARD
Light Heavyweight (do 93kg) ԺɴŞĆ Dominick Reyes vs.┬áJiri Prochazka ?
Flyweight (do 56kg) Alex Davis vs. Sabina Mazo ?
Bantamweight (do 60kg) Raphael Assuncao vs. Raoni Barcelos ?
Welterweight (do 77kg) Randy Brown vs. Alex Oliveira ?
Light Heavyweight (do 93kg) Nikita Krylov vs. Magomed Ankalaev ?
PRELIMS FIGHT CARD
Light Heavyweight (do 93kg) Alonzo Menifield vs. Wiliam Knight ?
Strawweight (do 52kg) Emily Whitmire vs. Hannah Cifers ?
Featherweight (do 66kg) Alex Caceres vs. Kevin Croom ?
Flyweight (do 56kg) Montana De La Rosa vs. Mayra Bueno Silva ?

Kde sledova┼ą UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka LIVE?

Turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka budete m├┤c┼ą sledova┼ą live prostredn├şctvom TV prenosov a ─Ćal┼í├şch livestreamov.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą UFC na┼żivo ÔÇ║

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka live na Premier Sport

Pre slovensk├Żch a ─Źesk├Żch fan├║i┼íkov MMA je tou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou pre sledovanie tohto UFC turnaja jednozna─Źne ┼íportov├Ż kan├íl Premier Sport, ktor├Ż bude od tohto roka vysiela┼ą v┼íetky turnaje organiz├ície UFC.

T├║to ┼ítafetu prevzal Premier Sport od konkuren─Źn├ęho Nova Sportu.

Okrem MMA si m├┤┼żete na Premier Sport taktie┼ż pozrie┼ą nap├şnav├ę z├ípasy z anglickej Premier League ─Źi americkej NFL.

TIP ÔŁ▒ Kde sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo┬áÔÇ║

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka na┼żivo na┬á TV Tipsport

─Äal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou pre slovensk├Żch a ─Źesk├Żch fan├║┼íikov je sledova┼ą livestream UFC pomocou st├ívkovej kancel├írie Tipsport, ktor├í bude vysiela┼ą cel├Ż galave─Źer na svojej TV Tipsport.

V├Żhodou sledovania cez Tipsport je taktie┼ż fakt, ┼że okrem livestreamu si m├┤┼żete na jednotliv├ę z├ípasy rovno stavi┼ą a to s atrakt├şvnym bonusom 20 ÔéČ, ktor├Ż patr├ş medzi tie najlep┼íie bonusy bez vkladu na Slovensku.

Postup, ako sledova┼ą UFC na TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte kliknut├şm TU
  2. Po ├║spe┼ínej registr├ícii m├┤┼żete sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy 7 dn├ş zadarmo.
    (N├ísledne je potrebn├ę stavi┼ą mesa─Źne minim├ílne 1,20 eura)
  3. Okrem sledovania zadarmo dostanete od Tipsportu aj bonus 20 ÔéČ┬ána prv├ę st├ívky.
  4. N├í┼í tip pre v├ís: 20 ÔéČ, ktor├ę z├şskate za registr├íciu si rozdelte na minim├ílne st├ívky a stavte si s min. kurzami. Takto m├┤┼żete sledova┼ą turnaje UFC bez obmedzenia!

­čöô Spusti┼ą TV Tipsport Ôçĺ

Livestreamy od Tipsportu s├║ dostupn├ę na Slovensku aj v ─îeskej republike bez obmedzenia.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka online

─Äal┼íou z mo┼żnost├ş, ako sledova┼ą galave─Źer UFC Fight Night live je pomocou slu┼żby DIGI GO, ktor├║ si m├┤┼żete zak├║pi┼ą na str├ínkach DIGI SLOVAKIA a spusti┼ą na svojom mobile ─Źi tablete.

Pomocou tejto slu┼żby je mo┼żn├ę spusti┼ą kan├íl Premier Sport a vychutna┼ą si tak turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka online a na┼żivo.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka online prenos

Pokia─ż nebudete m├┤c┼ą sledova┼ą tento turnaj live, jednou z alternat├şv v├ím tak m├┤┼że by┼ą online prenos z├ípasu Reyes vs Proch├ízka, ktor├Ż budete m├┤c┼ą sledova┼ą na na┼íom webe 7sport.sk

UFC Fight Night: Reyes vs Procházka PPV livestream

Okrem vy┼í┼íie spomenut├Żch mo┼żnost├ş, m├┤┼żete tento galave─Źer sledova┼ą st├íle pomocou ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View) organiz├ície UFC, ktor├í ho pon├║k v r├ímci svojho UFC Fight Pass.

K├║pou Fight Passu v┼íak nez├şskate len livestream dan├ęho z├ípasu, ale taktie┼ż sa v├ím otvor├ş kni┼żnica s ve─żk├Żm mno┼żstvom z├ípasov UFC. Okrem toho budete m├┤c┼ą sledova┼ą aj zauj├şmav├ę rozhovory so z├ípasn├şkmi

UFC Fight Night: Reyes vs Procházka

S├║boj Reyes vs Proch├ízka je nie─Ź├şm, ─Źo si vedel pred rokom predstavi┼ą len m├ílokto. Ji┼Ö├ş Proch├ízka v┼íak vo svojej premi├ęre v UFC predviedol skuto─Źne fantastick├Ż a zapam├Ątate─żn├Ż v├Żkon, ke─Ć ukon─Źil Volkana Oezdemira, pre ktor├ęho to bolo prv├ę K.O. v kari├ęre.

Po tomto z├ípase sa ihne─Ć za─Źali ┼ípekul├ície o tom, kto sa stane ─Ćal┼í├şm Proch├ízkov├Żm s├║perom. V├Ą─Ź┼íina odborn├şkov a fan├║┼íikov predpoklada, ┼że Ji┼Ö├ş si zvol├ş podobn├ęho s├║pera, ako Oezdemir a pomaly sa prebojuje k titulovej ┼íanci.

T├şm okolo Proch├ízku v┼íak v┼íetk├Żm vytrel zrak, ke─Ć prijal z├ípas s nebezpe─Źn├Żm Dominickom Reyesom, ktor├Ż takmer vyhral nad Jonom Jonesom a na turnaji UFC 253 prehral titulov├Ż z├ípas s Janom Blachowiczom.

Aj napriek tomu ide o mimoriadne n├íro─Źn├ęho s├║pera a postrach div├şzie. Ak by sa v┼íak Proch├ízkovi podarilo vyhra┼ą, stal by sa pravdepodobne ─Ćal┼í├şm titulov├Żm vyz├Żvate─żom.

Kto je Jiri Prochazka?

Ji┼Ö├ş „Denisa“ Proh├íczka je ─Źesk├Ż MMA z├ípasn├şk, ktor├Ż moment├ílne bojuje v organiz├ícii UFC v Light Heavyweight div├şzii. Predt├Żm bol ┼íampi├│nom ├ízijskej organiz├ície Rizin a v s├║─Źasnosti je pova┼żovan├Ż za najlep┼íieho MMA bojovn├şka v ─îech├ích a na Slovensku.

Ji┼Ö├ş Proch├ízka sherdog ┼ítatistika

Proch├ízka m├í doteraz za sebou 30 profesion├ílnych z├ípasov a ide tak o mimoriadne sk├║sen├ęho bojovn├şka.

Zápasy MMA: 30 zápasov
V├Żhry: 27
KO: 24
Submisia: 2
Rozhodnutie: 1
Prehry: 3

Kto je Dominick Reyes

Dominick Reyes je americk├Ż MMA bojovn├şk, ktor├Ż je pova┼żovan├Ż za jedn├ęho z najlep┼í├şch bojovn├şkov s├║─Źasnosti. Reyes p├┤sob├ş v organiz├ícii UFC v Light Heavyweight div├şzii, kde sa stretol aj s legend├írnym Jonom Jonesom.

Dominick Reyes sherdog štatistika

Reyes m├í za sebou 14 profesion├ílnych z├ípasov, ─Źo je st├íle pomerne m├ílo na z├ípasn├şka v jeho veku.

Zápasy MMA: 14 zápasov
V├Żhry: 12
KO: 7
Submisia: 2
Rozhodnutie: 3
Prehry: 2

ONLINE PRENOS: UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka (27.2. na┼żivo, livestream, video)

Zdroj: sherdog.com, ufc.com, tapology.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest