UFC Fight Night – Reyes vs Prochazka: Program, V├Żsledky. Ji┼Ö├ş Proch├ízka vyhral drtiv├Żm KO v druhom kole (VIDEO)

Ji┼Ö├şho Proch├ízku ─Źakal doteraz naj┼ąa┼ż┼í├ş s├║per v jeho kari├ęre v podobe Dominicka Reyesa. Aj s n├şm si v┼íak dok├ízalo Proch├ízka poradi┼ą, ke─Ć ho v druhom kole ukon─Źil drtiv├Żm KO.┬á Program, fight card a v├Żsledky turnaja UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka.┬á

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka informácie

Kde a kedy sa bude kona┼ą turnaj UFC FN Reyes vs Prochazka

Turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka prebehol 1. m├íja 2021┬áv dom├ícom UFC Apex v Las Vegas, ktor├ę aj v roku 2020 hostilo takmer v┼íetky turnaje organiz├ície okrem t├Żch v Ab├║ Dhab├ş.

I┼ílo o┬á ─Ćal┼í├ş zo s├ęrie popul├írnych galave─Źerov UFC Fight Night, kde sa v┼żdy stretne kombin├ícia sk├║sen├Żch z├ípasn├şkov s nov├í─Źikmi organiz├ície.

V roku 2021 m├í ─îesk├í republika a Slovensko v UFC pomerne siln├ę zast├║penie, kde okrem Ji┼Ö├şho Proch├ízku, m├┤┼żeme vidie┼ą z├ípasi┼ą aj Makhmuda Muradov, Davida Dvo┼Ö├íka ─Źi prv├ęho Slov├íka v hist├│rii UFC, ─Żudov├şta Kleina.

UFC FN: Reyes vs Prochazka┬á – program a v├Żsledky

Galave─Źer u┼ż klasicky za─Źal Prelims Kartou, kde sme mohli vidie┼ą skvel├ę z├ípasov, no a n├ísledne bude pokra─Źova┼ą hlavnou kartou so z├ípasom ve─Źera v podobe Reyes vs. Proch├ízka.

UFC FN ­čąŐ FIGHT CARD

MAIN FIGHT CARD
Lightheavyweight (do 93kg) Dominick Reyes vs Ji┼Ö├ş Proch├ízka KO, 2. kolo
Featherweight (do 66kg) Cub Swanson vs Giga Chikadze TKO, 1. kolo
Lightheavyweight (do 93kg) Ion Cutelaba vs Dustin Jacoby rem├şza
Middleweight (do 84kg) Sean Strickland vs Krzysztof Jotko Na body, 3. kolo
Bantamweight (do 60kg) Merab Dvalishvili vs Cody Stamann NA body, 3. kolo
Flyweight (do 56kg) Poliana Botelho vs Luana Carolina Na body, 3. kolo
PRELIMS FIGHT CARD
Straweight (do 52kg) Randa Markos vs Luana Pinheiro Disvkalifikovan├Ż, 1. kolo
Featherweight (do 66kg) Kai Kamaka III vs TJ Brown Na body, 3. kolo
Straweight (do 52kg) Loma Lookboonmee vs Sam Hughes Na body, 3. kolo
Middleweight (do 84kg) Andreas Michailidis vs KB Bhullar Na body, 3. kolo

Kde sledova┼ą UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka LIVE?

Turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka budete m├┤c┼ą sledova┼ą live prostredn├şctvom TV prenosov a ─Ćal┼í├şch livestreamov.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka live na Premier Sport

Pre slovensk├Żch a ─Źesk├Żch fan├║i┼íkov MMA je tou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou pre sledovanie tohto UFC turnaja jednozna─Źne ┼íportov├Ż kan├íl Premier Sport, ktor├Ż od tohto roka vysiela v┼íetky turnaje organiz├ície UFC.

T├║to ┼ítafetu prevzal Premier Sport od konkuren─Źn├ęho Nova Sportu.

Okrem MMA si m├┤┼żete na Premier Sport taktie┼ż pozrie┼ą nap├şnav├ę z├ípasy z anglickej Premier League ─Źi americkej NFL.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka na┼żivo na┬á TV Tipsport

─Äal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou pre slovensk├Żch a ─Źesk├Żch fan├║┼íikov je sledova┼ą livestream UFC pomocou st├ívkovej kancel├írie Tipsport, ktor├í bude vysiela┼ą cel├Ż galave─Źer na svojej TV Tipsport.

V├Żhodou sledovania cez Tipsport je taktie┼ż fakt, ┼że okrem livestreamu si m├┤┼żete na jednotliv├ę z├ípasy rovno stavi┼ą a to s atrakt├şvnym bonusom 20 ÔéČ, ktor├Ż patr├ş medzi tie najlep┼íie bonusy bez vkladu na Slovensku.

TIP ÔŁ▒ N├ívod ako spusti┼ą UFC na TV Tipsport ÔÇ║

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka live na Fortuna TV

─Äal┼íou st├ívkovou kancel├íriou, ktor├í bude vysiela┼ą tento a ─Ćal┼íie turnaje UFC je Fortuna TV, ktor├║ prev├ídzkuje st├ívkov├í kancel├íria Fortuna.

TIP ÔŁ▒ N├ívod ako spusti┼ą UFC na Fortuna TV ÔÇ║

UFC livestream na Fortuna TV zadarmo

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka online

─Äal┼íou z mo┼żnost├ş, ako sledova┼ą galave─Źer UFC Fight Night live je pomocou slu┼żby DIGI GO, ktor├║ si m├┤┼żete zak├║pi┼ą na str├ínkach DIGI SLOVAKIA a spusti┼ą na svojom mobile ─Źi tablete.

Pomocou tejto slu┼żby je mo┼żn├ę spusti┼ą kan├íl Premier Sport a vychutna┼ą si tak turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka online a na┼żivo.

Online si m├┤┼żete turnaj UFC Fight Night: Reyes vs Proch├ízka pozrie┼ą aj pomocou videoslu┼żby VOYO, ktor├í odvysiela hlavn├║ kartu tohto turnaja. VOYO si taktie┼ż m├┤┼żete spusti┼ą na svojom mobile ─Źi tablete.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka online prenos

Pokia─ż nebudete m├┤c┼ą sledova┼ą tento turnaj live, jednou z alternat├şv v├ím tak m├┤┼że by┼ą online prenos z├ípasu Reyes vs Proch├ízka, ktor├Ż budete m├┤c┼ą sledova┼ą na na┼íom webe 7sport.sk.

TIP ÔŁ▒ Kde sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo┬áÔÇ║

UFC Fight Night: Reyes vs Procházka PPV livestream

Okrem vy┼í┼íie spomenut├Żch mo┼żnost├ş, m├┤┼żete tento galave─Źer sledova┼ą st├íle pomocou ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View) organiz├ície UFC, ktor├í ho pon├║k v r├ímci svojho UFC Fight Pass.

K├║pou Fight Passu v┼íak nez├şskate len livestream dan├ęho z├ípasu, ale taktie┼ż sa v├ím otvor├ş kni┼żnica s ve─żk├Żm mno┼żstvom z├ípasov UFC. Okrem toho budete m├┤c┼ą sledova┼ą aj zauj├şmav├ę rozhovory so z├ípasn├şkmi.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą UFC na┼żivo ÔÇ║

UFC Fight Night: Reyes vs Procházka

S├║boj Reyes vs Proch├ízka je nie─Ź├şm, ─Źo si vedel pred ned├ívnom predstavi┼ą len m├ílokto. Ji┼Ö├ş Proch├ízka v┼íak vo svojej premi├ęre v UFC predviedol skuto─Źne fantastick├Ż a zapam├Ątate─żn├Ż v├Żkon, ke─Ć ukon─Źil Volkana Oezdemira, pre ktor├ęho to bolo prv├ę K.O. v kari├ęre.

Po tomto z├ípase sa ihne─Ć za─Źali ┼ípekul├ície o tom, kto sa stane ─Ćal┼í├şm Proch├ízkov├Żm s├║perom. V├Ą─Ź┼íina odborn├şkov a fan├║┼íikov predpoklada, ┼że Ji┼Ö├ş si zvol├ş podobn├ęho s├║pera, ako Oezdemir a pomaly sa prebojuje k titulovej ┼íanci.

T├şm okolo Proch├ízku v┼íak v┼íetk├Żm vytrel zrak, ke─Ć prijal z├ípas s nebezpe─Źn├Żm Dominickom Reyesom, ktor├Ż takmer vyhral nad Jonom Jonesom a na turnaji UFC 253 prehral titulov├Ż z├ípas s Janom Blachowiczom.

Proch├ízka si v┼íak poradil aj s Reyesom, ke─Ć ho v druhom kole vypol svojim lak┼ąom a prip├şsal si ─Ćal┼íie KO.

Kto je Jiri Prochazka?

Ji┼Ö├ş „Denisa“ Proh├íczka je ─Źesk├Ż MMA z├ípasn├şk, ktor├Ż moment├ílne bojuje v organiz├ícii UFC v Light Heavyweight div├şzii. Predt├Żm bol ┼íampi├│nom ├ízijskej organiz├ície Rizin a v s├║─Źasnosti je pova┼żovan├Ż za najlep┼íieho MMA bojovn├şka v ─îech├ích a na Slovensku.

Ji┼Ö├ş Proch├ízka sherdog ┼ítatistika

Proch├ízka m├í doteraz za sebou 30 profesion├ílnych z├ípasov a ide tak o mimoriadne sk├║sen├ęho bojovn├şka.

Zápasy MMA: 31 zápasov
V├Żhry: 28
KO: 25
Submisia: 2
Rozhodnutie: 1
Prehry: 3

Kto je Dominick Reyes

Dominick Reyes je americk├Ż MMA bojovn├şk, ktor├Ż je pova┼żovan├Ż za jedn├ęho z najlep┼í├şch bojovn├şkov s├║─Źasnosti. Reyes p├┤sob├ş v organiz├ícii UFC v Light Heavyweight div├şzii, kde sa stretol aj s legend├írnym Jonom Jonesom.

Dominick Reyes sherdog štatistika

Reyes m├í za sebou 14 profesion├ílnych z├ípasov, ─Źo je st├íle pomerne m├ílo na z├ípasn├şka v jeho veku.

Zápasy MMA: 15 zápasov
V├Żhry: 12
KO: 7
Submisia: 2
Rozhodnutie: 3
Prehry: 3

ONLINE PRENOS: UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka (1.5. na┼żivo, livestream, video)

UFC Fight Night
Dominick Reyes - Ji┼Ö├ş Proch├ízka
UFC APEX, Las Vegas
nede─ża 2. m├íja 2021 o 6:15
Online prenos
V├şt─Ťz: J. Proch├ízka (KO ÔÇô spinning elbow)
Ji┼Ö├ş Proch├ízka si nav├şc v├Żrazn─Ť ┼Öekl o titulovou ┼íanci!
D├ímy a p├ínov├ę, tak to byla fantazie! Ji┼Ö├ş Proch├ízka p┼Öi sv├ęm druh├ęm vystoupen├ş v UFC p┼Öidal druh├ę KO, tentokr├íte se mu povedlo sest┼Öelit sv─Ťtovou trojku Dominicka Reyese! U┼ż prvn├ş kolo p┼Öitom p┼Öineslo fantastickou pod├şvanou, a to z obou stran. P┼Öesto v├şce z boje m─Ťl Ji┼Ö├ş Proch├ízka, kter├Ż si aktivitu p┼Öevzal tak├ę do druh├ęho kola. V n─Ťm na sv├ęho soupe┼Öe znovu tla─Źil, nakonec mu vy┼íel ne─Źekan├Ż loket z oto─Źky, kter├Żm soupe┼Öe knockautoval. Dominick Reyes se ze zdravotn├şch probl├ęm┼» dokonce ne├║─Źastnil ani n├ísledn├ęho vyhla┼íov├ín├ş v├Żsledk┼».
Konec zápasu.
04:29
Tak to byla neskute─Źn├í fantazie! Ji┼Ö├ş Proch├ízka se znovu dostal do tlaku, p┼Öi kter├ęm zvolil neskute─Źn├Ż loket z oto─Źky, kter├Żm soupe┼Öe doslova vypnul!
04:10
Reyes m├í nav├şc slu┼ín─Ť zakrv├ícen├Ż obli─Źej, p┼Öesto nebezpe─Źn─Ť hroz├ş ze zad.
03:40
A nyn├ş tak├ę v sidu.
03:10
Reyes investoval cel├ę mno┼żstv├ş sil ke ┼íkrcen├ş, jenom┼że to nebude slavit ├║sp─Ťch a Ji┼Ö├ş Proch├ízka je v guardu.
02:40
Ji┼Ö├ş Proch├ízka nyn├ş ale s├ím inkasoval a poprv├ę se dostal do probl├ęm┼». Soupe┼Öe se pokou┼íel vz├şt na zem, jenom┼że se dostal do gilotiny.
02:07
Ji┼Ö├ş Proch├ízka to vyzkou┼íel levou p┼Öedn├ş, znovu v momentu, kdy se jeho soupe┼Ö pokou┼íel ├║to─Źit. Reyes se znovu dost├ív├í pod velk├Ż tlak.
01:40
Dobr├Ż n├ístup od Reyes, kter├Ż posl├ęze s├ím ─Źist─Ť inkasoval a znovu jsme sledovali solidn├ş p┼Öest┼Öelku.
01:16
Hodn─Ť opatrn├í pas├í┼ż, nejopatrn─Ťj┼í├ş v tomto duelu. Nakonec to dal┼í├şm round kickem zkou┼íel Reyes, soupe┼Ö byl ale p┼Öipraven.
00:40
Ji┼Ö├ş Proch├ízka nyn├ş v─Źas usko─Źil do bezpe─Ź├ş a sp├ş┼íe zvolil vy─Źk├ívac├ş taktiku.
00:10
Nyn├ş se v ├║vodu druh├ęho kola pokou┼í├ş o aktivitu Reyes, kter├Ż to nejprve zkou┼íel kopem, po kter├ęm p┼Öidal tak├ę levou zadn├ş.
Za─Źalo druh├ę kolo.
Skon─Źilo prvn├ş kolo.
04:20
Ji┼Ö├ş Proch├ízka tla─Ź├ş na pilu a rozhodn─Ť nepolevuje. Jeho p┼Öesnost ├║der┼» nyn├ş nebyla zrovna p┼Ö├şkladn├í, p┼Öesto Reyes n─Ťkolikr├ít ─Źist─Ť inkasoval.
03:29
Ji┼Ö├ş Proch├ízka m├í znovu ruce dole, co┼ż vedlo k ├║der┼»m p┼Öesn─Ť na jeho hlavu. Reyes je sice sp├ş┼íe v obran─Ť, jenom┼że st├íle hodn─Ť hroz├ş.
03:01
─îesk├Ż z├ípasn├şk nyn├ş p┼Öidal n─Ťkolik velice tvrd├Żch ├║der┼» a jeho soupe┼Ö se dostal do men┼í├şch probl├ęm┼».
02:40
Ji┼Ö├ş Proch├ízka ov┼íem dok├ízal bleskov─Ť vst├ít, na─Źe┼ż se mu povedlo vykr├Żt pokus o high kick.
02:06
A dostali jsme se poprv├ę na zem. Ji┼Ö├ş Proch├ízka se toti┼ż nechal podkopnout a je tak na z├ídech, zat├şm nesledujeme ┼ż├ídnou velkou aktivitu.
01:40
Dominick Reyes nyn├ş inkasoval p┼Öi pokusu o n├ístup a po┼Ö├ídn─Ť zacouval zp─Ťt sm─Ťrem k pletivu.
01:06
Ji┼Ö├ş Proch├ízka se pokou┼íel o rychl├Ż start, jenom┼że ├║to─Źil pouze do p┼Öipraven├ęho krytu. N├ísledoval spodn├ş h├ík, kter├ęmu se Reyes v─Źas vyhnul.
00:40
Reyes to posl├ęze zkou┼íel ne─Źekan├Żm round kickem, kter├Ż ─Źesk├ęmu bojovn├şkovi moc nechutnal.
00:15
Tento duel jako prvn├ş oko┼Öenil sv├Żm ├║derem Ji┼Ö├ş Proch├ízka, kter├Ż se pokou┼íel o pravou zadn├ş.
Za─Źalo prvn├ş kolo.
Prob├şh├í n├ístup, nejprve p┼Öich├íz├ş Ji┼Ö├ş Proch├ízka.
Hezk├Ż den v┼íem fanynk├ím a fanou┼ík┼»m bojov├Żch sport┼»! Nejpresti┼żn─Ťj┼í├ş bojov├í organizace UFC m├í p┼Öed sebou dal┼í├ş turnaj, kter├Ż ponese n├ízev UFC Fight Night. My se spole─Źn─Ť zam─Ť┼Ö├şme pouze na hlavn├ş kartu, kter├í ji┼ż tradi─Źn─Ť ─Ź├şt├í ┼íest z├ípas┼». Po del┼í├ş dob─Ť se nav├şc do─Źk├íme ─Źesk├ęho z├ístupce, sv┼»j druh├Ż z├ípas v UFC m├í toti┼ż p┼Öed sebou Ji┼Ö├ş Proch├ízka, kter├Ż se dokonce dostal k samotn├ęmu main eventu.

Pochopiteln─Ť nep┼Öedb├şhejme, poj─Ćme si spole─Źn─Ť p┼Öedstavit v┼íechny z├ípasy hlavn├ş karty. Jako prvn├ş zav├şt├íme do ┼żensk├ę mu┼í├ş v├íhy, kde se proti sob─Ť p┼Öedstav├ş Poliana Botelhov├í a Luana Carolinaov├í. Pap├şrovou favoritkou bude prvn─Ť jmenovan├í, nicm├ęn─Ť ob─Ť z├ípasnice maj├ş na sv├ęm kont─Ť por├í┼żku v p┼Öedchoz├şm duelu a p┼Ö├şpadn├í v├Żhra m┼»┼że p┼Öin├ęst psychickou vzpruhu. N├ísledoval bude bantamov├í v├íha mezi sv─Ťtovou dvan├íctkou Merabem Dvali┼ívilim a Codym Stamannem. Pap├şrov─Ť by se jednalo o z├ípas bez favorita, nicm├ęn─Ť mnohem lep┼í├ş formu m├í pr├ív─Ť Dvali┼ívili, kter├Ż m├í na sv├ęm kont─Ť p─Ťt v├Żher v ┼Öad─Ť, zat├şmco jeho soupe┼Ö zaznamenal por├í┼żku proti Jimmiem Riverovi a zajist├ę se j├ş pokus├ş od─Źinit. Polovinu hlavn├ş karty pot├ę uzav┼Öe souboj mezi Seanem Stricklandem a Krzysztofem Jotkem. Jedn├í se o z├ípas ve st┼Öedn├ş v├íze, p┼Öi─Źem┼ż oba borci maj├ş velice podobn├ę sk├│re. Kurzov─Ť je na tom l├ępe pr├ív─Ť Strickland, kter├Ż si narozd├şl od sv├ęho soupe┼Öe p┼Öipsal hned deset v├Żher skrze KO/TKO. Druhou polovinu hlavn├ş karty na─Źne polot─Ť┼żk├í v├íha, a sice souboj mezi Ionem Cutelabou a Dustinem Jacobym. V tomto duelu budeme favorita hledat opravdu t─Ť┼żko, Cutelaba sv├ę posledn├ş dva z├ípasy prohr├íl, lep┼í├ş formu tak m├í jeho soupe┼Ö, kter├Ż bude ├║to─Źit na p├ítou v├Żhru v ┼Öad─Ť. Hlavn├şm p┼Öedz├ípasem pot├ę bude souboj v p├ęrov├ę v├íze mezi Gigou ─îikadzem a Cubem Swansonem. Prvn├ş jmenovan├Ż je sv─Ťtovou ─Źtrn├íctkou a na sv├ęm kont─Ť m├í sedm v├Żher v ┼Öad─Ť. Swansom je na tom pozi─Źn─Ť o jednu pozici h┼»┼Öe, nicm├ęn─Ť m├í za sebou mnohem v├şce z├ípas┼» a tak├ę sk├│re 27:11. Poprv├ę v historii se ─Źesk├Ż z├ípasn├şk p┼Öedstav├ş v hlavn├şm z├ípase cel├ęho turnaje. Jedn├í se o Ji┼Ö├şho Proch├ízku, kter├Ż z pozice sv─Ťtov├ę p─Ťtky polot─Ť┼żk├ę v├íhy vyzve trojku Dominicka Reyese. ─îesk├Ż fighter m├í zat├şm sebou jedin├Ż z├ípas v UFC, ve kter├ęm si z├şskal nespo─Źet fanou┼ík┼», jako prvn├şmu se mu toti┼ż povedlo via KO porazit Volkana Oezdemira a z├írove┼ł z├şskal jeden├íctou v├Żhru v ┼Öad─Ť. Na druh├ę stran─Ť se p┼Öedstav├ş Dominick Reyes, kter├Ż m├í v UFC mnohem v─Ťt┼í├ş zku┼íenosti, zat├şm nastoupil do osmi duel┼», ve kter├Żch si p┼Öipsal ┼íest v├Żher. Reyes v┼íak pot┼Öebuje nastartovat formu, v posledn├şch dvou z├ípasech prohr├íl. Jednalo se o duely proti Jonu Jonesovi a Janu Blachowiczovi. Bude slavit ─Źesk├Ż samuraj, nebo mu "Devastaror" p┼Öesekne slu┼ín─Ť rozjetou s├ęrii v├Żher?
V├şt├íme v├ís u on-line p┼Öenosu. Ud├ílost za─Ź├şn├í v 06:45.

Zdroj: sherdog.com, ufc.com, tapology.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest