Výzva storočia Végh vs Vémola na Airbike 2020. Kto vyhral netradičnú bitku? (VIDEO)

Zápas storočia medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom prílákal ku televíznym obrazovkám a MMA státisíce ľudí. Végh vyhral a zdalo sa, že odvety sa tak skoro nedočkáme.Teraz sa však Attila Végh postavil opäť proti Karlosovi Vémolovi vo výzve storočia na Airbike. Kto vyhral tento netradičný súboj a o čom to všetko bolo, sa dočítate v článku.

AirBike výzva storočia – Végh vs. Vémola

Od 9. novembra minulého roka, má Karlos Vémola v hlavne jedinú túžbu. Vo vypredanej O2 aréne ho vtedy Végh poslal k zemi a uštedril mu tvrdé KO. Od tej doby všade hovorí, že chce odvetu a týmto výkonom na svojho súpera vyvinul ešte väčší tlak.

Karlos Vémola porazil Attilu Végha VIDEO

V tomto súboji Karlos Vémola spálil za 5 minút 108 kalórií a stal sa víťazom. Slovenský fighter Attila Végh spálil 96 kalórií a dnes to na víťazstvo nestačilo.

Karlos Vémola: Airbike som nikdy nemal doma. Pred 2 týždňami mi ho doviezli a povedal som si, že nedám 80. Potom som však dal 100 a vedel som, že a výhru to bude stačiť. Plán bol 20 kalórii na minútu, nakoniec je to 22, takže som spokojný.

Attila Végh svojmu súperovi športovo pogratuloval a spomenul aj odvetu, ale v klietke to bude iné dodal.

Attila Végh: Gratulujem Karlosovi, podal brutálny výkon, 108 je naozaj neuveriteľný výkon. Uznávam, že je to fakt krásne číslo. Je fajn, že to Karlito smeruje k odvete, ale MMA je úplne iná vec. Ale ak sa Karlito bude takto snažiť, tak je všetko možné.

Výzva storočia – princíp a pravidlá výzvy

Celá výzva spočíva v zmeraní si síl na populárnom fitness stroji AirBike, ktorý sa podobá rotopedu a množstvo MMA zápasníkov ho využíva pri svojej príprave na zápasy. Od klasického rotopedu sa však Airbike líši tým, že miesto záťažového kolesa má ventilátor, kde prúdi vzduch. Princíp výzvy je v tom, že aj Attila Végh aj Karlos Vémola budú mať 5 minút na to, aby predviedli svoj výkon.

Ten, čo spáli čo najviac kalórií vyhráva. O oboch bojovníkoch vieme, že sú mimoriadne súťaživé typy a ani jeden z nich nechce prehrať, čoho dôkazom bol aj zápas storočia na Oktagon 15.

Kto vyhrá Výzvu storočia Végh vs. Vémola?

Po zverejnení tejto výzvy sa okamžite spustila vlna názorov, kto nakoniec túto zaujímavú súťaž vyhrá. Svoj názor má aj promotér organizácie Oktagon, Ondřej Novotný, ktorý favorizuje Karlosa „Terminátora“ Vémolu.

TIP ❱ Ako a kde sledovať zápasy MMA naživo ▸

Oktagon MMA a koronavírus

Celé zorganizovanie tejto akcie je pozitívnou správou pre všetkých fanúšikov športu. Kvôli prebiehajúcej pandémii koronavírusu boli totiž zrušené, alebo prerušené všetky zaujímavé športové udalosti či ligy.

Promotéri organizácie Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný už viackrát prekvapili českých a slovenských MMA fanúšikov a zdá sa, že sa im to podarilo znova. Len nedávno predstavili svoj nový koncept, ktorý nesie názov Oktagon Underground, a ktorý by nás mal zabaviť na nasledujúcich pár týždňov.

Pozrite si priebežne aktulizovaný prehľad športových akcií, ktoré zasiahla nejaké zmena.

SLEDUJTE ❱ Ktoré športové podujatia sú zrušené, alebo odložené ›

Zdroj: insportline.cz, fightlive.cz, facebook, youtube

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest