Kaufland Winter Classic Games 2019 informácie a program. Sledujte live prenos zadarmo!

Historicky prvý hokejový zápas pod holým nebom s názvom Kaufland Winter Classic Games 2019 sa nezadržateľne blíži. Hokejový sviatok na strednom Slovensku prinesie súboj Zvolena a Banskej Bystrice.

Divácky atraktívne zápasy sa odohrajú v Banskej Bystrici na atleticko-futbalovom štadióne SNP na Štiavničkách s celkovou kapacitou 7500 miest.

„Bude to veľká sláva. Najväčšia akcia, akú sme kedy organizovali” – povedal Richard Lintner.

Program Kaufland Winter Classic 2019

Samotnému duelu „rytierov“ a „baranov“ bude predchádzať zápas legiend, ktorý je na programe v sobotu 2. februára o 16:00. Hlavný chod atraktívneho víkendu, a teda zápas Banská Bystrica – Zvolen, je naplánovaný na nedeľu 3. februára o 14:00.

  • sobota 2. februára o 16.00: Súboj legiend
  • nedeľa 3. februára o 14.00: HC’05 Banská Bystrica – HKM Zvolen

Súboj legiend – Kaufland Winter Classic 2019

Počas februárového Kaufland Winter Classic Games 2019 sa odohrajú až dva hokejové zápasy. Ten úvodný bude mať originálny exhibičný formát. Pôjde o Súboj legiend.

Súboj legiend na Kaufland Winter Classic Games 2019 v Banskej Bystrici:

Kaufland tím – Tipsport tím 21:23

Góly z hry: Vaic 3, Kroták, Bicek a Cibák po, Hudec, Majeský, Bondra, Zedník – Šatan 4, Petrovický a Kopecký po 2, Milo, Marcel Hossa, Pavlikovský

Zloženie tímov v Súboji legiend

Tipsport tím: Lašák, Staňa – Višňovský, Sekeráš, Milo, Podhradský – Marián Hossa, Kopecký, Rastislav Pavlikovský, Šatan, Stümpel, Pardavý, Róbert Petrovický, Marcel Hossa, Podkonický, tréneri: F. Hossa, Bokroš.

Kaufland tím: Šimonovič, Laco – Droppa, Majeský, Čierny – Handzuš, Zedník, Országh, Surový, Bondra, Bicek, Cibák, Kroták, Vaic, Hudec, tréneri: Filc, Pokovič.

Kaufland-Winter-Classic-Games-2019

Winter Classic naživo – exkluzívne na TV Tipsport!

Tento víkend sa na štadióne na Štiavničkách v Banskej Bystrici uskutoční jedinečné Winter Classic. V sobotu sa odohrá atraktívny Súboj legiend a nedeľňajší program bude patriť stredoslovenskému derby Banská Bystrica vs. Zvolen. Obidva tieto špeciálne zápasy si budete môcť vychutnať v priamom prenose na TV Tipsport zadarmo!

Live prenosy zadarmo

Kaufland Winter Classic 2019 – predaj vstupeniek

Azda najdôležitejšou je predaj a dostupnosť vstupeniek. Predaj bude spustený v stredu 7. novembra od 10:00 v sieti Ticketportal.sk a Predpredaj.sk resp. v ich kamenných predajniach.

  • Sedenie VIP Tribúna B 45 EUR (v cene balíka sú zahrnuté alkoholické a nealkoholické nápoje, a občerstvenie)
  • Sedenie Tribúna: E, G, I – 18 EUR
  • Voľné Státie Tribúna: J – 18 EUR
  • ZŤP vstupenky s 50% zľavou sa dajú zakúpiť iba v Sektore E, Rad 1, Miesta 1-24 9 EUR*

Zdroj: tipsport liga, facebook, tiketportal.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest