ZOH slalom ženy Peking 2022 – výsledky. Slovensko má zlato! Fantastická Petra Vlhová je olympijskou víťazkou (VIDEO)

Petra Vlhová sa stala v slalome olympijskou víťazkou a Slovensko má zlatú medailu. Pozrite si ZOH slalom ženy program, výsledky, video a informácie o pretekoch.

ZOH Slalom ženy

Petra Vlhová má zlatú medailu

Petra Vlhová vyhrala zlatú medailu v slalome! Liptovskej rodáčke nevyšlo 1. kolo, po ktorom figurovala na až na 8. mieste, ale v tom druhom bola najrýchlejšia.

Petra Vlhová na ZOH 2022 dnes

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová live je olympijská víťazka. Svojou druhou jazdou bola najrýchlejšia a zlatú medailu vyhrala po tom, čo po 1. kole bola až na ôsmom mieste.

Tipujte na ZOH v Pekingu s bonusom zadarmo

ZOH Slalom ženy program

ZOH Slalom ženy bol druhou disciplínou a pre Slovensko v nej Petra Vlhová získala zlatú medailu.

Streda 9. február 2022

• Slalom – 1. kolo: Lena DUERR
  • Slalom – 2. kolo: Petra VLHOVÁ

ZOH 2022 Slalom žien výsledky

Petre Vlhovej fantasticky vyšlo 2. kolo slalomu a aj napriek nevydarenému prvému kolu sa jej podarilo stať sa olympijskou víťazkou.

Výsledky 1. kola

Petra Vlhová bola po 1. kole na ôsmej priečke.

Zjazdové lyžovanie a Petra Vlhová program na ZOH 2022

Pozrite si program Petry Vlhovej na olympiáde 2022. Slovenská reprezentantka zabojuje o medaily v disciplíne alpská kombinácia.

Zatiaľ nie je isté, či sa Peťa predstaví aj v rýchlostných disciplínach Zjazd a Super-G. Rozhodne sa podľa toho, aké výsledky dosiahne v technických disciplínach a ako sa bude cítiť. S určitosťou sa nepredstaví v tímovej súťaži.

ZOH 2022 Slalom ženy live

ZOH 2022 Slalom ženy live ste mohli sledovať v TV na viacerých športových staniciach a my vám ponúkame prehľad všetkých možností.

Slalom ZOH naživo na RTVS

Preteky slalom žien na ZOH odvysielala slovenská televízia RTVS na svojom športovom programe RTVS Sport live, ktorý je voľne dostupný cez DVB-T, čo je pozemné digitálne vysielanie televízneho signálu.

RTVS Šport je možné sledovať aj online úplne zadarmo a to na oficiálnom webe televízie RTVS. Stačí mať pripojenie na internet a nachádzať sa na území Slovenska.

TIP ❱ Kde sledovať ZOH 2022 live ›

ZOH Petra Vlhová slalom live na ČT Sport

Petru Vlhovú v pretekoch alpskej kombinácii odvysielal aj ČT Sport live, ktorý je dostupný aj u poskytovateľom TV na Slovensku. Livestream zadarmo bol dostupný aj na oficiálnej stránke českej televízie, ale iba na území Česka.