Športová platforma EUROSPORT PLAYER live – program dnes! Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Hľadáte športové prenosy na internete? Platforma EUROSPORT PLAYER je internetová služba, ktorá ponúka množstvo priamych prenosov ale i možnosť sledovať prenosy zo záznamu. Prinášame vám podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete aké športy a súťaže si môžete pozrieť na platforme Eurosport Player live. 

EUROSPORT PLAYER – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať Eurosport Player ?

Na platforme Eurosport Player nájdete rôzne tenisové ATP turnaje. Tešiť sa môžete na všetky štyri grandslamy a bohatú ponuku zápasov. Eurosport Player vysiela každý grandslamový zápas a tak môžete sledovať svojho favorita počas celého turnaja.

Služba Eurosport Player ponúka live prenosy aj z iných športov, ako je cyklistika, futbal, zjazdové lyžovanie, biatlon a mnoho ďalšieho. Určite oceníte aj archív priamych prenosov, kde si môžete pozrieť svoj obľúbený šport zo záznamu kedykoľvek chcete.

EUROSPORT PLAYER
Kde sledovaťeurosportplayer.sk, aplikácia 
ŠportyTenis, Cyklistika, Motošport, Zimné športy, … [prehľad tu ›]
Cena4,99 € / mesiac
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľEurosport
Webeurosportplayer.com

Ako sledovať Eurosport Player live?

Eurosport Player live môžete sledovať buď na webe športovej platformy alebo cez prepracovanú mobilnú aplikáciu, ktorú je možné nainštalovať pre Android aj iOS. Stačí sa zaregistrovať a zaplatiť poplatok. Športové prenosy live si môžete následne užívať už niekoľko minút po registrácii.

Eurosport Player cena

Cena za Eurosport Player službu je výhodná a poteší každého športového fanúšika. Mesačné predplatné stojí 4,99 eur a ročné predplatné vás vyjde na 24,99 eur.

Niekoľkokrát do roka však Eurosport Player ponúka rôzne akcie a predplatné si môžete kúpiť s výraznou zľavou. Tieto akcie prebiehajú najmä pred Vianocami či veľkými športovými udalosťami.

Australian Open 2020 naživo pomocou Eurosport Player
Cena za športové prenosy na Eurosport Player  (zdroj: eurosportplayer.com)

Kodi Eurosport Player free

Eurosport Player free môžete sledovať aj cez aplikáciu Kodi. Ide o softvér, ktorý si môžete stiahnuť do PC, mobilu, tabletu ale aj do Smart TV. Slúži na sledovanie filmov, počúvanie hudby a ponúka prístup k streamovacím službám, ako je aj Eurosport Player.

TV kanály Eurosport na platforme Eurosport Player

Športové TV kanály Eurosport 1,2 si môžete pozrieť na platforme Eurosport Player. Táto internetová služba má však oproti klasickým TV staniciam obrovskú výhodu. Nie všetky prenosy sa zmestia do TV programu športových staníc.

Platforma Eurosport Player však ponúka množstvo športových prenosov, ktoré by ste inak v televízii nikdy nevideli. Stačí si len vybrať podľa toho, čo vás zaujíma a čo chcete momentálne sledovať.

Eurosport Player Archív

Služba Eurosport Player ponúka aj archív. Nájdete tu všetky športové prenosy, ktoré ste si nemohli pozrieť naživo. Nie ste tak vôbec limitovaný časom. Svoj obľúbený šport si pozriete kedykoľvek chcete.

Okrem toho Eurosport Player ponúka ešte jednu vychytávku. Pokiaľ ste si pustili live prenos príliš neskoro, nič sa nedeje. Priamy prenos si môžete počas vysielania pretočiť až na úplný začiatok.

Kde sledovať šport naživo

Okrem športovej platformy Eurosport Player je možné sledovať športové prenosy aj na klasických TV športových kanáloch ako sú napr. Premier Sport, Orange Sport, ČT Sport a ďalšie. Každá televízna stanica sa zameriava na určité súťaže a stačí si len vybrať podľa toho, čo chcete pozerať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Aké športy vysiela Eurosport Player live?

Eurosport Player live vysiela rôzne športy, ktoré si môžete vychutnať naplno. Ponuka športových prenosov je veľmi pestrá. Na svoje si však prídu najmä fanúšikovia tenisu, cyklistiky či zimných športov.

Program Eurosport Player cz dnes a zajtra

Bohatý športový program na Eurosport Player môžete sledovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Buď si vyberiete z ponuky živých prenosov, alebo si pustíte niečo z archívu. Aktuálny program live prenosov nájdete na oficiálnej stránke športovej platformy.

SLEDUJTE EUROSPORT PLAYER NAŽIVO
Zimné športy Zjazdové lyžovanie, Biatlon, Skoky na lyžiach, Snowboarding, Freestyle lyžovanie, Beh na lyžiach
TenisAustralian Open, French Open, Wimbledon, US Open, ATP turnaje
CyklistikaTour de France, Giro d´Italia, La Vuelta, MS, Monumenty
MotošportFormula E, Le Mans, ESET V4 Cup, ETCR
Olympijské hryLOH, ZOH
FutbalEliteserien, Allsvenskan
Atletika MS, ME
Ďalšie športyGolf, Snooker, Plávanie, Krasokorčuľovanie, Stolný tenis, Squash, Šachy, Jachting, Šerm …

Zimné športy

Nižšie uvedené zimné športy si môžete pozrieť naživo na športovej platforme Eurosport Player:

Zjazdové lyžovanie live na Eurosport Player SK

Na platforme Eurosport Player SK si môžete pozrieť zjazdové lyžovanie live. Čakajú vás tu živé prenosy zo všetkých pretekov svetového pohára mužov i žien ale aj majstrovstvá sveta v zjazdovom lyžovaní.

Tešiť sa môžete aj na výkony Petry Vlhovej, ktorá pravidelne zaznamenáva skvelé výsledky. Víťazka veľkého kryštálového glóbusu má veľké ciele i v nasledujúcej sezóne a rozhodne sa bude na čo pozerať!

TIP ❱ Program a výsledky Petry Vlhovej ›

Biatlon online na Eurosport Player Android TV a Apple TV

Na Android TV, Apple TV či iných platformách môžete cez službu Eurosport Player sledovať aj biatlon online. Živé prenosy z biatlonu si užijete v HD kvalite. Pripravené sú pre vás všetky disciplíny mužov i žien vo svetotom pohári ale aj prenosy z MS v biatlone, ktoré sa konajú každý rok uprostred sezóny.

Slovenským fanúšikom robia radosť najmä sestry Ivona a Paulína Fialkové, ktoré pravidelne bodujú v pretekoch svetového pohára. Farby Slovenska úspešne reprezentujú už niekoľko sezón.

TIP ❱ Paulína Fialková – program a výsledky ›

Tenis naživo na Eurosport Player cz

Ten najlepší svetový tenis si môžete pozrieť naživo na Eurosport Player. Platforma je známa tým, že vysiela tie najväčšie tenisové turnaje live. Tešiť sa môžete na všetky štyri grandslamy a viaceré ATP turnaje počas celej sezóny.

Služba Eurosport Player ponúka všetky zápasy z každého grandslamu. Vďaka tomu si užijete každý zápas svojho favorita, bez ohľadu na to, na akom mieste v tenisovom rebríčku sa nachádza.

Tenisové prenosy na Eurosport Player live

Tenis naživo na eurosport player
Tenisové turnaje live na platforme Eurosport Player (zdroj: eurosportplayer.com)

Cyklistika na Eurosport Player online prenosy

Online prenosy z cyklistiky je možné sledovať na Eurosport Player. Tešiť sa môžete na všetky tri cyklistické Grand Tour preteky ale i majstrovstvá sveta v cyklistike či slávne monumenty počas celej sezóny.

Na najväčších cyklistických podujatiach nebude chýbať ani Peter Sagan. Trojnásobný majster sveta má stále čo ukázať a jeho výkony dvíhajú zo sedačky nejedného športového fanúšika.

TIP ❱ Program a výsledky Petra Sagana ›

Cyklistické preteky live na Eurosport Player SK

Motošport na Eurosport Player livestream

Na športovej platforme Eurosport Player si vychutnáte aj livestream zo sveta motošportu. Internetová služba vysiela napríklad Formulu E či Eset V4 Cup v Brne. Užiť si môžete aj svetový pohár v ETCR alebo slávne preteky Le Mans.

Olympijské hry live prenos na Eurosport Player Smart TV

Live prenos z olympijských hier je možné sledovať práve na Eurosport Player cez Smart TV, mobil alebo počítač. Nájdete tu živé prenosy z rôznych športov. Letné olympijské hry (LOH) sa v roku 2021 konali v Tokiu a najbližšie zimné olympijské hry (ZOH) sa v roku 2022 uskutočnia v čínskom Pekingu.

Futbal na Eurosport Player Samsung TV, LG TV

Na Samsung TV či LG TV si môžete cez Eurosport Player užiť aj futbal. Táto služba ponúka futbalovým fanúšikom menej známe súťaže. Pozrieť si tak môžete zápasy nórskej Eliteserien ligy či švédskej Allsvenskan ligy.

Atletika na Eurosport Player live stream

Live stream z atletiky si môžete pozrieť na platforme Eurosport Player, ktorá vysiela živé prenosy z MS a ME v atletike. Úspešným slovenským reprezentantom v atletike je šprintér Ján Volko, ktorý sa v roku 2019 stal majstrom Európy v halovom šprinte na 60 metrov.

Doposiaľ najlepším slovenským športovcom v atletike je Matej Tóth, ktorý sa venuje chôdzi na 20 km a 50 km. Je majstrom sveta z roku 2015 a tiež olympijský víťaz z roku 2016.

Ďalšie športy

Na platforme Eurosport Player si môžete pozrieť aj ďalšie športy, ktoré sa v televízii bežne nevysielajú. Medzi tieto športy patrí napríklad golf, snooker, plávanie, krasokorčuľovanie, stolný tenis ale aj squash, šachy, jachting, šerm a mnoho ďalšieho.

Eurosport Player naživo - PC, mobil, tablet
Eurosport Player naživo – PC, mobil, tablet

Mobilná aplikácia Eurosport Player – športové prenosy v mobile

Mobilná aplikácia Eurosport Player je skvelá možnosť, ako sledovať športové prenosy v mobile kdekoľvek sa nachádzate. Aplikácia je dostupná pre iOS aj Android. Pozrieť si v nej môžete live prenosy z rôznych súťaží alebo svoj obľúbený šport zo záznamu.

Návod, ako sledovať Eurosport Player cez aplikáciu

  1. Nainštalujte si aplikáciu Eurosport Player cez Google Play alebo Apple Store.
  2. Spustite aplikáciu, kliknite na ikonu „ Predplatiť “ a vyberte si mesačné alebo ročné predplatné.
  3. Vyplňte osobné údaje a vytvorte si účet.
  4. Uhraďte predplatné, ktoré ste si vybrali.
  5. Teraz môžete sledovať športové prenosy v aplikácii Eurosport Player.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Eurosport Player – informácie a majiteľ Eurosport

Majiteľ športovej platformy Eurosport Player je televízia Eurosport, ktorá patrí pod spoločnosť TF1. Táto platforma vznikla v roku 2008 ako doplnková predplatiteľská služba, ktorá umožňuje používateľom internetu sledovať športové kanály Eurosport 1 a Eurosport 2.

Okrem toho však zároveň ponúka veľké množstvo športových prenosov, ktoré nie je možné vysielať cez televízne stanice. V roku 2009 mohli športoví fanúšikovia na Eurosport Player sledovať zápasy Australian Open až z piatich kurtov, čo dovtedy neponúkala žiadna iná televízia.

Zdroj: eurosportplayer.com, wikipedia.com, eurosport.cz

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest