Internetová televízia HUSTE TV live – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

HUSTE TV je jediná internetová televízia na Slovensku svojho druhu, ktorá vysiela množstvo zaujímavých športových prenosov z domácich súťaží. Zaujíma vás, aké športy a súťaže môžete sledovať na Huste TV live? Pozrite si náš prehľad, v ktorom sa dozviete všetky dôležité informácie. 

HUSTE TV – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať Huste TV ?

Televízia Huste TV je výnimočná tým, že ide o jedinú internetovú športovú televíziu na Slovensku, ktorá ponúka živé prenosy z domácich súťaží. Vychutnať si tu tak môžete napríklad live prenosy basketbalových zápasoch slovenskej Niké SBL.

Ako jediná televízia na Slovensku ponúka zápasy hokejovej IHL, v ktorej pôsobí aj slovenský tím iClinic Bratislava Capitals. Navyše tu môžete sledovať aj ďalšie športy ako sú volejbal či hádzaná.

HUSTE TV
Kde sledovaťHuste.tv, aplikácia 
ŠportyFutbal, Hokej, Basketbal, Volejbal, Hádzaná [prehľad tu ›]
CenaZadarmo
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľJOJ.sk
Webhuste.joj.sk

Ako pozerať Huste TV zadarmo

Internetovú televíziu môžete sledovať priamo na stránke Huste.tv, ktorú si načítate na svojom internetovom prehliadači. Jednoducho si tak vychutnáte živé športové prenosy na svojom počítači, tablete či mobile.

Ďalšou možnosťou ako sledovať Huste TV je cez aplikáciu televízie JOJ. Túto aplikáciu si stiahnete na Android cez Google Play a na iOS cez Apple Store. Zápasy si tak môžete pozrieť odkiaľkoľvek priamo na vašom smartfóne.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Je Huste TV zadarmo?

Športová internetová televízia Huste TV nie je spoplatnená a živé prenosy z rôznych športov tak môžete sledovať  na huste tv zadarmo. V minulosti bolo vysielanie na istý čas spoplatnené. Bolo to z dôvodu, že web nezvládal návaly veľkého počtu divákov, čo ovplyvňovalo kvalitu prenosu. Televízia sa však rozhodla vrátiť k formátu bezplatných prenosov.

Huste TV Archív

Okrem živých prenosov ponúka televízia pre svojich divákov aj bohatý Archív. Tu nájdete záznamy z rôznych zápasov, ktoré sa odohrali i niekoľko rokov dozadu. Pozrieť si môžete celé záznamy alebo len zostrihy či highlighty toho najlepšieho.

Kde sledovať šport naživo dnes

Športové prenosy naživo si môžete pozrieť aj na televíznych kanáloch NOVA Sport 1,2 , Eurosport, Sport 2, ČT Sport a mnohých ďalších. Stačí si už len vybrať podľa toho, aké športy chcete sledovať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela Huste TV live?

Internetová televízia ponúka v rámci svojej ponuky pomerne veľké množstvo športových prenosov z rôznych domácich súťaží. Na svoje si prídu hlavne fanúšikovia futbaluhokejabasketbalu, volejbalu či hádzanej.

Program Huste TV dnes a zajtra

Športová televízia Huste TV funguje inak ako klasické športové televízne kanály. Nenájdete tu pravidelný program od rána do večera. Jednoducho si vyberiete zápas, ktorý chcete sledovať a spustíte live prenos. Aktuálny  program nájdete na oficiálnej stránke internetovej televízie.

SLEDUJTE HUSTE TV NAŽIVO
Futbal2. futbalová liga
HokejIHL
Basketbal SBL
VolejbalExtraliga – muži, ženy
Hádzaná Niké Handball extraliga

Futbal 2. futbalová liga live na Huste TV dnes

Na Huste TV si môžete v priamom prenose pozrieť všetky zápasy slovenskej 2. futbalovej ligy, v ktorom sa pobijú tímy o priamy postup do najvyššej Fortuna ligy. Na webe televízie Huste si môžete pozrieť všetky zápasy online!

Okrem živých futbalových prenosov je možné sledovať záznamy či zostrihy jednotlivých zápasov a to aj zápasov z Fortuna ligy. Novinkou na Huste TV sú podcasty, ktoré divákom priblížia aktuálne dianie vo Fortuna lige.

TIP ❱ Ako a kde sledovať futbal online ›

Hokej online na Huste TV

Tešiť sa môžu aj fanúšikovia hokeja. Huste TV ako jediná športová televízia na Slovensku ponúka zápasy IHL (ICE Hockey League), v ktorej pôsobí aj slovenský klub iClinic Bratislava Capitals.

Televízia prináša svojim divákom možnosť sledovať všetky zápasy Bratislavského klubu v základnej časti i play-off. O niečo známejší klub HC Slovan Bratislava pôsobí v slovenskej Tipos Extralige.

TIP ❱ Ako sledovať Tipos Extraligu live ›

Basketbal livestream na Huste TV

Cez internetovú televíziu Huste TV môžete sledovať aj zápasy SBL, najvyššej basketbalovej súťaže na Slovensku. Medzi najúspešnejšie mužstvá v lige patria 7-násobný víťaz BK Slovakofarma Pezinok, 5-násobný víťaz BK Inter Bratislava alebo BC Prievidza.

TIP ❱ Ako a kde sledovať NBA live ›

Huste TV volejbal live prenosy

Na svoje si prídu aj fanúšikovia volejbalu. Internetová televízia Huste TV ponúka svojim divákom živé prenosy najvyššej mužskej i ženskej volejbalovej ligy na Slovensku.

Hádzaná na Huste TV

Televízia Huste TV je okrem iného výnimočná tým, že ako jediná vysiela zápasy najvyššej hádzanárskej ligy na Slovensku s názvom Niké Handball extraliga.

Huste TV – informácie a majiteľ TV JOJ

Internetová športová televízia Huste TV patrí pod slovenskú komerčnú televíznú stanicu TV JOJ, ktorá je v televíznej skupine JOJ group. V minulosti sa na Huste TV vysielali aj iné relácie, akými bola aj stand-up comedy show s názvom Silné reči. Dnes sa televízia táto internetová televízia zameriava výhradne na športové prenosy.

Zdroj: huste.tv, wikipedia.com, joj.sk 

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest