Športový TV kanál DIGI SPORT LIVE – program dnes. Vysielanie športových prenosov na DIGI Sport končí!

Televízne stanice DIGI Sport boli obľúbené športové kanály na Slovensku, ktoré ponúkali veľké množstvo živých prenosov z tých najlepších športových súťaží. Televízia však oznámila zrušenie svojich športových kanálov DIGI Sport. V článku nájdete, aké športy ste mohli sledovať na programoch televízie DIGI Sport a kde ich uvidíte teraz.

DIGI Sport ruší vysielanie svojich kanálov

Televízia oznámila, že od 13.8.2021 končí vysielanie kanálov DIGI sport. Nahradia ich nové športové stanice Premier Sport 2 a Nova Sport 3 a 4, kde budete môcť pozerať tie najlepšie súťaže naživo, ako je Liga Majstrov, Bundesliga, Serie A či La Liga.

Predplatitelia kanálov DIGI Sport sa však nemusia ničoho obávať. Automaticky im budú pridelené spomínané novovzniknuté programy. Z dôvodu zrušenia vysielania kanálov DIGI Sport, nižšie uvedené informácie v článku nie sú aktuálne.

DIGI SPORT – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať DIGI Sport HD?

Športová televízna stanica DIGI Sport je výnimočná tým, že na svojich kanáloch ponúka živé prenosy zápasov TOP futbalových líg v Európe: španielska La Liga, nemecká Bundesliga, talianska Serie A či anglický pohár FA Cup. Žiadny iný športový kanál nevysiela toľko futbalových zápasov, ako práve stanica DIGI Sport.

DIGI SPORT
Kde sledovaťDIGI Slovakia, Slovak Telekom
TV kanályDIGI Sport 1,2,3
ŠportyFutbal, Bojové športy, Motošport  [prehľad tu ›]
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiťNávod ›
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
MajiteľRCS&RDS
Webdigisport.sk

Ako naladiť kanál DIGI Sport?

Ak chcete sledovať televízny športový kanál DIGI Sport, stačí si zakúpiť niektorý z televízných balíčkov, ktoré ponúkajú televízne spoločnosti na Slovensku. Najvýhodnejšie televízie, ktoré vysielajú športovú stanicu DIGI Sport sú DIGI Slovakia a Slovak Telekom.

Tieto televízie ponúkajú živé prenosy cez kábel, satelit alebo internet. Športové udalosti si tak môžete vychutnať na svojom televízore, počítači, tablete či smartfóne.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

Nový kanál Premier Sport

V roku 2019 sa televízna stanica DIGI Sport 4 premenovala a vznikol nový športový kanál Premier Sport. Na tomto kanále si môžete užiť duely anglickej Premier League alebo tiež MMA zápasy v organizácii UFC.

Kde sledovať šport naživo

Pre ešte väčší zážitok si môžete športové prenosy pozrieť aj na ďalších televíznych staniciach. Medzi najpopulárnejšie športové programy na Slovensku patria Eurosport, Orange Sport, NOVA Sport či O2 TV Sport. Každá športová stanica sa zameriava na určité športy, stačí si len vybrať podľa toho, čo chcete sledovať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela DIGI Sport live?

Športový televízny kanál DIGI Sport live sa zameriava najmä na futbalové prenosy. Pozrieť si tu môžete live zápasy z najlepších európskych líg, v ktorých hrávajú aj slovenskí reprezentanti. Každý futbalový fanúšik si tak príde na svoje.

Program DIGI Sport dnes a zajtra

Na televíznej športovej stanici DIGI Sport môžete každý deň od rána do večera sledovať bohatý športový program, ktorý pozostáva zo živých prenosov, záznamov či rôznych športových relácií. Aktuálny program si môžete pozrieť na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE DIGI SPORT NAŽIVO
FutbalLa Liga, Bundesliga, Serie A, FA Cup, Bundesliga 2
Bojové športyKOK
MotošportEuroformula Open, International GT Open

Športy, ktoré môžete sledovať na DIGI Sport naživo

Športové TV kanály DIGI Sport 1,2,3 ponúkajú svojim divákom veľké množstvo živých prenosov z viacerých športov.  Tešiť sa môžu najmä najmä futbaloví fanúšikovia pre ktorých je tu pripravený najlepší európsky futbal. Na svoje si však prídu aj milovníci bojových športov či motošportu.

Futbal

Športové programy DIGI Sport 1,2,3 ponúkajú množstvo futbalových prenosov z TOP európskych súťaží:

La Liga naživo na DIGI Sport

Na športových kanáloch DIGI Sport si môžete vychutnať najvyššiu španielsku súťaž La Liga, ktorá sa zvykne nazývať aj Primera División. Tešiť sa môžete aj na slávne El Clásico. Športové stanice pravidelne vysielajú väčšinu zápasov v lige a to so slovenským a českým komentárom.

Súčasťou priamych prenosov vybraných zápasov je aj štúdio so zaujímavými hosťami. Zápasy La Ligy si môžete pozrieť nielen naživo, ale taktiež aj zo záznamu.

TIP ❱ Kde sledovať La Ligu naživo ›

Bundesliga live na DIGI Sport 1

Najvyššiu nemeckú súťaž s názvom Bundesliga môžete sledovať live na programoch DIGI Sport 1. Okrem živých prenosov televízia ponúka aj zostrihy z duelov, najkrajšie góly či zaujímavé magazíny zo zákulisia. Navyše každý live prenos sprevádza predzápasové štúdio, kde moderátor spolu s hosťami analyzujú daný zápas.

Televízna stanica DIGI Sport je výnimočná tým, že ako jediná na Slovensku vysiela aj zápasy druhej najvyššej nemeckej súťaže Bundesliga 2.

TIP ❱ Kde sledovať Bundesligu live ›

Serie A na DIGI Sport live stream

Na kanáloch DIGI Sport môžete sledovať aj živé prenosy zápasov najvyššej talianskej súťaže s názvom Serie A. Medzi najúspešnejšie kluby patria Juventus Turín, AC Miláno, SSC Neaopol alebo Inter Miláno, v ktorom hráva aj Milan Škriniar.

DIGI Sport live stream ponúka živé prenosy, zostrihy zo zápasov, živé štúdio či zaujímavé magazíny zo zákulisia talianskeho futbalu. Talianska súťaž opäť naberá na atraktivite a vo veľkej miere k tomu prispel aj Cristiano Ronaldo, obliekajúci dres Juventusu.

TIP ❱ Kde sledovať Serie A naživo ›

FA Cup online na DIGI Sport

V mimoriadne bohatej ponuke futbalových prenosov nechýba ani najstaršia pohárová súťaž sveta FA Cup. Fanúšikovia sa môžu tešiť na kvalitný ostrovný futbal, ktorý každý rok prináša atraktívne zápasy. FA Cup online môžete sledovať na kanáloch DIGI Sport.

Bojové športy na DIGI Sport

Televízne stanice DIGI Sport 1,2,3 pravidelne vysielajú turnaje organizácie King of Kings. KOK patrí medzi to najlepšie vo svete kickboxu. Tešiť sa môžete na atraktívne zápasy tých najlepších bojovníkov. Turnaje na DIGI Sport komentujú T. Bahník a R. Kmeťo.

Motošport live na DIGI Sport 3

Športový kanál DIGI Sport je výnimočný tým, že vysiela preteky Euroformula Open a International GT Open. Ide o menej známe podujatia, ako sú napríklad preteky Formuly 1, no vo svete motorizmu majú svoje miesto.

Tenis na DIGI Sport

Do konca roku 2020 ste si mohli na DIGI Sport pozrieť aj mužské ATP turnaje. Na nasledujúce obdobie však televízia nezískala vysielacie práva. Ten najlepší svetový tenis môžete sledovať na kanáloch Eurosport.

DIGI Sport SK – poskytovatelia

Televízne športové kanály DIGI Sport 1,2,3 môžete získať cez DIGI Slovakia a Slovak Telekom. Jednotlivé televízie ponúkajú zákazníkom niekoľko balíčkov, ktoré sa líšia v počte dostupných televíznych staníc. Od toho sa následne odvíja aj ich cena.

Medzi ďalších známych poskytovateľov na slovensku patria Orange TV a Skylink. Tieto televízie však nemajú vo svojej ponuke športové programy DIGI Sport.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLOV DIGI Sport
PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)
DIGI Slovakia TV, satelit, internetAndroid, iOS6,00 €
Slovak TelekomTV, satelit, internetAndroid, iOS10,90 € 

DIGI Slovakia

Satelitná televízia DIGI Slovakia ponúka najvýhodnejšie televízne balíčky. V rámci balíčku Štandard máte sprístupnených až 69 rôznych programov, z toho 11 športových staníc a medzi nimi nechýbajú ani stanice DIGI Sport.

Cena tohto balíku je 9,60 eur mesačne. Vysielanie športových staníc v HD kvalite si môžete pozrieť v televízii ale aj vo svojom mobile. Navyše cez aplikáciu DIGI GO sledujete športové prenosy odkiaľkoľvek.

 • Kábel: ÁNO – od 8 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 9,60 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 6 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / DIGI GO
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Slovak Telekom Magio TV

Športové kanály DIGI Sport môžete sledovať aj na Magio TV od spoločnosti Slovak Telekom. Vybrať si môžete z viacerých televíznych balíčkov, pričom najvýhodnejší je balík Magio televízia M.

Za cenu 10,90 eur mesačne získate až 60 televíznych programov. Medzi nimi sa nachádza aj 6 športových programov: Eurosport 1, 2, Nova Sport 1, 2, Sport 1, 2. Živé prenosy na Magio TV môžete sledovať na svojom televízore, počítači, tablete či smartfóne.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

DIGI Sport – informácie a majiteľ

Športová televízna stanica DIGI Sport je súčasťou televízie DIGI TV. Ide o satelitnú platformu, ktorá patrí rumunskej spoločnosti RCS&RDS. Je dostupná v Rumunsku, Maďarsku, Srbsku, Chorvátsku, Česku a na Slovensku.

DIGI Sport vysiela živé prenosy na svojom hlavnom programe a na paralelných programoch DIGI Sport 2-3. V minulosti mala televízna stanica DIGI Sport až 5 programov. V roku 2019 sa však program DIGI Sport 4 premenoval na Premier Sport a program DIGI Sport 5 bol zrušený.

Prenosy sú vysielané s českým a slovenským komentárom.

Zdroj: digislovakia.sk, wikipedia 

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest