RFA Nové Zámky – program, karta, výsledky, video. Boráros prehral!

Turnaj RFA Nové Zámky Warm Up nadviazalo na úspešnú spoluprácu s českou organizáciou I AM Fighter. Pozrite si výsledky zápasov, kartu a kde môžete sledovať záznam z turnaja.

SLEDUJTE RFA WARM UP ▷

RFA Nové Zámky

Organizácie RFA MMA a IAF zorganizovali prvý vzájomný turnaj v Čechách a tento raz mali možnosť vidieť spoločný projekt RFA Nové Zámky aj slovenskí fanúšikovia – 18. mája 2024.

Nižšie v článku si pozrite výsledky zápasov a kto odvysiela záznam z turnaja.

Gábor Boráros prehral zápas RFA

Slovenský zápasník Gábor Boráros sa po roku ukázal na domácej scéne a premiérovo v RFA. V zápase sa stretol s českým fighterom Fredericovi Komuenhovi, pre ktorého to bol len siedmy profi zápas v kariére.

Gábor sa na zápas moc nepripravoval, čo bolo vidieť na jeho pohybe a fyzickej pripravenosti, keď po 1. kole ledva stál na nohách. Ukončenie zápasu prišlo v 2 . kole technickým KO.

RFA I AM Fighter Nové Zámky 2024

RFA Nové Zámky Warm Up

Na turnaji RFA Nové Zámky a IAF sme boli svedkami konfrontácie slovenských MMA bojovníkov Real Fight Arena so zápasníkmi z I AM Fighter. Ide teda o zaujímavé porovnanie dvoch organizácii zmiešaných bojových umení.

Sledovať RFA live ste mohli z pohodlia domova alebo osobne v hľadisku.

RFA X IAF NOVÉ ZÁMKY
📅 Kedy: 18. máj 2024
🏟 Kde: Športová hala Nové Zámky (Slovensko)
🥊 Hlavný zápas: Papp vs Kuča (MMA)
⚡ Počet zápasov: 9
📱 Livestream: VOYO, PPV
Hodnotenie: 9.5/10

RFA 16 🥊 fight card

Fight card obsahuje 9 zaujímavých zápasov, v ktorých sa môžeme tešiť na titulový zápas. Na karte uvidíme súboje v MMA, K1 a RealFight a všetci sú zvedaví najmä na návrat Gábor Borárosa na domácu fighterskú scénu.

RFA IAF NOVÉ ZÁMKY KARTA
Hlavná karta
MMA Light Heavyweight Lajoš Papp – Jakub Kuča Na body
MMA Middleweight Gábor Boráros – Federico Komuenha TKO 2. kolo
RealFight (81 kg) Sebastián Fapšo – Filip Roubíček KO 1. kolo
MMA Catchweight (88 kg) Michal Plesník vs Miroslav Vacek TKO 3. kolo
MMA Catchweight (80 kg) Martin Horínek – Dejan Zejlko TKO 1. kolo
Prelims
K1 (54 kg) Sarah Lepiešová – Dridi Nadya Na body
MMA Middleweight Michal Glos – Miroslav Kučera Submisia 1. kolo
MMA Catchweight (88 kg) Michal Dobiáš – Petr Bartoňek TKO 2. kolo
Free prelims
MMA Lightweight Daniel Konyári – Erik Nagy Na body

RFA IAF Nové zámky výsledky

Výsledky zápasov RFA IAF Nové Zámky nájdete v našej fight card po ich skončení. Na tento turnaj si môžete tipnúť aj v stávkovej kancelárii Tipsport s bonusom 30€ bez vkladu pre nových hráčov po registrácii.

RFA IAF Warm Up Nové Zámky zápasy

Turnaj RFA IAF Warm Up Nové Zámky priniesol zaujímavé zápasy, ktoré obohatilo kalendár MMA 2024. Na podujatí sme sa mohli tešiť z krátkeho návratu Gábora Borárosa na domácu scénu a jeho súperom bol „Black Panther“ Frederico Komuenha.

V hlavnom zápase sa na turnaji prvýkrát v poloťažkej váhe predstavil aj rodák z Komárna Lajoš Papp, ktorý bojoval o titul v ťažkej váhe s Tomášom Možným. Teraz bol jeho súperom Jakub Kuča a v ďalších súbojoch chce získať titul v light heavyweight.

Po tvrdej porážke na RFA 15 sa do akcie vrátil Sebastián Fapšo, ktorého oponentom v zápase K1 bol talentovaný postojár Filip Roubíček.

Na turnaji v Nových Zámkoch nechýbal ženský súboj, o ktorý sa mali postarať influencerka Nadya Dridi, a elitná wrestlerka Amina Mukhamed. Druhám menovaná sa zranila a jej miesto zaujala Sarah Lepiešová

RFA Boráros – Komuenha

V RFA na svoj premiérový zápas nastúpila známa tvár slovenského MMA Gábor Boráros, ktorý naposledy bojoval v Rusku. V marci tohto roka tam prehral na submisiu s kvalitným zápasníkom Maratom Gafurovom.

Jeho súperom bol fighter, ktorý má na svojom konte len 6 profesionálnych zápasov, ale okúsil aké je to zápasiť v KSW live. Český fighter dokázal Borárosa poraziť pred limitom.

RFA Fapšo – Roubíček

Slovenský Tank Sebastián Fapšo sa vrátil do akcie po prehratom zápase na RFA v Bratislave, kde dostal tvrdé KO od Františka Puraša.

Rodák z Považskej Bystrice sa na turnaji vrátil na víťaznú vlnu a nezabránil tomu ani Filip Roubíček.

Talentovaný postojár je víťaz majstrovstiev sveta v čínskom boxe a dvojnásobný majster Európy v kickboxe.

RFA IAF Nové Zámky live

Existovalo niekoľko možností, kde sledovať MMA RFA a IAF Nové Zámky live. Jedným zo spôsobov bola oficiálna platená služba PPV a druhou je populárna internetová služba VOYO (záznam).

PPV a Voyo vám poskytnú pohodlné sledovanie podujatia z pohodlia domova.

RFA Nové Zámky online na Voyo

Služba VOYO live sa stáva čoraz obľúbenejšou, pretože ponúka zákazníkom široký športový obsah v priamom prenose, ale aj zo záznamu a RFA Nové Zámky online (záznam 19.5.) v ich ponuke nechýba.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

VOYO navyše pravidelne vysiela aj živé prenosy z turnajov ako UFC live alebo Formula 1 live a ďalšie športové prenosy, všetko v jednom predplatnom.

Sledovať tisícky hodín priamych prenosov môžete len za 5,99€ mesačne a vysielanie si viete spustiť napríklad cez aplikáciu na mobile alebo smart TV.

Športové prenosy na Voyo online

RFA a IAF Nové Zámky PPV

Oficiálna služba PPV (Pay-Per-View) poskytla divákom ďalšiu možnosť sledovania turnaja RFA a IAF prostredníctvom stránky realsport.tv.

Sledovanie bolo dostupné po vytvorení účtu a zakúpení streamu pomocou kariet Visa, Mastercard, alebo cez Google Pay či Apple Pay.

Tieto bezpečné platobné možnosti umožnili divákom pohodlný prístup k sledovaniu turnaja.

RFA Nové Zámky 2024 live stream zadarmo

Sledovať RFA Nové Zámky 2024 live stream zadarmo bolo možné na oficiálnom YouTube kanáli organizácie.

Väčšinou vysiela zdarma prvý zápas s označením free prelims.

Ostatné zápasy už ste mohli vidieť iba na VOYO v zázname, priamo v hale alebo prostredníctvom platenej služby PPV.

I AM Fighter RFA vstupenky

Vstupenky na turnaj organizácii I Am Fighter a RFA ste mohli kúpiť na stránkach ticketportal.sk a predpredaj.zoznam.sk.

Najlacnejšie lístky stáli 19,99€ a vo VIP sa pohybujú od 133,30€ až po 200 Eur.

RFA Nové Zámky športová hala

Podujatie RFA sa uskutočnilo vo viacúčelovej športovej hale v Nových Zámkoch. Aréna bola odovzdaná do užívania 29. 12. 1999 a je určená na športovo-kultúrno-spoločenské využitie alebo napríklad hádzanú, volejbal, sálový futbal, aerobic, na koncerty, plesy atď..

Kapacita haly v hľadisku je 1194 divákov, športová plocha – palubovka má rozmery 40×20 m.

Zdroj: rfa.live

Zdieľaní

Pin It on Pinterest