Biatlon Soldier Hollow 2024 USA – program, výsledky, live prenos

Predposledným kolom vo svetovom pohári je biatlon Soldier Hollow, ktorý sa uskutoční od 8. do 10. marca 2024. Program pretekov, výsledky, a kde sledovať biatlon live v TV, alebo live stream v mobile nájdete v našom článku. 

Biatlon Soldier Hollow

Biatlon Soldier Hollow je novým a predposledným kolom biatlon program a pôjde sa za morom v americkom lyžiarskom stredisku.

Aké disciplíny uvidíme na tomto podujatí, info o tom, kde pozerať biatlon live a výsledky jednotlivých pretekov môžete čítať nižšie.

Soldier Hollow 2024

Program SP v biatlone Soldier Hollow 2024

Program SP v biatlone Soldier Hollow 2024 prenesie tento zimný šport do USA, kde budú mať biatlonisti a biatlonistky predposlednú šancu získať nejaké body do celkového poradia.

Okrem štafetových pretekov sú na programe šprint, stíhacie preteky mužov a žien. Celkovo sa uskutoční šesť pretekov na tomto novom podujatí vo svetovom pohári.

SP V BIATLONE SOLDIER HOLLOW
PIATOK 8. marec
Štafeta muži 4×7,5 km Nórsko
Šprint ženy 7,5 km J. Braisaz Bouchet (FRA)
SOBOTA 9. marec
Štafeta ženy 4×6 km Nórsko
Šprint muži 10 km E. Perrot (FRA)
NEDEĽA 10. marec
Stíhacie preteky žien 10 km L. Jeanmonnot (FRA)
Stíhacie preteky mužov 12,5 km J. T. Boe (NOR)

Biatlon Soldier Hollow výsledky

Výsledky pretekov biatlon Soldier Hollow sú k dispozícii v našej programovej tabuľke, kde informujeme o víťazovi každej disciplíny.

Užitočné informácie a kompletné výsledky, nájdete na oficiálnej stránke Medzinárodnej biatlonovej únie biathlonworld.com alebo na výsledkovom web flashscore.sk.

Na týchto stránkach sú k dispozícii kompletné poradia jednotlivých pretekov, vrátane celkového poradia športovcov vo všetkých kategóriách.

V šprinte žien skončila Anastasia Kuzminová na 85. mieste, za ňou prišla do cieľa Zuzana Remenová.

Mária Remenová skončila na 88. priečke.

SP biatlon Soldier Hollow Slovensko

Na SP biatlon Soldier Hollow reprezentujú Slovensko, Maria a Zuzana Remeňové a Anastasia Kuzminová.

Naše biatlonistky sa predstavia už v piatkovom šprinte a veríme v účasť v stíhacích pretekoch.

Na podujatí nebude mať Slovensko zastúpenie v štafetách.

Mužskú časť tvorí dvojica Tomáš Sklenárik a Damián Cesnek.

Biatlon Soldier Hollow live

Existuje viacero spôsobov ako sledovať preteky biatlonu Soldier Hollow live. K dispozícii sú online streamy cez televíznych operátorov, ale, samozrejme, aj tradičné priame prenosy v TV.

Prenosy je možné sledovať nielen prostredníctvom TV, či PC, ale aj na mobile pomocou mobilných aplikácii. Diváci tak majú možnosť sledovať biatlon odkiaľkoľvek a kedykoľvek počas pretekov.

SP biatlon Soldier Hollow online

Operátor Skylink je výborná voľba na sledovanie biatlon Soldier Hollow online. Tento satelitný a internetový operátor má v ponuke televízny kanál RTVS Šport, ktorý vysiela preteky svetového poháru v biatlone.

Navyše ponúka sledovanie programov cez svoju mobilnú aplikáciu dostupnú pre iOS i Android. Fanúšikovia biatlonu, tak môžu využiť livestream priamo na svojich telefónoch a tabletoch.

CHCEM SKYLINK ▷

Soldier Hollow live naživo v TV

Slovenská televizia RTVS Šport live vysiela preteky biatlonu Soldier Hollow naživo. Fanúšikovia na Slovensku tak majú možnosť sledovať biatlonové preteky v priamom prenose.

K sledovaniu môžu využiť livestream na webe RTVS, alebo cez mobilnú aplikáciu televízie. Stream je dostupný na území Slovenska, takže fanúšikovia biatlonu môžu preteky sledovať aj prostredníctvom internetu.

SP Soldier Hollow live Eurosport

Program Eurosport live vysiela živé prenosy zo Svetového pohára v biatlone aj na svojej českej verzii. Tú je možné využiť na sledovanie premiérového podujatia sezóny v americkom biatlonovom stredisku Soldier Hollow.

Ďalšou možnosťou, ako sledovať biatlon online, je prostredníctvom aplikácie Eurosportu, ktorá je dostupná pre mobilné zariadenia, tablety či PC. Mesačné predplatné stojí približne 5,40 eur.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Biatlon Soldier Hollow USA naživo ČT Sport

Český športový kanál ČT Sport live odvysiela biatlon Soldier Hollow preteky naživo, pričom vysielanie bude dostupné aj pre slovenských divákov prostredníctvom káblových a satelitných operátorov.

Česi si okrem televízneho vysielania môžu užiť preteky aj prostredníctvom online streamu na webovej stránke Českej televízie, ktorý je však funkčný iba z územia ČR.

SP biatlon Soldier Hollow

SP biatlon Soldier Hollow sa nachádza v štátnom parku Wasatch Mountain v Utahu asi 85 km od mesta Salt Lake City. Tento areál vznikol v roku 1999 a bol postavený pre Zimné olympijské hry.

Konali sa tu ZOH, americké majstrovstvá v behu na lyžiach, ale aj SP v biatlone, v behu na lyžiach a severskej kombinácii.

Štadión sa nachádza vo výške 1690 metrov nad morom, najvyšší bod je dokonca v 1733 metroch. To robí športovcom značné problémy pri zdolávaní tratí, ktoré dohromady merajú 31 km.

Biatlon poradie

Svetový pohár biatlon poradie nájdete na oficiálnej stránke Medzinárodnej biatlonovej únie.

Tam nájdete kompletné výsledky ako ja priebežné celkové poradie, alebo bodovanie jednotlivých disciplín.

Biatlon dnes

Všetko dôležité ako biatlon program dnes, výsledky, štatistiky a novinky zo sezóny 2023/2024 v biatlone môžete sledovať na oficiálnych kanáloch IBU.

Zdroj: ibu.com.com, tipsport.sk, skylink.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest