Garmisch-Partenkirchen svetový pohár 2022, Nemecko – program, výsledky. Sledujte LIVE prenos zdarma!

Poslednými závodmi pred ZOH budú v známom nemeckom stredisku GA-PA, kde sa pôjdu dve rýchlostné disciplíny. Na programe SP v Garmisch-Partenkirchen je Zjazd a Super-G žien. Pozrite si program, výsledky a video z Garmisch-Partenkirchen svetový pohár. 

SP v alpskom lyžovaní Garmisch-Partenkirchen 2022, Nemecko

Vlhová dnes

Ak sa Petra Vlhová rozhodne ísť rýchlostné disciplíny, tak ju pre Zimnými olympijskými hrami v Pekingu uvidíme v nemeckom GA-PA, kde v minulom roku obsadila v Super-G 2. miesto. Na SP GA-PA sa pôjdu závody v Zjazde a Super G.

📅 SP Garmisch-Partenkirchen 2022 program a výsledky

Sobota 29. január 2022

  • Zjazd: 11:30h

Nedeľa 30. január 2022

  • Super-G: 11:30h

TIP ❱ Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2021/22 ›

SOBOTA (29.01.) – Zjazd Garmisch-Partenkirchen

Výsledky budeme aktualizovať priamo tu po skončení pretekov!

NEDEĽA (30.01.) – Super-G Garmisch-Partenkirchen

Výsledky budeme aktualizovať priamo tu po skončení pretekov!

Priebežné poradie SP v alpskom lyžovaní

Pozrite si priebežné poradie SP v alpskom lyžovaní žien.

Aktualizované 29. 2022

Priebežné poradie svetového pohára v zjazdovom lyžovaní aktualizujeme po pretekoch

TIP ❱ Poradie SP v alpskom lyžovaní 2021/22 ›


SP Garmisch-Partenkirchen kto vysiela?

Pozrite si prehlaď dostupných možností, kde a ako sledovať alpské lyžovanie a kto vysiela SP Garmisch-Partenkirchen live.

Garmisch-Partenkirchen svetový pohár live stream zadarmo

Garmisch-Partenkirchen svetový pohár live stream zadarmo bude možné sledovať online na TV Tipsport. Online televízia stávkovej kancelárie ponúka live prenos všetkých pretekov SP okrem tých v Rakúsku a Švajčiarsku.

Jediné, čo treba urobiť, je zaregistrovať sa na tipsport.sk a môžete sledovať Petru Vlhovú v priamom prenose!

Postup ako sledovať SP GA-PA na TV Tipsport zadarmo?

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Teraz môžete sledovať live streamy po dobu 7 dní zadarmo.
  3. Potom si stačí tipnúť aspoň v hodnote 1,20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celej sezóny v zjazdovom lyžovaní!

Spustiť TV Tipsport ⇒

Alpské lyžovanie naživo na TV Tipsport - livestream zadarmo dnes

SP Kronplatz live na JOJ Šport

Priamy prenos zo SP Garmisch-Partenkirchen 2022 odvysiela televízia JOJ Šport. Preteky si tu môžete pozrieť live aj so štúdiom, kde podrobne zanalyzujú jazdy pretekárok.

Všetky preteky, ktoré sa idú v Rakúsku a Švajčiarsku, ponúkne RTVS. Ostatné preteky môžete pozerať práve na novej TV stanici JOJ Šport alebo online na TV Tipsport.

TIP ❱ Lyžovanie live ›

Garmisch-Partenkirchen live na ČT Sport

Garmisch-Partenkirchen live  je možné vidieť v priamom prenose aj na ČT Sport! Česká televízia ponúka live prenos z pretekov SP už niekoľko rokov a vy si tak môžete užiť sledovanie Petry Vlhovej s českým komentárom. TV stanica je dostupná  aj u poskytovateľov TV na Slovensku.

Garmisch-Partenkirchen 2022 live na Eurosport

Garmisch-Partenkirchen svetový pohár 2022 live môžete sledovať na kanály Eurosport live. Priamy prenos s českým komentárom je v ponuke na Slovensku aj v Čechách.

Zimné športy vrátane zjazdového lyžovania môžete sledovať aj prostredníctvom online platformy Eurosport player. Za túto službu sa platí, mesačné predplatné stojí 4,99€ a ročné 24,99€.

TIP ❱ Zimné športy live ›

Vlhová dnes online Garmisch-Partenkirchen

Vlhovú môžete sledovať aj cez online prenos na našom webe 7sport.sk. Vďaka písanému online komentáru ste informovaní o všetkom, čo sa deje na svahu.

Garmisch-Partenkirchen svetový pohár 2022 (Nemecko)

Garmisch-Partenkirchem svetový pohár má veľmi bohatú históriu a tradíciu Kandaharu, ako preteky nazavýjajú. Prvé závody sa tu konali v roku 1928 a vtedy pomenovali preteky po anglickom veliteľovi, ktorý sa vrátil z afganského mesta Kamdaharu.

Alpské lyžovanie 2022 dnes – facebook, instagram, twitter

Všetky dôležité výsledky, štatistiky a najnovšie novinky z v alpského lyžovania môžete sledovať na oficiálnych kanáloch FIS.

Bodovanie Svetového Pohára v alpskom lyžovaní

Po pretekoch sa body udeľujú body najlepším 30 pretekárkam. 100 bodov sa pripočítava víťazke, za druhé miesto 80 b, za tretie 60 a postupne sa body uberajú až po posledné spomínané 30. miesto, za ktoré sa udeľuje 1 bod.


Fantastická Petra Vlhová obsadila 2. miesto v Super G

V posledných pretekoch pred MS v zjazdovom lyžovaní, predviedla Petra Vlhová famóznu jazdu, ktorá nebyť drobnej chybičky mohla skončiť víťazstvom v Super G. Slovenská reprezentantka obsadila na pretekoch SP v Garmisch-Partenkirchene vynikajúce 2. miesto a pred svetovým šampionátom je to skvelé povzbudenie.

Dnes Petra Vlhová urobila životný výkon v Super G a veríme, že takéto výsledky budú prichádzať častejšie.

Výsledky SP v alpskom lyžovaní GA-PA 2021

1. Lara Gutová-Behrami (Šva.) 1:17.37, 2. Petra Vlhová (SR) +0.28, 3. Tamar Tipplerová (Rak.) +0.74, 4. Kajsa Vickhoff Lieová (Nór.) +0.88, 5. Corinne Suterová (Šva.) +1.11, 6. Ester Ledecká (ČR) +1.13

Výsledky  Garmisch-Partenkirchen svetový pohár 2020

Petra Vlhová v Garmisch-Partenkirchene v roku 2020 absolvovala preteky v sobotu, kedy sa isiel zjazd a v nedeľu super-G .

Zjazd žien (sobota)

Vlhová dnes išla na trať ako štrnásta v poradí, hneď za ňou vyštartuje Češka Ester Ledecká. Vlhovej veľká konkurentka Federica Brignoneová z Talianska mala číslo dva. Američanka Shiffrinová preteky vynechá, pre smrť otca prerušila sezónu.

Výsledky zjazd: 1. Viktoria Rebensburgová (Nem.) 1:41,94 min, 2. Federica Brignoneová (Tal.) +0,61, 3. Ester Ledecká (ČR) +0,83, … 8. Petra Vlhová (SR) +1,74

Super-G žien (nedeľa)

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová skončila v nedeľňajšom super-G Svetového pohára v nemeckom Garmisch-Partenkirchene na 9. mieste. Za najlepšou Corinne Suterovou zaostala o 1,41 sekundy.

Výsledky super-G: 1. Corinne Suterová (Švaj.) 1:19,46 min, 2. Nicole Schmidhoferová (Rak.) 0,43 s, 3. Wendy Holdenerová (Švaj.) +0,70, 4. Tiffany Gauthierová (Fr.) +0,71, 5. Federica Brignoneová (Tal.) +0,90, … 9. Petra Vlhová (SR) +1,41


ONLINE: Sledujte SP alpskom lyžovaní LIVE, Zjazd Garmisch-Partenkirchen svetový pohár (dnes 29.01. livestream)

 

Zdroj: fis-ski.com, rtvs.sk, ceskatelevize.cz, wikipedia.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest