Marpo vs Škondrič na RFA 7 – ZRUŠENÉ! Box, program, výsledky, live stream zadarmo

Marpo vs Škondrič – box, mal byť hlavným zápasom turnaja RFA 7 v Prahe, ktorý uskutoční 17. decembra v športovej hale Královka. Pre zranenie Marpa sa tento súboj neuskutoční a presunie sa na budúci rok! Pozrite si štatistiky bojovníkov, kurz, kde sledovať live stream zadarmo a výsledky zápasu po turnaji. 

Marpo vs Škondrič sa 17.12. neuskutoční

Na RFA 7 Praha sa diváci mohli tešiť na hlavný zápas v boxe Marpo vs Škondrič. Na smolu pre všetkých fanúšikov bojových športov sa tento súboj neuskutoční pre zranenie Marpa.

Organizátor RFA prehlásil, že súboj dvoch legiend svojho remesla – legendárneho českého rapera Marpa a trénera slovenských šampiónov Ilju Škondriča, nakoniec fanúšikovia uvidia na jar v roku 2023!

Marpo Škondrič RFA 7

Marpo vs Škondrič RFA 17.12.2022 sa presúva

Zápas Marpo vs Škondrič na podujatí RFA 7 sa neuskutoční 17.12. 2022. Zápas mal byť posledným na programe siedmeho oficiálneho večera RFA live.

Marpo vs. Škondrič Praha

Praha je dejiskom RFA 7 a v športovej hale Královka, ale hlavný zápas večera v boxe Marpo vs. Škondrič  nateraz nebude.

Celková kapacita tejto haly je 2500 ľudí a vstupenku si môžete kúpiť napríklad na webe predpredaj.sk. alebo ticketportal.cz.

TIP ❱ Aktuálny MMA kalendár ›

Škondrič vs. Marpo

Iľja Škondrič vs. Marpo.  Škondrič je považovaný za „krstného otca“ slovenského MMA. V časoch, keď sa o tomto športe u nás nevedelo takmer nič sa mu naplno venoval už od roku 2003.

Neskôr jeho trénerskými rukami prešli také mená ako Attila Végh, Ivan Buchinger, Robo Pukáč, Miroslav Štrbák či Lucie Pudilová. V boxerskom ringu sa však nikdy neobjavil.

Marpo bol kedysi aktívnym kickboxerom a v posledných rokoch sa objavil v dvoch money fightoch v boxerskom ringu – Marpo vs. Rytmus v roku 2018 a Vémola vs Marpo v máji tohto roka.

ŠKONDRIČ MARPO
Iľja Škondrič celé meno Otakar Petřina
Octagon Fighting Academy gym X Gym Praha
slovenská národnosť česká
43 vek 37
185 cm výška 181 cm
93 kg váha 80-90 kg
0 zápasy v boxe 2 (1 výhra, 1 prehra)

Marpo vs Škondrič výsledky

Zápasové výsledky a info o priebehu duelu Marpo vs Škondrič si môžete po jeho skončení pozrieť v našom článku.

Marpo vs Škondrič live

Zápas Marpo vs Škondrič live môžete sledovať, rovnako ako celý turnaj RFA 7, pomocou viacerých možností. Pozrite si ich všetky nižšie.

TIP ❱ Kde sledovať box live ›

Marpo vs Škondrič online

Online prenos zo zápasu Marpo vs Škondrič ponúkne cez internet stávková kancelária Tipsport, na populárnej TV Tipsport. Využiť môžete aj mobilnú aplikáciu stávkovej spoločnosti a vychutnať si zápas cez mobil úplne zdarma.

Tipsport ponúka navyše aj štedrý vstupný bonus 20€ pre nových hráčov iba za registráciu.

Škondrič vs. Marpo na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov je po 7 dní od registrácie dostupný úplne zadarmo. Nezabudnite využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Škondrič Marpo live stream PPV

Box Škondrič Marpo môžete sledovať cez live stream na internete, pričom si stačí zakúpiť tzv. PPV (Pay-Per-View). Cena za PPV je 9,90 eur a zakúpiť si ho môžete na webe realsport.tv.

Marpo Škondrič záznam na Voyo

Záznam z celého podujatia vrátane zápasu Marpo – Škondrič nájdete na internetovej platforme VOYO live. Na Voyo nájdete nielen podujatia RFA, ale aj množstvo iných športových prenosov.

Marpo vs Škondrič kurz

Kurzy na zápas Marpo vs Škondrič a aj ďalšie duely z podujatia RFA 7 nájdete v top stávkových kanceláriách na Slovensku a v Česku – Tipsport a Fortuna.

Noví hráči môžu navyše využiť fantastické bonusy na prvé stávky vo výške 20€.

TIPUJTE RFA S BONUSOM ZADARMO
Tipsport 20 € bez vkladu TIPNITE SI ›
Fortuna 30 € bez rizika TIPNITE SI ›

Marpo vizitka

Známy český raper Marpo sa narodil 29. januára 1985 a v mladosti sa venoval kickboxu. Potom presedlal na rapovú kariéru, no jeho vášeň k bojovým športom neustala.

V roku 2018 sa uskutočnil dnes už legendárny boxerský zápas Marpo vs Rytmus v organizácii XFN, kde porazil slovenského rapera.

Tento rok sa v máji do ringu vrátil, keď prehral s Karlosom Vémolom na TKO, aj keď od tohto zápasu očakávali fanúšikovia omnoho viac.

TIP ❱ Ako sledovať športové prenosy ›

Marpo boxerský zápas

Vo videu nižšie si môžete pozrieť posledný boxerský zápas, na ktorý nastúpil Marpo proti Karlosovi Vémolovi. Bolo to 21. mája tohto roku v rámci podujatia Oktagon Underground a český raper prehral v 4. kole na TKO.

VIDEO: Marpov zápas proti Vémolovi

Ilja Škondrič vizitka

Ilja Škondrič je legendárnou tvárou MMA na Slovensku. Narodil sa 24. decembra 1979 a o tento šport sa aktívne zaujímal už od roku 2003, keď v našich končinách MMA v podstate ani neexistovalo.

Prvý profesionálny zápas v klietke absolvoval v roku 2005 a svoju kariéru ukončil posledným MMA duelom v júli 2017. Jeho bilancia MMA zápasov je 13 výhier, 12 prehier a 1 remíza.

Založil aj prvý slovenský gym Octagon Fighting Academy v Bratislave. Neskôr sa vydal na dráhu trénera a spolupracoval s mnohými kvalitnými MMA zápasníkmi, ktorých poznáme aj v súčasnosti.

Ilja Škondrič box

V boxerskom ringu Ilja Škondrič ešte v živote na profesionálny zápas nenastúpil, a tak proti Marpovi pôjde o jeho premiéru.

VIDEO: Ilja Škondrič rozhovor o zápase

Zdroj: rfarena.sk, predpredaj.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest