Slovan – Klaksvik 2:1: Tabuľka, zostavy, program

Zápas Slovan – Klaksvik bol úvodný zápas nášho majstra v skupinovej časti Európskej Konferenčnej ligy. Slovanisti vyhrali na Tehelnom poli v Bratislave 2:1 a získali prvé tri body. Kde ste mohli sledovať duel Slovan – Klaksvik live v TV a online na mobile.

Slovan – Klaksvík 2:1 (0:0)

Góly: 54. Weiss, 74. Čavrić – 48. Pavlović

Slovan Bratislava vyhral prvý zápas Konferenčnej ligy v A skupine a získali prvé tri body do tabuľky. Víťazstvo sa nerodilo ľahko, súper dokonca išiel do vedenia, ale Slovan ukázal mentálnu silu a po nepresvedčivých výkonoch sa dostáva do formy.

Stretnutie Slovan – Klaksvík live bol prvým zápasom Slovana Bratislava v skupinovej fáze EKL 23/24 a žiadny správny fanúšik belasých si tento duel nenechal ujsť. Slovan live bolo moźné sledovať viaceymi sposobmi a tak podporiť slovenského majstra.

Slovan live – Klaksvík

Slovan vs Klaksvík EKL 23/24

Zápas Slovan live vs Klaksvík je jedným z duelov, ktoré sa odohrajú v skupine A. Konferenčná liga 2023/24 sa stala významnou futbalovou súťažou a Slovanisti zabojujú o čo najlepší dojem po tom, čo sa nedostali do Európskej ligy.

SLOVAN – KLAKSVÍK 21.9.
✅ Zápas: Slovan vs Klaksvík
📅 Kedy: 21.9. 2023 o 21:00h
🏟️ Kde: Tehelné pole, Bratislava
📺 TV prenos: RTVS Šport
▶️ Stream: web a apka RTVS, DIGI GO

Slovan – Klaksvík zostavy tímov

Zostavy tímov Slovan Bratislava a Kl Klaksvík v dnešnom zápase.

SLOVAN: Borjan – Blackman, Bajrić, Wimmer, Lovat – Savvidis, Kankava – Tolić – Strelec, Čavrić, Weiss (C).
KLAKSVÍK: Johansson – Petersen, Faerö, Forren – Danielsen, Pavlović, J. Andreasen (C), da Silva – Frederiksberg, Gussiaas, Joensen.

Slovan live tabuľka skupiny A

Aktualizovaná Slovan live tabuľka skupiny A Konferenčnej ligy, vďaka ktorej máte prehľad o aktuálnom postavení slovenského majstra v EKL. Do ďalšej fázy postupujú prvé dva tímy, víťaz skupiny do osemfinále priamo a druhý tím do play-off. Spartak Trnava live sa nachádza v skupine H.

Umístění poskytnuta z Sofascore

Slovan Bratislava v Konferenčnej lige program

Slovan Bratislava odohrá v konferenčnej lige zápasy v skupine A, proti francúzskemu Lille, slovinskej Olimpija Ljubľjana a tímu z Faerských ostrovov Kĺ Klaksvík.

PROGRAM SLOVANA V EKL
21.9. Slovan – Kĺ Klaskvík 2:1
5.10. Olimpija Ljubljana – Slovan 18:45h
26.10. Lille – Slovan 18:45h
9.11. Slovan – Lille 21:00h
30.11. Kĺ Klasvík – Slovan 18:45h
14.12. Slovan – Olimpija Ljubljana 21:00h

Slovan Bratislava vs Klaksvík forma

Slovenský majster vstúpil do Konferenčnej ligy zápasom v skupine A Slovan Bratislava vs Klaksvík.

Jeho forma nebola ideálna, čo dokazuje aj posledný prehratý duel s Dunajskou Stredou 1:3 a jeho najväčšou slabinou je udržať si čisté konto.

V posledných 6 dueloch inkasoval až 16 gólov, čo je priveľa, skóroval 11 gólov a zápasová bilancia je 3 výhry a 3 prehry.

Jeho súper Kĺ Klaksvík skóroval v posledných 6 zápasov 9 krát, ale z týchto zápasov odchádzal ako víťaz len dvakrát, uhral tri remízy a jednu prehru.

Slovan – Klaksvík bilancia

Zápas Slovan – Klaksvik sa mal odohrať v Lige majstrov v roku 2020, ale slovenský majster prehral s tímom z Faerských ostrovov kontumačne. V tíme Slovana bol zistený koronavírus Covid-19 a stretnutie sa neodohralo.

Slovan – Klaksvík live v TV

Zápas Slovan – Klaksvík live v TV odvysielala slovenská verejnoprávna televízia na športovom kanály RTVS Šport. Zápasové štúdio sa začalo už o 20:30h a vy ste v ňom mohli vidieť zaujímavé postrehy hostí.

Ak vás zaujímalo kde sledovať ďalšie skupinové zápasy z tejto súťaže nalaďte si stanice Sport 1 a Sport 2, kde sa toto kolo odvysiela napríklad zápas Ludogorets – Spartak Trnava.

TV PROGRAM DNES ▷

Sledujte zároveň náš prehľadný TV program a neujde vám žiadny futbalový zápas.

TIP ❱ Konferenčná liga live ›

Slovan – Klaksvík online

Slovan – Klaksvík online prenos bolo možné sledovať v mobile cez aplikáciu DIGI GO. Služba mobilnej televízie umožňuje sledovanie v mobile až 34 TV programov a nájdete tu stanice RTVS Šport, alebo Sport 1 a Sport 2.

ZÍSKAŤ DIGI GO ▷

Pre sledovanie zápasu Slovan – Klaksvík ste mohli využiť aj aplikáciu RTVS, kde nájdete živé vysielanie všetkých programov slovenskej televízie a tak isto aj rozhlasové stanice.

Svoje aplikácie majú aj poskytovatelia televízie ako Magio od Telekomu, Skylink, alebo UPC.

TIP ❱ Kde sledovať futbal online ›

Slovan vs. Klaksvík naživo

Ak chcete zažiť Slovan – Klaksvík naživo, tak si možete zakúpiť zvýhodnené balíky a vstupenky na Konferenčnú ligu.

Slovan – Klaksvík vstupenky

Vstupenky na zápas Slovan – Klaksvík, a taktiež aj na ostatné domáce zápasy na Tehelnom poli si je možné zakúpiť na stránke www.ticketmedia.sk. Cena vstupenky sa líši od zvoleného sektora, ale i kvality súpera.

Zdroj: rtvs.sk, skslovan.com, digigo.digislovakia.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest