EURO 2020 bonus 20 EUR zadarmo

MS v biatlone 2021 – ┼áprint ┼żien dnes. Paul├şna Fialkov├í na 13. mieste, v├ş┼ąazkou Eckhoffov├í (VIDEO)

Zdie─żan├ş

Druh├Żmi ┼żensk├Żmi pretekmi na MS v Biatlone Pokljuka 2021, bol ┼áprint ┼żien. V├ş┼ąazkou sa stala N├│rka Tiril Eckhoffov├í, no nestratila sa ani Paul├şna Fialkov├í. MS v biatlone 2021 ┼íprint ┼żien program, v├Żsledky, kde sledova┼ą preteky v TV. MS Pokljuka 2021 ONLINE na 7sport.sk.

MS v biatlone 2021 Pokljuka – ┼áprint ┼żien 7,5 km

Majsterkou sveta sa stala Nórka Tiril Eckhoffová, pred Anais Chevalierovou-Bouchetovou z Francúzska a bronz prekvapivo putoval do Bieloruska zásluhou Hanny Solovovej

V ┼íprinte ┼żien sa zo Sloveniek predstavili Ivona Fialkov├í, Paul├şna Fialkov├í a Veronika Machyniakov├í. Preteky sa vydarili Paul├şne Fialkovej, ktor├í spravila na strelnici jednu chybu a obsadila 13. miesto.

TIP ÔŁ▒ Kompletn├Ż program MS Biatlone 2021 ÔÇ║

MS v biatlone 2021 – v├Żsledky ┼íprint ┼żien na 7,5 km

  1. Tiril Eckhoffová (Nór.) 21:18,7 min
  2. Anais Chevalier-BouchetováFrancúzsko+ 12,0 s
  3. Hanna SolováBielorusko+ 14,4 s
  4. Denise HerrmannováNemecko+ 22,3 s
  5. Lisa VittozziováTaliansko+ 37,7 s
  6. Marte Olsbuová-RoiselandováNórsko+ 43,5 s
  1. Paul├şna Fialkov├í + 1:10,7 min
  1. Ivona Fialková + 3:06,3 min
  1. Veronika Machyniaková (všetky SR)+ 4:53,2 min

Ak├ę s├║ pravidl├í v ┼íprinte na MS v biatlone?

┼áprint je ─Źasovka s dvoma streleck├Żmi stanovi┼í┼ąami. Strie─ża sa jeden kr├ít v ─żahu a raz v stoji. ┼Żensk├ę preteky maj├║ d─║┼żku 7,5 km a mu┼żsk├ę 10 km. Za ka┼żd├Ż netrafen├Ż ter─Ź nasleduje trestn├ę kolo s d─║┼żkou 150 metrov.

Biatlonistky ┼ítartuj├║ v 30-sekundov├Żch intervaloch, ale za osobitn├Żch okolnost├ş sa organiz├ítori m├┤┼żu rozhodn├║┼ą pre dlh┼íie alebo krat┼íie intervaly. Vyhr├í biatlonistka s najr├Żchlej┼í├şm ─Źasom v cieli, ─Źo v z├ísade znamen├í, ┼że v├ş┼ąazom m├┤┼że by┼ą pretek├írka s ak├Żmko─żvek ┼ítartov├Żm ─Ź├şslom.

TIP ÔŁ▒ Program a v├Żsledky SP v Biatlone 2020/21ÔÇ║

MS v biatlone Pokljuka 2021 – ┼áprint ┼żien na┼żivo

Preteky MS v biatlone 2021 m├┤┼żete na Slovensku sledova┼ą na nieko─żk├Żch ┼íportov├Żch kan├íloch a niektor├ę zauj├şmav├ę z├ívody z dejiska MS aj na na┼íom webe 7sport.sk ako online koment├ír.

MS v Biatlone 2021 live prenos na RTVS

Slovensk├í telev├şzia odvysiela preteky z MS v biatlone na druhom programe RTVS – Dvojke, ktor├í bude vysiela┼ą aj MS v alpskom ly┼żovan├ş. RTVS livestream prenos je dostupn├Ż aj na ofici├ílnej str├ínke slovenskej telev├şzie.┬áLive stream je mo┼żne sledova┼ą na mobile, PC, tablete, ale len na ├║zem├ş Slovenska

Biatlon MS 2021 – EUROSPORT tv a online

┼áportov├í stanica Eurosport vysiela zimn├ę ┼íporty pravidelne a a v├Żnimkou nebud├║ ani Majstrovstva sveta v biatlone. Eurosport je na Slovensku dostupn├Ż nieko─żk├Żch poskytovate─żov TV (UPC, Magio a ─Ćal┼í├ş). MS m├┤┼żete sledova┼ą aj cez livestream Eurosportu, prostredn├şctvom Eurosport playeru.

Slu┼żba je platen├í, mesa─Źn├ę predplatn├ę stoj├ş 4,99 ÔéČ a ro─Źn├ę 24,99 ÔéČ. Je to ve─żmi jednoduch├ę, sta─Ź├ş sa len zaregistrova┼ą.

MS Pokljuka 2021 na┼żivo

Majstrovstv├í sveta v biatlone 2021 ka┼żdoro─Źne vysiela aj ─îesk├í televizia a v├Ą─Ź┼íinu ┼íportov├Żch udalost├ş vysiela na svojom ┼íportovom kan├íly ─îT SPORT. ┼Żiv├ę vysielanie m├┤┼żete sledova┼ą aj online na svojich chytr├Żch zariadeniach. ┼Żiv├ę online vysielanie ─îT SPORT je dostupn├ę len ak sa nach├ídzate v ─îesku.

LIVE ÔŁ▒ Kde sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo ÔÇ║

Program MS v biatlone Pokljuka 2021

Kompletn├Ż kalend├ír pretekov na MS Pokljuka 2021. V┼íetky ─Źasy s├║ uveden├ę stredoeur├│pskeho ─Źasu. Slovensk├ş biatlonisti a biatlonistky by sa mali predstavi┼ą skoro vo v┼íetk├Żch discipl├şnach, samozrejme v st├şhac├şch pretekoch rozhodne o ├║─Źasti umiestnenie v ┼íprinte.

MS POKLJUKA 2021 – PROGRAM
D├ítum Discipl├şna ─îas
10.2. Zmie┼ían├í ┼ítafeta 2├Ś6 km + 2├Ś7,5 km N├│rsko
12. 2. ┼áprint mu┼żov na 10 km M. Ponsiluoma (┼áv├ę.)
13. 2. ┼áprint ┼żien na 7,5 km T. Eckhoffov├í (N├│r.)
14. 2. St├şhacie preteky mu┼żov na 12,5 km 13:15
14. 2. St├şhacie preteky ┼żien na 10 km 15:30
16. 2. Individu├ílne preteky ┼żien na 15 km 12:05
17. 2. Individu├ílne preteky mu┼żov na 20 km 14:30
18. 2. ┼átafety dvoj├şc 15:15
20. 2. ┼átafeta ┼żien na 4├Ś6 km 11:45
20. 2. ┼átafeta mu┼żov na 4├Ś6 km 15:00
21. 2. Hromadn├Ż ┼ítart ┼żien na 12,5 km 12:30
21. 2. Hromadn├Ż ┼ítart mu┼żov na 15 km 15:15

MS v biatlone 2020 Anterselva

Na MS v biatlone 2020 dosiahla v├Żborn├ę umiestnenie Ivona Fialkov├í, ktor├í skon─Źila na 9. mieste. Jej sestre Paul├şne sa a┼ż tak nedarilo a skon─Źila a┼ż na 16. mieste. ─îesk├í republika z├şskala bronz v─Ćaka tretiemu miestu Lucie Charv├ítovej.

MS v biatlone 2020 – V├Żsledky ┼áprint ┼żien

1. Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í (N├│r.) 21:13,1 min (1), 2. Susan Dunkleeov├í (USA) +6,8 s (0), 3. Lucie Charv├ítov├í (─îR) +21,3 (1), 4. Olena Pidgru┼ín├í (Ukr.) +25,6 (1), 5. Denise Herrmannov├í (Nem.) +30,5 (3), 6. Lisa Vittozziov├í (Tal.) +37,6 (2),ÔÇŽ 9. Ivona Fialkov├í +44,2 (1),ÔÇŽ16. Paul├şna Fialkov├í +55,3 (2), 82. Ter├ęzia Poliakov├í +3:42,7 (2), 92. Veronika Machyniakov├í (v┼íetky SR) +5:00,3 (6).


ONLINE: MS v Biatlone 2021: ┼áprint ┼żien live (dnes, 13.2. na┼żivo)

Majstrovstvá sveta v biatlone
┼áprint ┼żien, 7,5 km, Pokljuka
Biatlonov├Ż stadion Pokljuka
sobota 13. februára 2021 o 14:30
Online prenos
─Äal┼í├ş pretek tohto ┼íampion├ítu a n├şm bol ┼íprint ┼żien spoznal svojho v├ş┼ąaza. Zlat├║ medailu dnes z├şskava n├│rska reprezentantka Tiril Eckhoffov├í, ktor├í zaznamenala ─Źist├║ stre─żbu a druh├║ Ana├»s Chevalierov├║-Bouchetov├║ z Franc├║zska zdolala o 12 sek├║nd. Prekvapiv├í bronzov├í medaila patr├ş Bielorusku a to konkr├ętne Hanne Solovej, ktor├í zaznamenala ─Źist├║ stre─żbu a pr├íve v─Ćaka tomu zdolala ┼ítvrt├║ Denise Herrmannov├║ z Nemecka.

Spokojn├ę m├┤┼że by┼ą aj Slovensko! Paul├şna Fialkov├í sa vr├ítila po pauze sp├Ą┼ą na tra┼ą a potvrdil dnes kvalitn├Ż v├Żkon zo zmie┼íanej ┼ítafety, ke─Ć spravila len jednu chybu na prvej polo┼żke, t├í druh├í u┼ż bola ─Źist├í a be┼żecky to vytiahla na kone─Źn├ę 13. miesto, ─Ź├şm sa kvalifikovala aj do zajtraj┼íej st├şha─Źky a p├┤jde z ve─żmi dobrej poz├şcie! Jej sestra Ivona spravila dokopy a┼ż 4 chyby a kon─Ź├ş na 65. mieste, ─Źo nesta─Ź├ş na zajtraj┼íiu st├şha─Źku a nepostupuje tam ani Veronika Machyniakov├í, ktor├í obsadila kone─Źn├ę 93. miesto s 3 chybami.

Ako u┼ż bolo teda spomenut├ę, zajtra je na programe st├şha─Źka o 15:30 a Slovensko v nej bude reprezentova┼ą Paul├şna Fialkov├í, ktor├í dnes z├şskala aj prv├ę body do SP. Aj z tohto preteku n├íjdete zajtra n├í┼í prenos.

─Äakujem za pozornos┼ą, prajem pekn├Ż zvy┼íok soboty!
┼áprint ┼żien na 7,5 km sa pr├íve skon─Źil!
Cie─ż
V cieli m├íme u┼ż aj na┼íu posledn├║ reprezentantku, Veronike Machyniakovej patr├ş predbe┼żn├ę 88. miesto!
Cie─ż
V tejto chv├şli je Ivona Fialkov├í na 59. mieste a je ohrozen├í jej ├║─Źas┼ą v zajtraj┼íej st├şha─Źke.
Cie─ż
Vydaren├Ż pretek m├í za sebou Irena Lardschneiderov├í z Talianska. Pre ┼łu to bol v├┤bec prv├Ż ┼ítart na MS a predbe┼żne je na v├Żbornom 20. mieste.
Cie─ż
V tejto chv├şli by u┼ż mali ma┼ą v┼íetky reprezentantky dostrie─żan├ę. Treba si u┼ż len po─Źka┼ą, k├Żm sa v┼íetky dostan├║ do cie─ża.
Str2
Irina Kazakevi─Źov├í z Ruska mala ┼íancu dokon─Źi┼ą tento pretek s ─Źistou stre─żbou, ale napokon netrafila posledn├Ż ter─Ź├şk a ide do trestn├ęho okruhu.
Cie─ż
Paul├şna Fialkov├í sa zatia─ż dr┼ż├ş na 13. mieste a jej sestra Ivona je na 52. mieste. Ivona tak e┼íte mus├ş ─Źaka┼ą, ─Źi sa kvalifikuje do zajtraj┼íej st├şha─Źky.
Str2
Veronika Machyniakov├í na druhej streleckej polo┼żke spravila dve chyby!
Cie─ż
Do cie─ża sa u┼ż dostala aj americk├í reprezentantka Susan Dunkleeov├í, ktor├í na strelnici nezav├íhala ani raz. Predbe┼żne je na 16. mieste.
Cie─ż
E┼íte v┼íak ─Źak├íme, k├Żm sa dostan├║ do cie─ża aj ─Ćal┼íie preteka┼Ľky, medzi ktor├Żmi je e┼íte aj na┼ía Veronika Machyniakov├í.
Cie─ż
Ak by sa u┼ż ni─Ź v├Żnimo─Źn├ęho a prekvapiv├ęho nestalo, tak poradie by malo by┼ą tak├ęto: Tiril Eckhoffov├í (NOR), Ana├»s Chevalierov├í-Bouchetov├í (FRA) a Hanna Solaov├í (BLR).
Cie─ż
Do cie─ża sa u┼ż dostalo 60 pretek├írok. Uvid├şme, kto sa e┼íte umiestni do 60. miesta a vybojuje si tak ├║─Źas┼ą v zajtraj┼íej st├şha─Źke.
Str1
Veronika Machyniakov├í na prvej streleckej polo┼żke spravila jednu chybu, predbe┼żne je po prvej stre─żbe na 79. mieste!
Cie─ż
Paul├şna Fialkov├í je u┼ż v cieli! Napokon sa dost├íva na predbe┼żn├ę 13. miesto! Uvid├şme, ─Źi sa tam aj udr┼ż├ş, ale je u┼ż jasn├ę, ┼że bude vysoko a to jej pom├┤┼że do ─Ćal┼í├şch pretekov.
Str2
─îesk├í reprezentantka Evu Puskar─Ź├şkovou zav├íhala na druhej polo┼żke a┼ż trikr├ít. Dnes na┼íim susedom tento pretek nevy┼íiel a uvid├şme, ─Źi sa niektor├í z ─Źesk├Żch reprezentantiek dostane do zajtraj┼íej st├şha─Źky.
Cie─ż
V cieli je uz 50 pretek├írok. My uvid├şme, na akom mieste bude Paul├şna Fialkov├í, dnes bude ve─żmi vysoko a to n├ím rob├ş rados┼ą.
Str2
V├Żborne! Paul├şna Fialkov├í na druhej streleckej polo┼żke nechybovala a predbe┼żne je na 13. mieste!
Str2
Amanda Lightfootov├í z Ve─żkej Brit├ínie aj na druhej streleckej polo┼żke spravila dve chyby.
Cie─ż
Sv─Ťtlana Mironovov├í z Ruska ide na 34. miesto a ods├║va tak Ivonu Fialkov├║ o jedno miesto ni┼ż┼íie.
Cie─ż
U┼ż 40 reprezentantiek je v cieli. Pripom├şnam, ┼że 60 najlep┼í├şch sa dostane do zajtraj┼íej st├şha─Źky a my ver├şme, ┼że tam uvid├şme aj na┼íe diev─Źat├í.
Štart
Na tra┼ą sa u┼ż dost├íva aj na┼ía posledn├í reprezentantka a to Veronika Machyniakov├í! Rovnako dr┼ż├şme palce, aby z toho bol ─Źo najlep┼í├ş v├Żsledok.
Cie─ż
No a v cieli u┼ż m├íme aj Ivonu FIalkov├║! Predbe┼żne sa dost├íva na 34. mieste, ├║vod mala rozbehnut├Ż celok dobre, ale na druhej polo┼żke pri┼íli a┼ż tri chyby a celkovo dnes musela do 4 trestn├Żch okruhov!
Cie─ż
V cieli je u┼ż aj druh├í ─Źesk├í reprezentantka Lucie Chrv├ítov├í. T├í dnes musela a┼ż do 6 trestn├Żch okruhov a predbe┼żne je na 32. mieste, obhajky┼ła bronzu tak dnes na medailu nedosiahla.
Cie─ż
V├Żborn├Ż pretek m├í dnes ur─Źite za sebou Lisa Vittozziov├í z Talianska. Predbe┼żne je na 5. mieste, ani raz dnes na strelnici nezav├íhala, potrebuje sa zlep┼íi┼ą v behu.
Str2
Selina Gasparinov├í zo ┼ávaj─Źarska mus├ş do jedn├ęho trestn├ęho okruhu. V cieli s├║ zatia─ż len dve pretek├írky s ─Źistou stre─żbou.
Cie─ż
┼áv├ędska reprezentantka Hanna ├ľbergov├í je u┼ż v cieli, predbe┼żne to sta─Ź├ş na 9. miesto.
Str1
Paul├şna Fialkov├í m├í za sebou prv├║ streleck├║ polo┼żku! Mus├ş do jedn├ęho trestn├ęho okruhu.
Cie─ż
V cieli m├íme moment├ílne 25 pretek├írok. My e┼íte ─Źak├íme na prv├║ streleck├║ polo┼żku Paul├şny Fialkovej a na tra┼ą sa e┼íte dostane aj Veronika Machyniakov├í.
Cie─ż
Malo by to by┼ą striebro pre Franc├║zsku a Hanna Solaov├í z Bieloruska je u┼ż v cieli po ve─żkom boji a dost├íva sa na tretie miesto! Zatia─ż je to teda takto, definit├şva to v┼íak e┼íte by┼ą nemus├ş.
Cie─ż
Ana├»s Chevalierov├í-Bouchetov├í z Franc├║zska je u┼ż v cieli. Dnes m├í ┼íancu na medailu, ale nevieme zatia─ż ┼że na ak├║.
Str2
Talianka Lisa Vittozziov├í na druhej streleckej polo┼żke rovnako ─Źisto, ale be┼żecky to nie je ├║tok na medaile.
Str2
Svoju druh├║ stre─żbu m├í za sebou Ivona Fialkov├í! T├í mus├ş a┼ż do troch trestn├Żch okruhov a tak na lep┼í├ş v├Żsledok ┼żia─ż dnes mus├ş zabudn├║┼ą.
Cie─ż
Tiril Eckhoffov├í z N├│rska je u┼ż v cieli! Ide na prv├ę miesto a zatia─ż to vyzer├í, ┼że zlato by jej patri┼ą malo, ale rad┼íej e┼íte nepredbiehajme!
Štart
Na tra┼ą sa dost├íva druh├í slovensk├í reprezentantka Paul├şna Fialkov├í! Dr┼ż├şme aj jej palce.
5.8km
E┼íte to bude boj o zlat├║ medailu. Herrmannov├í ─Źak├í, ako sa bude dari┼ą Eckhoffovej, Solovej a Chevalierovej-Bouchetovej. Do boja sa v┼íak e┼íte m├┤┼żu zapoji┼ą aj in├ę.
Cie─ż
Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í titul majsterky sveta neobh├íji! V cieli je predbe┼żne na druhom mieste, ani ona Herrmannov├║ nezdolala.
Cie─ż
N├│rska reprezentnatka Ingrid Landmark Tandrevoldov├í je u┼ż v cieli, napokon Hermannov├║ nezdol├íva. Tie┼ż ide ─Źaka┼ą, ako sa to ─Ćalej vyvinie.
Str2
Ale pozor! Bielorusk├í reprezentnatka Hanna Solaov├í trafila dnes v┼íetky ter─Źe! Be┼żecky je na tom ve─żmi dobre, je v hre o medailu a dokonca aj o zlat├║!
Str2
Ana├»s Chevalierov├í-Bouchetov├í netrafila jeden ter─Ź├şk na druhej streleckej polo┼żke, Franc├║zska mus├ş do trestn├ęho okruhu a jej boj o medaile e┼íte bude pokra─Źova┼ą.
Cie─ż
Denise Herrmannov├í z Nemecka sa dostala u┼ż do cie─ża. Musela absolvova┼ą jeden trestn├Ż okruh a ─Źak├í, ako sa bude dari┼ą jej s├║perk├ím. St├íle ┼żiv├ş n├ídej na medailu.
Str1
Ivona Fialkov├í netrafila jeden ter─Ź├şk na prvej polo┼żke! Dost├íva sa na predbe┼żn├ę 20. miesto po prvej stre─żbe.
Cie─ż
Mark├ęta Davidov├í je u┼ż v cieli. Dnes musela absolvova┼ą 4 trestn├ę okruhy a na vy┼í┼íie umiestnenie to nebude.
Str2
Tiril Eckhoffov├í z N├│rska strie─żala na druhej polo┼żke pomal┼íie, ale trafila v┼íetky ter─Źe a ide na ved├║cu poz├şciu! Toto je ├║tok na zlato!
Str1
Hanna ├ľbergov├í str├ícala pred prvou stre─żbou 15 sek├║nd, strie─żala presne a to je dobr├Ż za─Źiatok.
Str2
Jej reprezenta─Źn├í kolegy┼ła Franziska Preussov├í na druhej streleckej polo┼żke mala ve─żk├ę probl├ęmy hlavne v z├ívere stre─żby a napokon mus├ş do jedn├ęho trestn├ęho okruhu.
6km
Denise Herrmannov├í je u┼ż na medzi─Źase po 6 km. Be┼żecky sa sna┼ż├ş dohna┼ą stratu, ktor├║ jej zapr├ş─Źinil jeden trestn├Ż okruh.
Str2
Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í mala probl├ęmy hne─Ć v ├║vode, ke─Ć sa jej zasekol n├íboj a to ju rozhodilo psychicky. N├ísledne aj t├íto N├│rka spravila a┼ż dve chyby, zatia─ż v┼íetky favoritky na druhej polo┼żke zav├íhali.
Str2
Na druhej streleckej polo┼żke Ingrid Landmark Tandrevoldov├í chybovala a┼ż dvakr├ít! To je ve─żk├í komplik├ícia pre N├│rku!
Str1
Franc├║zska reprezentantka Ana├»s Chevalierov├í-Bouchetov├í na prvej polo┼żke bez chyby. Ide na ved├║cu poz├şciu, treba s ┼łou ur─Źite po─Ź├şta┼ą!
Str2
Denise Herrmannov├í z Nemecka mus├ş do jedn├ęho trestn├ęho kola! Uvid├şme, o ko─żko ju to spomal├ş, Nemka toti┼żto be┼żecky je ve─żmi siln├í.
Str2
Baiba Bendikov├í z Loty┼íka u┼ż m├í za sebou druh├║ streleck├║ polo┼żku. Tu spravila dve chyby a tak si dvakr├ít odkr├║ti trestn├ę kolo.
Str1
Tretia n├│rska reprezentantka Tiril Eckhoffov├í s ─Źistou stre─żbou na prvej polo┼żke, be┼żecky je to v┼íak tro┼íka pomal┼íie, m├í ─Źo zlep┼íova┼ą.
Štart
No a na tra┼ą sa dost├íva prv├í slovensk├í reprezentantka a tou je Ivona Fialkov├í!
Štart
Hanna ├ľbergov├í zo ┼áv├ędska je u┼ż na trati, ─Ćal┼íia z dne┼ín├Żch favoritiek.
Str1
Lucie Charv├ítov├í je obhajky┼ła bronzovej medaile z minul├ęho ┼íampion├ítu, ale dnes na medailu mus├ş zabudn├║┼ą! U┼ż na prvej polo┼żke chybovala trikr├ít.
Str1
Na strelnici sa to r├Żchlo strieda, mali sme mo┼żnos┼ą sledova┼ą Franzisku Preussov├║, ktor├í napodobnila svoju krajanku Herrmanov├║ a p├┤jde na predbe┼żn├ę tretie miesto.
Str1
Svoju prv├║ streleck├║ polo┼żku u┼ż absolvovala aj Justine Braisazov├í-Bouchetov├í z Franc├║zska. Bola to presn├í stre─żba, aj ke─Ć pri poslednom ter─Ź├şku to bolo so ┼í┼ąast├şm.
Str1
Jej kolegy┼ła Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í si po─Ź├şnala rovnako, obe tieto stre─żby boli ve─żmi r├Żchle a be┼żecky bud├║ obe N├│rky na ├║rovni Herrmannovej.
Str1
Ingrid Landmark Tandrevoldov├í z N├│rska s ─Źistou stre─żbou!
Str1
Litovsk├í reprezentantka Natalja Ko─Źerginov├í spravila a┼ż ┼ítyri chyby, ─Źo je zatia─ż najhor┼í├ş streleck├Ż v├Żkon.
Str1
Denise Herrmannov├í z Nemecka bez chyby, be┼żecky je na tom ve─żmi dobre a postavila si ide├ílne z├íklady na boj o medailu! Ale je e┼íte len na samom za─Źiatku.
Str1
Emma Lunderov├í z Kanady netrafila a┼ż dva ter─Ź├şky a u┼ż kr├║┼żi v trestnom okruhu.
Str1
Do jedn├ęho trestn├ęho okruhu bude musie┼ą ├şs┼ą Dzinara Alimbekavov├í z Bieloruska.
Str1
F├şnska reprezentantka Mari Ederov├í zvolila preto rad┼íej pomal┼íiu stre─żbu, ktor├í bola presn├í a Ederov├í nemus├ş do trestn├ęho okruhu.
Str1
Davidov├í m├í u┼ż za sebou svoju prv├║ dne┼ín├║ streleck├║ polo┼żku. T├í sa absolvuje v ─żahu a ─Źesk├í biatlonistka spravila a┼ż dve chyby! F├║ka ve─żmi siln├Ż vietor, ktor├Ż narob├ş probl├ęmy zrejme aj jej s├║perk├ím.
1.6km
─îesk├í reprezentantka Mark├ęta Davidov├í je u┼ż na medzi─Źase po 1600 metroch. ─îoskoro ju uvid├şme na prvej stre─żbe, jej ─Źas zatia─ż nem├íme s ─Ź├şm porovna┼ą.
Štart
No a na tra┼ą sa dost├íva aj jej reprezenta─Źn├í koelgy┼ła Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í. Takisto m├┤┼żme o─Źak├íva┼ą jej ├║tok na t├║ najvy┼í┼íiu m├ętu.
Štart
─Äal┼íia z favoritiek je dnes Ingrid Landmark Tandrevoldov├í z N├│rska. Celkovo N├│rska v├Żprava m├í len tie najvy┼í┼íie amb├şcie v ka┼żdej discipl├şne.
Štart
Denise Herrmannov├í z Nemecka u┼ż m├í za sebou prv├ę ├║seky na trati a s touto pretek├írkou ur─Źite m├┤┼żme r├íta┼ą smerom k boji o medailu.
Štart
Baiba Bendikov├í z Loty┼íka a za ┼łou sa vydala na tra┼ą aj Emma Lunderov├í. Tu sa zrejme neo─Źak├íva ┼żiadny atak na medaile, ale v biatlone ─Źlovek nikdy nevie.
Štart
Mari Ederov├í z F├şnska a Dzinara Alimbekavov├í z Bieloruska s├║ u┼ż rovnako na trati. Ur─Źite n├ís bude zauj├şma┼ą v├Żkon Bielorusky, ktorej v├Żkon neust├íle graduje vo SP.
Štart
Ako prv├í sa na tra┼ą dostala ─Źesk├í reprezentantka Mark├ęta Davidov├í, ktor├í dnes bude patri┼ą medzi adeptky na p├│dium.
┼áprint ┼żien na 7,5 km sa pr├íve za─Źal!
Prajem pr├şjemn├ę ┼íportov├ę popoludnie v┼íetk├Żm fan├║┼íikom biatlonu. Program MS v tomto ┼íporte pokra─Źuje ─Ćalej, dnes sa uskuto─Źn├ş ┼íprint ┼żien na 7,5 km a to aj so slovenskou ├║─Źas┼ąou. ┼átartovn├ę ─Ź├şslo 32 patr├ş Ivone Fialkovej, jej sestre Paul├şne patr├ş 59 a Veronika Machyniakov├í m├í ┼ítartovn├ę ─Ź├şslo 84. Budeme spolo─Źne dr┼ża┼ą palce na┼íim diev─Źat├ím, aby sa im darilo a z├írove┼ł sledova┼ą tento ur─Źite zauj├şmav├Ż pretek.

Zatia─ż si prezrite ┼ítartovn├║ listinu, kr├ítko pred za─Źiatok sa znova prihl├ísime.
Štartovná listina:

1. Mark├ęta Davidov├í (CZE)
2. Mari Ederová (FIN)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR)
4. Baiba Bendiková (LAT)
5. Emma Lunderová (CAN)
6. Milena Todorovová (BUL)
7. Denise Herrmannová (GER)
8. Natalja Ko─Źerginov├í (LTU)
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
10. Johanna Talih├Ąrmov├í (EST)
11. Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í (NOR)
12. Jekat─Ťrina Avvakumovov├í (KOR)
13. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
14. Olena Pidhrušná (UKR)
15. Franziska Preussová (GER)
16. Lena H├Ąckiov├í (SUI)
17. Lucie Charvátová (CZE)
18. Tiril Eckhoffová (NOR)
19. Jelizaveta Bel─Źenkov├í (KAZ)
20. Linn Perssonová (SWE)
21. Clare Eganová (USA)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
23. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
24. Hanna Solaová (BLR)
25. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
26. Fujuko Ta─Źizakiov├í (JPN)
27. Julia Simonová (FRA)
28. Jevgenija Pavlovová (RUS)
29. Elvira ├ľbergov├í (SWE)
30. Dunja Zdoucová (AUT)
31. Hanna ├ľbergov├í (SWE)
32. Ivona Fialková (SVK)
33. Janina Hettichová (GER)
34. Alina Stremousová (MDA)
35. Lisa Vittozziová (ITA)
36. Dorothea Wiererová (ITA)
37. Vanessa Hinzová (GER)
38. Polona Klemen─Źi─Źov├í (SLO)
39. Julija D┼żimov├í (UKR)
40. Sanita Bulinaová (LAT)
41. Kamila Żuková (POL)
42. Anna Frolinová (KOR)
43. Sv─Ťtlana Mironovov├í (RUS)
44. Anika Ko┼żicaov├í (CRO)
45. Galina Vi┼ín─Ťvsk├í-┼áeporenkov├í (KAZ)
46. Jelena Kru─Źinkinov├í (BLR)
47. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
48. Selina Gasparinová (SUI)
49. Federica Sanfilippová (ITA)
50. Tuuli Tomingasová (EST)
51. Sari Maedaová (JPN)
52. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
53. Ukaleq Astri Slettemarková (GRL)
54. Julia Schwaigerová (AUT)
55. Gabriele Le┼í─Źinskaiteov├í (LTU)
56. Megan Bankesová (CAN)
57. Daniela Kadevová (BUL)
58. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
59. Paulina Fialková (SVK)
60. Mona Brorssonová (SWE)
61. Amanda Lightfootová (GBR)
62. Suvi Minkkinenová (FIN)
63. Lotte Lieová (BEL)
64. Eva Puskar─Ź├şkov├í (CZE)
65. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
66. Anais Bescondová (FRA)
67. Alla Gilenková (MDA)
68. Anastassija Kondrat─Ťvov├í (KAZ)
69. Valj Semerenková (UKR)
70. Rieke De Maeyerová (BEL)
71. Susan Dunkleeová (USA)
72. Nadia Moserová (CAN)
73. Elena Chirkovová (ROU)
74. Katharina Innerhoferová (AUT)
75. Annija Keita Sabuleová (LAT)
76. Marija Zdravkovová (BLR)
77. Iryna Krjuková (BLR)
78. Jurie Tanakaová (JPN)
79. Kinga Zbylutová (POL)
80. Nika Bla┼żeni─çov├í (CRO)
81. Aita Gasparinová (SUI)
82. Irene Lardschneiderová (ITA)
83. Jessica Jislová (CZE)
84. Veronika Machyniaková (SVK)
85. Erika J├Ąnk├Ąov├í (FIN)
86. Ida Lienová (NOR)
87. Regina Ojaová (EST)
88. Uljana Kajševová (RUS)
89. Son-su Kim (KOR)
90. Lea Einfaltová (SLO)
91. Nastasija Kinnunenová (FIN)
92. Darja Blašková (BLR)
93. Deedra Irwinová (USA)
94. Michela Carraraová (ITA)
95. Irina Kazakevi─Źov├í (RUS)
96. Lena Repincová (SLO)
97. Elisa Gasparinová (SUI)
98. Joanna Jakielová (POL)
99. Sarah Beaudryová (CAN)
V├ştame v├ís pri sledovan├ş dne┼ín├ęho onlajn textov├ęho prenosu z Majstrovstiev sveta v biatlone. U ┼żien pokra─Źuje ┼íampion├ít ┼íprintom na 7,5 km, ktor├Ż sa za─Ź├şna o 14:30.

┼áampion├ít v biatlone od┼ítartoval zmie┼íanou ┼ítafetou, ktor├ęho v├ş┼ąazom sa stala reprezent├ícia N├│rska. ┼Żeny v sobotu ─Źak├í ┼íprint a zapoj├ş sa do neho 99 pretek├írok. Medzi nimi bud├║ aj slovensk├ę reprezentantky Ivona Fialkov├í, Paul├şna Fialkov├í a Veronika Machyniakov├í.

Ako dopadne tento pretek? Sledujte náš online prenos!
V├ştame V├ís pri on-line prenose. Udalos┼ą sa za─Źne o 14:30.

Zdroj: ibu.com.com, youtube

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest