MS v biatlone 2021 – ┼átafeta ┼żien dnes ÔľĚ V├ş┼ąazom sa stala N├│rska reprezent├íncia, Slovenky a┼ż na 21. mieste

Predposledn├Żmi ┼żensk├Żmi pretekmi na Majstrovstv├ích sveta v biatlone 2021 bol ┼ítafetov├Ż z├ívod. ┼átafetov├ę preteky ┼żien napokon vyhrali reprezentantky N├│rska, Slovensko skon─Źilo a┼ż na 21. mieste . MS v biatlone 2021 ┼ítafeta ┼żien program, v├Żsledky, kde pozera┼ą preteky v TV. Sledujte MS Pokljuka 2021 VIDEO na 7sport.sk.

MS v biatlone 2021 Pokljuka – ┼ítafeta ┼żien 4×6 km

Slovensku ┼ítafetu tvorila ┼ítvorica Paulina Fialkov├í, Ivona Fialkov├í, Veronika Machyniakov├í a Henrieta Horv├ítov├í. Na┼íim reprezentantk├ím v┼íak preteky nevy┼íli a skon─Źili na kone─Źnom 21. mieste so stratou jedn├ęho kola.

V├ş┼ąazkami cel├Żch pretekov sa stala reprezent├ícia N├│rska.

TIP ÔŁ▒ Kompletn├Ż program MS Biatlone 2021 ÔÇ║

MS v biatlone 2021 – V├Żsledky ┼ítafeta ┼żien

  1. N├│rsko 1:10:39
  2. Nemecko + 8,8 s
  3. Ukrajina + 9,2 s
  4. Bielorusko + 28,8 s
  5. ┼áv├ędsko + 47,9
  1. Slovensko + 1 kolo

─îo je ┼ítafeta ┼żien a mu┼żov?┬á

┼átafetu tvoria ┼ítyria ┼íportovci. ┼Żeny ┼ítartuj├║ na 4 kr├ít po 6 km ─Źo znamen├í, ┼że ka┼żd├í biatlonistka absolvuje 6 kilometrov a ka┼żd├Ż mu┼ż odbehne 7,5 km. ┼áportovci za─Ź├şnaj├║ strie─ża┼ą v ─żahu a potom v stoji. Za netrafen├Ż ter─Ź maj├║ jedno trestn├ę kolo v d─║┼żke 150 m. Treba v┼íak doda┼ą, ┼że maj├║ v├Żhodu troch extra n├íbojov na ka┼żdej strelnici.

TIP ÔŁ▒ Program a v├Żsledky SP v Biatlone 2020/21ÔÇ║

MS v biatlone Pokljuka 2021 – ┼átafeta ┼żien TV, online

Preteky MS v biatlone 2021 m├┤┼żete na Slovensku sledova┼ą na nieko─żk├Żch ┼íportov├Żch kan├íloch a niektor├ę zauj├şmav├ę z├ívody z dejiska MS aj na na┼íom webe 7sport.sk ako online koment├ír.

MS v Biatlone 2021 live prenos na RTVS

Slovensk├í telev├şzia odvysiela preteky z MS v biatlone na druhom programe RTVS – Dvojke, ktor├í bude vysiela┼ą aj MS v alpskom ly┼żovan├ş. RTVS livestream prenos je dostupn├Ż aj na ofici├ílnej str├ínke slovenskej telev├şzie.┬áLive stream je mo┼żne sledova┼ą na mobile, PC, tablete, ale len na ├║zem├ş Slovenska

Biatlon MS 2021 – EUROSPORT tv a online

┼áportov├í stanica Eurosport vysiela zimn├ę ┼íporty pravidelne a a v├Żnimkou nebud├║ ani Majstrovstva sveta v biatlone. Eurosport je na Slovensku dostupn├Ż nieko─żk├Żch poskytovate─żov TV (UPC, Magio a ─Ćal┼í├ş). MS m├┤┼żete sledova┼ą aj cez livestream Eurosportu, prostredn├şctvom Eurosport playeru.

Slu┼żba je platen├í, mesa─Źn├ę predplatn├ę stoj├ş 4,99 ÔéČ a ro─Źn├ę 24,99 ÔéČ. Je to ve─żmi jednoduch├ę, sta─Ź├ş sa len zaregistrova┼ą.

MS Pokljuka 2021 online

Majstrovstv├í sveta v biatlone 2021 ka┼żdoro─Źne vysiela aj ─îesk├í televizia a v├Ą─Ź┼íinu ┼íportov├Żch udalost├ş vysiela na svojom ┼íportovom kan├íly ─îT SPORT. ┼Żiv├ę vysielanie m├┤┼żete sledova┼ą aj online na svojich chytr├Żch zariadeniach. ┼Żiv├ę online vysielanie ─îT SPORT je dostupn├ę len ak sa nach├ídzate v ─îesku.

LIVE ÔŁ▒ Kde sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo ÔÇ║

Program MS v biatlone Pokljuka 2021

Kompletn├Ż kalend├ír pretekov na MS Pokljuka 2021. V┼íetky ─Źasy s├║ uveden├ę stredoeur├│pskeho ─Źasu. Slovensk├ş biatlonisti a biatlonistky by sa mali predstavi┼ą skoro vo v┼íetk├Żch discipl├şnach, samozrejme v st├şhac├şch pretekoch rozhodne o ├║─Źasti umiestnenie v ┼íprinte.

MS POKLJUKA 2021 – PROGRAM
D├ítumDiscipl├şna─îas
10.2.Zmie┼ían├í ┼ítafeta 2├Ś6 km + 2├Ś7,5 km15:00
12. 2.┼áprint mu┼żov na 10 km14:30
13. 2.┼áprint ┼żien na 7,5 km14:30
14. 2.St├şhacie preteky mu┼żov na 12,5 km13:15
14. 2.St├şhacie preteky ┼żien na 10 km15:30
16. 2.Individu├ílne preteky ┼żien na 15 km12:05
17. 2.Individu├ílne preteky mu┼żov na 20 km14:30
18. 2.┼átafety dvoj├şc15:15
20. 2.┼átafeta ┼żien na 4├Ś6 km11:45
20. 2.┼átafeta mu┼żov na 4├Ś6 km15:00
21. 2.Hromadn├Ż ┼ítart ┼żien na 12,5 km12:30
21. 2.Hromadn├Ż ┼ítart mu┼żov na 15 km15:15

MS v Biatlone 2020 Anterselva

Slovensk├í ┼ítafeta┬á v zlo┼żen├ş Paul├şna Fialkovov├í, jej sestra Ivona Fialkov├í, Veronika Machyniakov├í a Ter├ęzia Poliakov├í, skon─Źila na na MS 2020 na 17. mieste. V├ş┼ąazkami sa stali biatlonistky z N├│rska.

MS v biatlone 2020 – V├Żsledky ┼ítafeta ┼żien 4×6 km

1. N├│rsko (Synn├Âve Solemdalov├í, Ingrid Landmark Tandrevoldov├í, Tiril Eckhoffov├í, Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í) 1:07:05,7 h (1+9), 2. Nemecko (Karolin Horchlerov├í, Vanessa Hinzov├í, Franziska Preussov├í, Denise Herrmannov├í) +10,7 s (0+9), 3. Ukrajina (Anastasija Merku┼íinov├í, Julija D┼żimov├í, Vita Semerenkov├í, Olena Pidru┼ín├í) +18,4 (0+8), ÔÇŽ 17. Slovensko (Ivona Fialkov├í, Ter├ęzia Poliakov├í, Paul├şna Fialkov├í, Veronika Machyniakov├í) +4:54,1 min (0+12).


ONLINE: MS v Biatlone 2021 – ┼átafeta ┼żien live (dnes, 20.2. na┼żivo)

Majstrovstvá sveta v biatlone
┼átafeta ┼żien, 4x6 km, Pokljuka
Biatlonov├Ż stadion Pokljuka
sobota 20. februára 2021 o 11:45
Online prenos
Sledovali sme ve─żmi zauj├şmav├║ ┼ítafetu ┼żien, ktor├í bola dramatick├í a┼ż do sam├ęho dojazdu do cie─ża. V├ş┼ąazom a dr┼żite─żom zlatej medaile sa napokon st├íva N├│rsko, striebro berie po fantastickom z├ívere Nemecko a z bronzu sa m├┤┼że radova┼ą Ukrajina.

┼Żia─ż, Slovensku sa dnes v tejto ┼ítafete nedarilo. Ivona Fialkov├í za─Źala s ─Źistou stre─żbou, ale na druhom ├║seku musela do dvoch trestn├Żch k├┤l. Paul├şna potom na svojom ├║seku absolvovala jeden trestn├Ż okruh, Henrieta Horv├ítov├í sa mu vyhla a e┼íte odovzdala ┼ítafetu Veronike Machyniakovej. T├í u┼ż ale na svoju posledn├║ stre─żbu nepri┼íla, preto┼że Slovensko bolo stiahnut├ę z trate a sme klasifikovan├Ż na 21. mieste!

Svetov├Ż ┼íampion├ít v biatlone pokra─Źuje e┼íte dnes ┼ítafetou mu┼żov a zajtra to cel├ę vyvrchol├ş hromadn├Żm ┼ítartom. ─Äakujem za pozornos┼ą, prajem e┼íte pekn├║ sobotu!
┼átafeta ┼żien sa pr├íve skon─Źila!
Cie─ż
E┼íte sa ─Źak├í na dojazd zvy┼ín├Żch ┼ítafiet, medzi─Źasom vid├şme obrovsk├║ rados┼ą v t├íbore N├│rska.
Cie─ż
Tri reprezent├ície boli napokon predbehnut├ę o jedno kolo: K├│rea, Loty┼ísko a Slovensko.
Cie─ż
V cieli prib├║daj├║ ─Ćal┼íie ┼ítafety, prv├║ desiatku napokon uzatv├íra ─îesko.
Cie─ż
─Äalej nasleduje Bielorusko, ┼áv├ędsko a Po─żsko. Pre po─żsk├║ ┼ítafetu je to ur─Źite vynikaj├║ci v├Żsledok.
Cie─ż
Fantastick├Ż z├íver! Predsa len to Preussov├í nevzdala a kr├ítko pred cie─żovou ─Źiarou zdol├íva Pidhru┼ín├║, ─Źi┼że druh├ę miesto berie Nemecko a tretia je Ukrajina!
Cie─ż
Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í je v cieli ako prv├í a N├│rsko m├í zlato!
23.1km
Nemecko je tretie a vyzer├í, ┼że Preussov├í u┼ż zrejme do z├ívere─Źn├ęho boja nezasiahne.
23.1km
N├│rsko sa dr┼ż├ş na prvom mieste s n├ískokom 7.4 sekundy pred druhou Ukrajinou. S├║ tu posledn├ę metre a tie o v┼íetkom rozhodn├║.
23.1km
Veronika Machyniakov├í je stiahnut├í z trate! Nestihla tak pr├şs┼ą na posledn├║ stre─żbu.
22.8km
N├│rsko je st├íle na ─Źele, ale n├ískok je len 8.9 sekundy, ┼żey tu bol e┼íte aj boj o zlato? Druh├ę miesto dr┼ż├ş Ukrajina a tretie je teraz Nemecko.
Str8
Sp├Ą┼ą na trati je u┼ż aj Bielorusko! Vyzer├í to u┼ż boj o striebro a bronz, zlato by malo patri┼ą N├│rsku.
Str8
Nemecko bez dob├şjania, Ukrajina musela dvakr├ít!
Str8
R├Âiselandov├í musela raz dob├şja┼ą a ide na prv├ę miesto!
Str8
Je tu posledn├í streleck├í polo┼żka a ide do tuh├ęho!
Str7
Veronika Machyniakov├í i┼íla na svoju prv├║ streleck├║ polo┼żku. Napokon z toho bolo jedno dob├şjaniu a zatia─ż sme neboli stiahnut├Ż z trate! Zost├ívame na 21. mieste.
21.1km
N├│rsky n├ískok sa zmen┼íil na 2 sekundy. Ukrajina sa tak dr┼ż├ş v tesnom z├ívese, bude to dr├íma a┼ż do konca.
20.8km
Na prv├ę miesto sa u┼ż vr├ítilo N├│rsko s n├ískokom 4 sek├║nd pred Ukrajinou. Bielorusko z tretieho miesta str├íca u┼ż 13 sek├║nd, ale ani to e┼íte nie je ni─Ź hrozn├ę.
Str7
Pidhru┼ín├í bola zatia─ż jedin├í s ─Źistou stre─żbou z popredn├Żch ┼ítafiet, tento streleck├Ż ├║sek tak priniesol prekvapenia.
Str7
Na prv├ę miesto ide Ukrajina! V tesnom z├ívese je u┼ż N├│rsko, R├Âiselandov├í ten ve─żk├Ż tlak zvl├ídla, ale z pohodln├ęho n├ískoku ve─żmi ve─ża stratila.
Str7
Probl├ęmy pre Bielorusko tu s├║ dva dob├şjania.
Str7
Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í u┼ż trikr├ít zav├íhala! Toto je ve─żk├í komplik├ícia pre N├│rsko!
Str7
Je tu siedma streleck├í polo┼żka pre prv├ę ┼ítafety!
EX3
Henrieta Horv├ítov├í u┼ż odovzdala ┼ítafetu a na tra┼ą sa dost├íva Veronika Machyniakov├í! Zatia─ż figurujeme na 21. mieste a uvid├şme, ─Źi dne┼ín├║ ┼ítafetu dokon─Źime.
18.8km
N├│rsko, Bielorusko a Po─żsko je poradie na prv├Żch troch miestach. Ve─ża nepovie predposledn├í stre─żba, ale ─Źak├íme dr├íma to posledn├ęho v├Żstrelu a metru.
EX3
Nasleduje Ukrajina, v┼íetko s├║ to len tesn├ę rozdiely.
EX3
Takmer rovnako odovzdalo naraz Bielorusko a Po─żsko.
EX3
Ako prv├ę odovzdalo N├│rsko s n├ískokom 9 sek├║nd!
17.1km
─îoskoro tu bude posledn├í dne┼ín├í odovzd├ívka. Na ─Źele m├íme st├íle N├│rsko s n├ískokom 7 sek├║nd pred Bieloruskom a 9 sek├║nd pred Po─żskom.
Str6
Henrieta Horv├ítov├í musela dvakr├ít dob├şja┼ą na svojej poslednej streleckej polo┼żke! Je u┼ż sp├Ą┼ą na trati a s Kazachstanom teraz bojujeme bok po boku.
16.8km
Bielorusko a Po─żsko sa v┼íak dr┼ż├ş len v tesnom z├ívese. E┼íte to bude teda dr├íma na poslednom ├║seku, ako u┼ż b├Żva zvykom.
16.8km
Na ─Źele preteku je moment├ílne N├│rsko ale len s tesn├Żm n├ískokom pred Ukrajinou! To je s├║boj telo na telo!
Str6
N├│rsko takisto a┼ż dvakr├ít muselo dob├şja┼ą a stratilo tak l├şdersku poz├şciu!
Str6
Bielorusko je napokon na druhom miesto po dvoch dob├şjaniach.
Str6
─îist├í stre─żba len od Ukrajiny a t├íto ┼ítafeta ide na prv├ę miesto! Solov├í a Lienov├í tam st├íle s├║ a tr├ípia sa!
Str6
Je tu ┼íiesta streleck├í polo┼żka!
15.1km
N├│rsky n├ískok je u┼ż len 4 sekundy! Bielorusko sa tak v├Żrazne do┼ąahuje a na tretie miesto teraz posko─Źilo Po─żsko. E┼íte to bude ve─żmi zauj├şmav├í ┼ítafeta.
Str5
Henrieta Horv├ítov├í musela raz dob├şja┼ą, ─Źo zvl├ídla a nav├Ż┼íi svoj n├ískok na Kazachstan! Uvid├şme, ako sa na┼íej reprezentantke bude dari┼ą ─Ćalej.
14.8km
Solov├í v┼íak n├ískok st├íle zmen┼íuje, be┼żecky m├í lep┼íiu formu ako jej n├│rska s├║perka. ─îoskoro by sa na strelnicu mala dosta┼ą tretia na┼ía reprezentantka.
14km
N├│rsko sa dr┼ż├ş na ─Źele s n├ískokom 8.3 sekundy pred druh├Żm Bieloruskom a pred tre┼ąou Ukrajinou je ten n├ískok dokonca cez 16 sek├║nd.
Str5
Na pokraji trestn├ęho okruhu bolo Nemecko, ale Herrmannov├í sa mu napokon vyhla.
Str5
Nasleduje Po─żsko a Franc├║zsko, tu sa takisto muselo raz opravova┼ą.
Str5
Ukrajinka to zvl├ídla s jedn├Żm dob├şjan├şm a dr┼ż├ş tretie miesto.
Str5
Solov├í tie┼ż musela raz dob├şja┼ą, zrejem sa ten n├│rsky n├ískok moc nezmen┼í├ş.
Str5
N├│rka Lienov├í musela raz dob├şja┼ą a udr┼ż├ş si prv├ę miesto!
Str5
Je tu piata streleck├í polo┼żka!
13.1km
Lienov├í dr┼ż├ş svoj n├ískok na ─Źele, ale Solaov├í postupne stratu zni┼żuje. Bla┼íkov├í str├íca aj na─Ćalej cez 20 sek├║nd, ale v┼íetko to je e┼íte otvoren├ę.
EX2
A┼ż teraz sa na odovzd├ívku dost├íva Paul├şna Fialkov├í! Slovensko figuruje na 20. mieste a na tra┼ą sa dost├íva Henrieta Horv├ítov├í! Uvid├şme, ─Źi v├┤bec dokon─Ź├ş svoj ├║sek.
12.8km
Prv├ę reprezentantky s├║ u┼ż na ─Ćal┼íom medzi─Źase. N├│rsko dr┼ż├ş n├ískok 16 sek├║nd pred druh├Żm Bieloruskom a Ukrajina je s trocha v├Ą─Ź┼íou stratou na tre┼ąom mieste.
EX2
Po prvej odovzd├ívke bolo na ─Źele Taliansko, ale nesk├║sen├í Carraraov├í to neudr┼żala a moment├ílne je t├íto ┼ítafeta na 9. mieste.
EX2
A┼ż teraz nasleduje Franc├║zsko, Nemecko a ┼áv├ędsko.
EX2
Po prvom pol─Źase preteku je vysoko Po─żsko a to na ┼ítvrtom mieste.
EX2
Ako druh├ę odovzdalo Bielorusko a ako tretia Ukrajina.
EX2
Eckhoffov├í odovzdala ako ┼ítafetu z toho ├║seku prv├í a na tra┼ą sa dost├íva Lienov├í!
10.8km
K├│rea u┼ż bola predbehnut├í o kolo a je z trate stiahnut├í. Zachvi─żu sa to zrejme stane aj Loty┼ísku a ─Źo si budeme klama┼ą, zrejem tento osud potom ─Źak├í aj n├ís...
10.8km
Tak sa pozrime ako to zatia─ż vyzer├í na ─Źele. Prv├ę miesto dr┼ż├ş N├│rsko s n├ískokom 20 sek├║nd pred druh├Żm Franc├║zskom a Bielorusko dr┼ż├ş tretie miesto s takmer rovnakou stratou.
Str4
Paul├şna Fialkov├í nezvl├ídla svoju druh├║ streleck├║ polo┼żku ├║spe┼íne, mus├ş do jedn├ęho trestn├ęho okruhu!
Str4
Alimbekavov├í z Bieloruska predbehla svoju ukrajinsk├║ s├║perku, preto┼że strie─żala r├Żchlej┼íie.
Str4
Franc├║zsko tie┼ż muselo raz dob├şja┼ą a udr┼ż├ş si druh├ę miesto.
Str4
Eckhoffov├í musela raz dob├şja┼ą, ─Źo zvl├ídla a udr┼żala si prv├ę miesto!
Str4
Je tu ┼ítvrt├í streleck├í polo┼żka!
9.1km
Eckhoffov├í nav├Ż┼íila svoj n├ískok na 11 sek├║nd pred druhou Bouchetovou. D┼żimov├í dr┼ż├ş tretiu prie─Źku so stratou cez 14 sek├║nd, rozhoduj├║ca bude ─Ćal┼íia stre─żba.
8.8km
Poradie na prv├Żch troch miestach sa ni─Ź nemen├ş, aj ke─Ć Ukrajina za─Ź├şna trocha viacej str├íca┼ą. Paul├şna Fialkov├í sa moment├ílne nach├ídza na 21. mieste.
8km
Na ─Źele je moment├ílne N├│rsko s n├ískokom 5.8 sekundy pred druh├Żm Franc├║zskom a tretie miesto patr├ş Ukrajine, ktor├í str├íca na l├şdersku poz├şciu 7 sek├║nd, ─Źi┼że to je ve─żmi tesn├ę.
Str3
Paul├şna Fialkov├í musela na svojom prvom ├║seku raz dob├şja┼ą, ─Źo zvl├ídla a dr┼ż├ş sa v skupinke okolo 20. miesta!
Str3
Ve─żk├ę probl├ęmy mala Carraraov├í z Talianska, ktor├í musela pou┼żi┼ą a┼ż tri rezervn├ę n├íboje. T├íto ┼ítafeta sa tak z prv├ęho miesta prepadne ni┼ż┼íie.
Str3
Na druh├ę miesto ide Franc├║zsko a tretia je Ukrajina, toto boli ─Źist├ę stre─żby.
Str3
Eckhoffov├í musela dvakr├ít dob├şja┼ą a op├║┼í┼ąa strelnicu ako prv├í.
Str3
Je tu tretia streleck├í polo┼żka!
7.1km
Prv├ę pretek├írky s├║ na ─Ćal┼íom medzi─Źase. Taliansko je aj na─Ćalej na ─Źele, ale pred N├│rskom m├í n├ískok u┼ż len cez 3 sekundy. Ve─żmi d├┤le┼żit├í bude ─Ćal┼íia stre─żba, ktor├í sa u┼ż bl├ş┼żi.
6.8km
Michela Carraraov├í z Talianska e┼íte nie je tak sk├║sen├í biatlonistka ako jej kolegyne. Tiril Eckhoffov├í u┼ż stiahla n├ískok s├║perky na 7 sek├║nd.
EX1
Ivona Fialkov├í po pokazenej druhej streleckej polo┼żke odovzd├íva ┼ítafetu svojej sestre Paul├şne na 20. mieste!
EX1
Odovzdala u┼ż aj Ukrajina, Bulharsko, Franc├║zsko a RBU. Po─Źk├íme si, na akom mieste to odovzd├í Ivona Fialkov├í.
EX1
Druh├ę odovzdalo N├│rsko a tretie Nemecko. St├íle to je otvoren├ę na ka┼żdej strane.
EX1
Lisa Vittozziov├í z Talianska u┼ż odovzdala ┼ítafetu Carraraovej! Taliansko m├í v├Żborne rozbehnut├║ ┼ítafetu, ale e┼íte je dlh├í cesta do konca.
5.1km
Vittozziov├í svoj n├ískok kr├ítko pred odovzd├ívkou navy┼íuje. Jej n├ískok je u┼ż cez 20 sek├║nd pred N├│rskom a tretie miesto st├íle patr├ş Nemecku.
4.8km
Ivona Fialkov├í musela do dvoch trestn├Żch okruhov a predbe┼żne sa Slovensko nach├ídza na 21. mieste.
4.8km
Taliansko m├í na ─Źele n├ískok cez 17 sek├║nd! To je v├Żborne rozbehnut├í ┼ítafeta pre t├║to reprezent├íciu, druh├ę miesto dr┼ż├ş Nemecko a tretie je N├│rsko.
Str2
─îist├í stre─żba to bola aj pre Franc├║zsko, ale bolo to pomal┼íie.
Str2
Nu┼ż a zl├í spr├íva pre Slovensko! Ivona Fialkov├í mus├ş do dvoch trestn├Żch okruhov, druh├í stre─żba jej v├┤bec nevy┼íla a tak m├┤┼żme zabudn├║┼ą na lep┼í├ş v├Żsledok z dne┼ínej ┼ítafety!
Str2
Rusko a Nemecko takisto je u┼ż pre─Ź zo strelnice.
Str2
Lisa Vittozziov├í v stojke predviedla par├ídnu r├Żchlu a ─Źist├║ stre─żbu, opustila u┼ż strelnicu a vylep┼í├ş si tak svoj n├ískok!
Str2
Je tu druh├í streleck├í polo┼żka!
3.1km
Ivona Fialkov├í sa na tomto ├║seku nach├ídza na predbe┼żnom 10. mieste, ─Źoskoro tu bude druh├í streleck├í polo┼żka a ako prv├í s men┼í├şm n├ískokom tam bude Vittozziov├í.
3.1km
Na ─Źele preteku je st├íle Taliansko s n├ískokom 9.4 sekundy pred druh├Żm N├│rskom. Tretie sa dr┼ż├ş Nemecko so stratou 10 sek├║nd, tak┼że to je e┼íte dos┼ą tesn├ę.
2.8km
Po prvej stre─żbe sa to e┼íte v├Żraznej┼íie neroztrhlo, st├íle s├║ tu tak├ę v├Ą─Ź┼íie skupinky. Uvid├şme, ako to bude po druhej stre─żbe.
2.8km
Poradie je zatia─ż nasledovn├ę: Taliansko, Nemecko a RBU. Ivona Fialkov├í sa dr┼ż├ş na 9. mieste v─Ćaka ─Źistej stre─żbe.
Str1
Naopak, raz musela dob├şja┼ą reprezent├ícia ┼áv├ędska a Ukrajiny.
Str1
Ani jedna z favorizovan├Żch ┼ítafiet nezav├íhala na prvej polo┼żke. N├│rsko, Franc├║zsko, Nemecko a Rusko rovnako s ─Źistou stre─żbou.
Str1
Vittozziov├í z Talianska so siedmych pretek├írok bola najr├Żchlej┼íia a ide na ved├║cu poz├şciu.
Str1
V├Żborne! Ivona Fialkov├í s ─Źistou stre─żbou na prvom ├║seku! ─îisto strie─żalo hne─Ć viacero reprezent├ícii.
Str1
Je tu prv├í streleck├í polo┼żka!
1.5km
Postupne sa dost├ívame na prv├║ streleck├║ polo┼żku. E┼íte treba absolvova┼ą p├ír metrov. Ivona Fialkov├í je st├íle na 11. mieste, potrebuje rovnako ako ostatn├ę zvl├ídnu┼ą prv├║ stre─żbu.
1.1km
St├íle je to e┼íte tak├Ż v├Ą─Ź┼í├ş bal├şk, ale v popred├ş sa dr┼ż├ş Ingrid Landmark Tandrevoldov├í z N├│rska. Nasleduje Hinzov├í z Nemecka a Bescondov├í z Franc├║zska.
0.8km
Po ─Ćal┼í├şch 400 metroch sa na ─Źele ni─Ź nemen├ş. Ivona Fialkov├í je predbe┼żne na 11. mieste, posko─Źila tak oproti ┼ítartovn├ęmu ─Ź├şslu vy┼í┼íie.
0.4km
Sme na prvom medzi─Źase. Na ved├║cej poz├şcii sa dr┼ż├ş Franc├║zsko, ─Ćalej nasleduje N├│rsko a Nemecko.
Štart
Za Slovensko sa ako prv├í dostala na tra┼ą Ivona Fialkov├í a tak ver├şme, ┼że odovzd├í ┼ítafetu svojej sestre na ─Źo najlep┼íom mieste.
Štart
Posledn├í discipl├şna tohtoro─Źn├ęho svetov├ęho ┼íampion├ítu je u┼ż v plnom pr├║de. Na tra┼ą sa dostali prv├ę reprezentantky.
┼átafeta ┼żien sa pr├íve za─Źala!
Na ┼ítarte je u┼ż v┼íetko pripraven├ę. ─îoskoro sa ┼żensk├í ┼ítafeta m├┤┼że za─Źa┼ą, prajem pr├şjemn├Ż ┼íportov├Ż z├í┼żitok!
Prajem pr├şjemn├ę ┼íportov├ę dopoludnie v┼íetk├Żm fan├║┼íikom biatlonu a slovensk├ęho ┼íportu. ─îak├í n├ís predposledn├Ż de┼ł tohto svetov├ęho ┼íampion├ítu a ten bude patri┼ą t├şmov├Żm ┼ítafet├ím. V ┼żenskej ─Źasti bude na┼íej reprezent├ícii patri┼ą ┼ítartovn├ę ─Ź├şslo 19 a reprezentuj├║ n├ís v nej Ivona Fialkov├í, Paulina Fialkov├í, Henrieta Horv├ítov├í, Veronika Machyniakov├í. Budeme na┼íim diev─Źat├ím dr┼ża┼ą palce, aby vybojovali ─Źo najlep┼í├ş v├Żsledok. Zatia─ż si prezrite ┼ítartovn├║ listinu, kr├ítko pred ┼ítartom sa znova prihl├ísime.
Štartovná listina:

1. Nemecko (Vanessa Hinzová, Janina Hettichová, Denise Herrmannová, Franziska Preussová)
2. Franc├║zsko (Anais Bescondov├í, Ana├»s Chevalierov├í-Bouchetov├í, Chlo├ę Chevalierov├í, Julia Simonov├í)
3. ┼áv├ędsko (Johanna Skottheimov├í, Linn Perssonov├í, Elvira ├ľbergov├í, Hanna ├ľbergov├í)
4. RBU (Jevgenija Pavlovov├í, Tatjana Akimovov├í, Sv─Ťtlana Mironovov├í, Uljana Kaj┼íevov├í)
5. N├│rsko (Ingrid Landmark Tandrevoldov├í, Tiril Eckhoffov├í, Ida Lienov├í, Marte Olsbuov├í R├Âiselandov├í)
6. Bielorusko (Iryna Krjukov├í, Dzinara Alimbekavov├í, Hanna Solaov├í, Jelena Kru─Źinkinov├í)
7. Taliansko (Lisa Vittozziová, Michela Carraraová, Federica Sanfilippová, Dorothea Wiererová)
8. Ukrajina (Anastasija Merku┼íinov├í, Julija D┼żimov├í, Darja Bla┼íkov├í, Olena Pidhru┼ín├í)
9. Rakúsko (Dunja Zdoucová, Katharina Innerhoferová, Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová)
10. ─îesko (Jessica Jislov├í, Eva Puskar─Ź├şkov├í, Mark├ęta Davidov├í, Lucie Charv├ítov├í)
11. ┼ávaj─Źiarsko (Aita Gasparinov├í, Selina Gasparinov├í, Elisa Gasparinov├í, Lena H├Ąckiov├í)
12. USA (Susan Dunkleeová, Joanne Firesteelová Reidová, Clare Eganová, Deedra Irwinová)
13. Kanada (Nadia Moserová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Sarah Beaudryová)
14. Po─żsko (Kinga Zbylutov├í, Monika Hojniszov├í-Star─Ögaov├í, Kamila ┼╗ukov├í, Anna M─ůkaov├í)
15. F├şnsko (Suvi Minkkinenov├í, Mari Ederov├í, Erika J├Ąnk├Ąov├í, Nastasija Kinnunenov├í)
16. Est├│nsko (Regina Ojaov├í, Johanna Talih├Ąrmov├í, Tuuli Tomingasov├í, Kadri Lehtlaov├í)
17. Kazachstan (Galina Vi┼ín─Ťvsk├í-┼áeporenkov├í, Ljudmila Achatovov├í, Jelizaveta Bel─Źenkov├í, Anastassija Kondrat─Ťvov├í)
18. Japonsko (Fujuko Ta─Źizakiov├í, Sari Maedaov├í, Jurie Tanakaov├í, Asuka Ha─Źisukov├í)
19. Slovensko (Ivona Fialková, Paulina Fialková, Henrieta Horvátová, Veronika Machyniaková)
20. K├│rea (─îi-hi Mun, Anna Frolinov├í, Jekat─Ťrina Avvakumovov├í, Son-su Kim)
21. Bulharsko ( Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Valentina Dimitrovová)
22. Slovinsko (Polona Klemen─Źi─Źov├í, Lena Repincov├í, Ziva Klemen─Źi─Źov├í, Lea Einfaltov├í)
23. Lotyšsko ( Sanita Bulinaová, Annija Keita Sabuleová, Inese Golubevová, Baiba Bendiková)
V├ştame v├ís pri sledovan├ş dne┼ín├ęho onlajn textov├ęho prenosu z Majstrovstiev sveta v biatlone. ┼áampion├ít pokra─Źuje t├şmov├Żmi ┼ítafetami, t├í ┼żensk├í sa za─Ź├şna o 11:45.

Tohtoro─Źn├Ż svetov├Ż ┼íampion├ít v biatlone sa u┼ż ─Źoskoro kon─Ź├ş, v nede─żu to cel├ę vyvrchol├ş hromadn├Żm ┼ítartom. Ale pred t├Żm s├║ tu e┼íte ┼ítafety. V tej ┼żenskej n├ís bud├║ zastupova┼ą: Ivona Fialkov├í ÔÇô Paul├şna Fialkov├í ÔÇô Henrieta Horv├ítov├í ÔÇô Veronika Machyniakov├í. Budeme na┼íim diev─Źat├ím dr┼ża┼ą palce, aby vybojovali ─Źo najlep┼í├ş v├Żsledok.

V ┼ítafet├ích sa n├ím v tomto ro─Źn├şku v├┤bec nedar├ş. Vrcholom v SP bolo 17. miesto, verme ┼że by sa to mohlo kone─Źne zlomi┼ą.

Sledujte náš online prenos!
V├ştame V├ís pri on-line prenose. Udalos┼ą sa za─Źne o 11:45.

Zdroj: ibu.com.com, youtube

Zdie─żan├ş
Zatvori┼ą reklamu
Zatvori┼ą reklamu

Pin It on Pinterest