OKTAGON 27 VÝSLEDKY (11.9.2021). Šampiónom perovej váhy sa stal Ivan Buchinger! (VIDEO)

Organizácia Oktagon MMA sa po dlhých mesiacoch vrátila so svojimi turnajmi na Slovensko a to hneď vo veľkom štýle. Galavečer Oktagon 27 sa totiž uskutočnil v bratislavskej aréne Ondreja Nepelu a my sme opäť mohli vidieť tých najlepších bojovníkov slovenskej scény. Pozrite si kompletné výsledky a všetky dôležité informácie o turnaji Oktagon 27.

KONEČNÉ VÝSLEDKY

Oktagon 27 (11.9.2021) prehľad

Turnaj Oktagon 27 sa konal 11. septembra 2021 v Bratislave, na štadióne Ondreja Nepelu, kde sa už v minulosti uskutočnilo niekoľko turnajov. Na tomto galavečeri sme spoznali meno historicky prvého šampióna perovej váhy, ktorým sa stal Ivan Buchinger.

Ďalším turnajom organizácie Oktagon MMA bude turnaj Oktagon 28, ktorý sa bude konať 25. septembra 2021 v pražskom O2 Universum. Na tomto turnaji sa dozvieme meno nového šampióna poloťažkej váhy, ktorý vzíde z dvojice Pešta – Pütz.

TIP ❱ Kalendár turnajov Oktagon MMA 2021 ›

Oktagon 27 výsledky zápasov

Turnaj Oktagon 27 nám ponúkol deväť skvelých zápasov.

Celá karta sa začala prelims zápasmi, ktoré následne prešli do hlavnej karty turnaja. Tá vyvrcholila súbojom šampióna ľahkej váhy Ivana Buchingera, ktorého súperom bol Vojto Barborík.

Vidieť ste však mohli aj ďalšie zaujímavé zápasy, ako napríklad súboj Romana Paulusa či návrat Gábora Borárosa.

OKTAGON 27 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Featherweight (do 66kg) Ivan Buchinger – Vojto Barborík Na body, 5. kolo
Welterweight (do 77kg) Máté Kertesz – Robert Pukač Na body, 3. kolo
Catchweight (do 79kg) Gábor Boraros – Michael Lebout Na body, 3. kolo
Welterweight (do 77kg) Bojan Veličkovič – Carlo Prater TKO, 1. kolo
Middleweight (do 84kg) Vlasto Čepo – Milos Kostic TKO, 1. kolo
PRELIMS (18:00)
Lightweight (do 70kg) František Fodor – Matouš Kohout Zrušený
Bantamweight (do 60kg) Jonas Magard – Elnur Veliev Submisia, 2. kolo
Featherweight (do 66kg) Roman Paulus – Szymon Rakowicz Na body, 3. kolo
Catchweight (do 88kg) Michal Plesník – Matej Šurin Na body, 3. kolo
Heavyweight (do 120kg) Štefan Vojčák – Evgeniy Golub TKO, 1. kolo

Oktagon 27: Buchinger vs. Barborík

/Ivan Buchinger vyhral na body v 5. kole/

Jeden z najlepších zápasov v histórii organizácie Oktagon MMA! Takýto prívlastok dostal titulový duel o opasok perovej váhy, v ktorom sa stretli Buchinger vs. Barborík. Čakal sa veľmi kvalitný zápas, no obaja borci predčili všetky očakávania promotérov či fanúšikov MMA.

Buchinger zasypal Barboríka niekoľkými KO údermi, no Vojto všetko ustál a taktiež dokázal pohroziť. Zápas sa odohrával ako v postoji, tak i na zemi a o víťazovi museli rozhodnúť až bodoví rozhodcovia. Tí pripísali výhru Ivanovi a legendárny Buchinger sa stal historicky prvým šampiónom Oktagonu v dvoch váhových kategóriách.

Oktagon 27: Čepo vs. Kostic

/Čepo vyhral na TKO v 1. kole/

Slovenský bývalý boxer Vlasto Čepo sa opäť vrátil do Oktagonu po tom, čo v Chorvátsku absolvoval niekoľko MMA zápasov. Prvýkrát v kariére zápasil pred tak veľkým publikom a jeho súperom bol srbský fighter Milos Kostic. Tomu nedal žiadnu šancu, keď ho už v 1. minúte zasypal tvrdými údermi a zápas ukončil na TKO.

Oktagon 27: Boráros vs. Lebout

/Lebout vyhral na body v 3. kole/

Gábor Boráros sa na turnaji Oktagon 27 predstavil po dvoch porážkach a jediným cieľom bolo zápas vyhrať. To sa mu však nepodarilo, keď nad jeho sily bol francúz Lebout, s ktorým Boráros prehral na body. I tak bude Gábor na tento turnaj spomínať v dobrom, keďže hneď po zápase požiadal svoju priateľku o ruku.

Ako sledovať Oktagon 27 live (11.9.)

Ak chcete turnaj sledovať z livestreamu, tak samozrejme tou najlepšou možnosťou ako sledovať Oktagon 27 live, je pomocou stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá celý turnaj odvysiela na svojej  online TV.

Ak si chcete vychutnať celý turnaj v tej najlepšej kvalite a teda vo FULL HD,  je tu možnosť zakúpenia oficiálneho Pay Per View, na stránke Oktagon.tv.

Oktagon 27 livestream na PPV

Najlepší spôsob, ako si pozrieť live prenos nasledujúceho turnaja a samozrejme aj ďalšie turnaje organizácie Oktagon MMA vo FULL HD kvalite, je pomocou PPV, ktoré si môžete teraz zakúpiť na stránke OKTAGON.TV.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v predpredaji 9,99 €. V deň turnaja sa cena zvyšuje na 12,99 €.

Okrem prenosu z turnaja je možné pomocou PPV sledovať aj predzápasové štúdio so zápasníkmi organizácie, ktorí komentujú jednotlivé súboje.

Oktagon 27 online na TV Tipsport  naživo

Druhou najlepšou možnosťou, ako si vychutnať live prenos z turnaja Oktagon 27, je pomocou livestreamu stávkovej kancelárie Tipsport. Tá, bude pre svojich zákazníkov vysielať celý turnaj na svojej TV Tipsport.

K tomu, aby ste si mohli spustiť livestream Oktagonu z TV Tipsport, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na stránkach stávkovej kancelárie.

Vďaka registrácii do stávkovej kancelárie môžete sledovať športové prenosy naživo a to vďaka tomu, že Tipsport ponúka sledovanie live prenosov na 7 dní úplne zadarmo.

OKTAGON NAŽIVO ▷

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon 27 naživo na Tipsport

Oktagon video záznam v TV na ČT Sport

Po novom si môžete pozrieť video záznam z turnaja Oktagon 27 aj na TV kanáli ČT Sport. Záznam bude zostrihaný a vysielaný niekoľko dní po turnaji. No a práve tento turnaj bude prvý, ktorý bude možné sledovať zo záznamu aj v TV.

Oktagon zostrihy zápasov na YouTube

Zostrihy všetkých zápasov z turnaja si teraz môžete pozrieť po skončení turnaja tiež na oficiálnom YouTube kanáli Oktagonu. Zápasy z týchto turnajov bývajú zverejnené až týždeň po turnaji.

Je tomu tak kvôli tomu, že tí, ktorí si kúpili oficiálne PPV, majú k dispozícii 7 dňový záznam z turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 27

Samozrejme, že aj na zápasy, ktoré budú na nadchádzajúcom turnaji si budete môcť staviť. Pochopiteľne najväčším trhákom je titulový súboj Buchinger vs Barborík, kde pôjde o veľmi vyrovnaný zápas, v ktorom je ťažko určiť favorita.

Stávkové kancelárie však favorizujú viac Buchingera, na ktorého je kurz 1.45. Vieme však, že bojovník Vojto Barborík má len jednu prehru v kariére a väčšinu súperov ukončuje v 1. kole. Preto sa nám kurz 2.55 zdá mimoriadne hodnotný.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Tipsport výkon večera

Pravidelnou súčasťou turnajov Oktagon je aj akcia od stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá rozdáva bonus 2000 EUR za najlepší a najdominantnejší výkon večera.

Okrem samotných bojovníkov si na fantastické bonusy môžete prísť aj vy, hráči a fanúšikovia. Vďaka registrácii do Tipsportu totiž získate bonus vo výške 20 EUR na prvé stávky. Tento bonus navyše môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA online na TV Tipsport

Oktagon 27 tlačová konferencia (VIDEO)

Aj po turnaji Oktagon 27 ste už tradične mohli sledovať pozápasovú tlačovku, kde bojovníci i promotéri odpovedali na otázky novinárov.

Oktagon 27 verejné váženie bojovníkov (VIDEO)

Verejné váženie za účasti divákov prebehlo v piatok od 17:00 pri obchodnom centre Eurovea v Bratislave.

ONLINE: Oktagon 27 live (sobota 11.9., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest