Sledujte Oktagon Underground - Last Man Standing Livestream na TV Tipsport
Oktagon UNDERGROUND - Last Man Standing live

To najlepšie z MMA (17. november) – Karlos Vémola chce odvetu čo najskôr!

Zdieľaní

Vo svete MMA sa deje veľké množstvo udalostí, ktoré je nie vždy jednoduché zachytiť. Prinášame vám prehľad tých najdôležitejších a najzaujímavejších informácií, ktoré sa v prostredí MMA udiali za posledný týždeň. 

Karlos Vémola chce odvetu čo najskôr

Karlos „Terminátor“ Vémola prehral na turnaji Oktagon 15 zápas storočia proti Attilovi Véghovi a jeho sen o UFC sa pravdepodobne rozplynul. Hneď na druhý deň po súboji sa však vyjadril, že túži po odvete. Promotérom Oktagonu aj Attilovi odkázal, že sa stane ich nočnou morou dokým možnosť na odvetný zápas nedostane.

TIP ❱ Kto je Karlos Vémola?

Ohľadom prípadnej odvety sa vyjadril aj samotný Attila Végh, ktorý momentálne takýto súboj odmieta, no v budúcnosti nie je samozrejme nič rozhodnuté.

TIP ❱ Kto je Attila Végh?

Karlos vémola túži po odvete
Karlos Vémola chce čo najskôr odvetu proti Attilovi Véghovi

UFC Praha pravdepodobne v roku 2020

Organizácia UFC je známa tým, že by veľmi rada oveľa viac prenikla aj do Európy, kde jej popularita je o čosi menšia ako v Amerike. Chce to robiť prostredníctvom turnajov, ktoré sa budú konať v európskych metropolách.

PRAHA 2019 ❱ UFC Fight Night Prague – informácie a výsledky ›

Výnimkou samozrejme nie je ani stredná Európa, kde sa už raz, konkrétne v Prahe, turnaj konal. Podľa slov viceprezidenta UFC Davida Shawa sa však organizácia do strednej Európy mala vrátiť až v roku 2021.

Nové informácie z kuloárov však naznačujú, že najlepšia organizácia MMA na svete by mohla do Prahy zavítať už v roku 2020. Uvedomujú si totiž, že MMA má v Čechách a na Slovensku mimoriadne silnú fanúšikovskú základňu a tak chcú z toho pochopiteľne ťažiť aj oni. Podľa špekulácií by sme sa tak mali UFC v Prahe dočkať v apríli, alebo máji 2020.

UFC sa možno vráti do Prahy
Prestížna UFC sa možno vráti do Prahy skôr, ako sa predpokladalo

Nick Diaz sa chce vrátiť do UFC

Súboj medzi Nateom Diazom a Jorge Masvidal o titul BMF vyvolal skutočne veľké emócie a reakcie mnohých fanúšikov a bojovník. Svoje k tomu mal potrebu vyjadriť aj druhý bojovník z rodiny Diazových, Nick.

POZRITE SI ❱ Ako sledovať MMA zápasy naživo?

Nick Diaz nestál v klietke od roku 2015, no teraz sa zdá, že by sa do oktagonu rád vrátil a pomstil svojho brata, ktorý s Masvidalom prehral po tom, čo bol zápas ukončený lekárom. Dokazujú to aj jeho slová adresované Masvidalovi.

Ten pás je môj. Určite tým nechcem nejak uraziť svojho brata, ale viete ako to myslím. Myslel som to tak, že Masvidal môže byť rád, že bojoval len s mojím bratom

K tomuto citátu sa vyjadril aj samotný Masvidal, ktorý oznámil, že bude bojovať s tým, kto mu na jeho účet prinesie čo najväčšiu čiastku.

NEPREHLIADNITE ❱ Muradov vs Smith – program a informácie turnaja ›

Nick Diaz hlási návrat do klietky
Nick Diaz chce opäť bojovať v UFC

Lucie Pudilová vs Justine Kish: Zápas o zotrvanie v UFC

Jediná ženská zástupkyňa Českej republiky, Lucie Pudilová, v UFC má pred sebou možno najdôležitejší zápas kariéry. Čaká ju totiž posledný súboj aktuálne platného kontraktu, ktorý pravdepodobne rozhodne o jej budúcnosti v tejto Lige Majstrov bojovníkov.

TIP❱ Novinky zo sveta MMA (10. november) ›

Nastúpiť by mala proti Justine Kishovej, ktorá má na svojom konte 8 zápasov, z ktorých 6 vyhrala a 2 prehrala a rozhodne bude pre Pudilovú náročnou súperkou. Lucie si už samozrejme ďalšiu prehru dovoliť nemôže, keďže aktuálne ťahá sériu 3 prehier po sebe.

Tento zápas uvidíme na turnaji UFC Fight Night v severnej Karolíne, ktorý sa bude konať 25. januára 2020.

Lucie Pudilovú čaká najťaží MMA zápas kariéry
Lucie Pudilová bude zápasiť o zotrvanie v UFC

Zdroje: fights.cz, mmashorties.cz, mmajunkie.com, Podcast MMA Letem Světem

Zdieľaní

Pin It on Pinterest